topic

posiadali broń z II wojny światowej, wszyscy skazani

32
piwo
maxiq  @ 2016-11-28, 20:17
ten pan na filmiku oraz wiele innych starszych osób z województwa świętokrzyskiego zostali skazani za posiadanie [w pełni sprawnej] broni z okresu drugiej wojny światowej, teraz jest nękany i ciągany po sądach
.

.
komuna :samoboj:

pieprzeadmia 

3
2016-11-28, 20:45 [link]
jaki paradoks
poj***nego urzędnictwa , czyli urzędasów
ludzi zj***nych co do zasady istnienia
specjalistów od chorego przestrzegania prawa , za wszelką ceną
aby tylko udowodnić że jako, ,,urzędas zasłużyłem na pensję a to co robię jest najważniejsze,,

a i tak za kilka , kilkanaście lat zmienią się przepisy
na normalne
jednak ci debile będą dalej tkwić w chorym wyobrażeniu
,,że zawsze mam rację,,

Zjebofiks 

2016-11-28, 21:09 [link]
ten kolo ogolnie ma zdarta psyche

en-em 

2016-11-28, 22:00 [link]
mógłby jakąś koszulkę założyć pod tą bluzę.

parolpl 

9
2016-11-28, 23:39 [link]
Oczywiście, że urzędasy, politycy, czy sędziowie boją się, by większy byłby dostęp do broni, bo zostaliby wystrzelanie jako pierwsi.

Blendzioł 

6
2016-11-29, 14:56 [link]
@Zjebofiks
Tak? Czy to on biegał komuś po domu w kominiarce i z bronią jak jakiś bandyta?

AyCaramba 

1
2016-11-29, 23:02 [link]
Czy aż takim problemem jest uzyskać pozwolenie na broń? Cele sportowe czy pamiątkowe... I wszystko by było zgodnie z prawem. Czym różni się grupa 40 staruszków z karabinkami czy granatami od grupy 30-40 latków którzy mają broń "bo tak". Złe państwo, bo nie pozwala dziadkom się zbroić. Złe państwo bo nie pozwala trzymać dziadkom mauzerów pod łóżkiem...

Black-Sheep 

1
2016-11-30, 00:01 [link]
Ja tylko przypomnę, że uzbrojenie ludu to fundamentalny postulat komunistyczny.
Powszechne prawo do posiadania broni dla każdego postulował już Lenin w swoich słynnych Tezach Kwietniowych. j***ne prawactwo rozbraja proletariat a uzbraja swoje bojówki w postaci obrony terytorialnej, gardzę nieprawdopodobnie.

zomos 

5
2016-11-30, 01:26 [link]
Black-Sheep, Co ty za przeproszeniem pie**olisz? Każdy ruch zniewalający miał rozbroić lud. Komuna czy faszyzm, czy nsdap. Bez różnicy. Społeczeństwa wolne nigdy nie miały regulacji co do posiadania broni...

Lololoney 

10
2016-11-30, 01:26 [link]
Black-Sheep napisał/a:
Ja tylko przypomnę, że uzbrojenie ludu to fundamentalny postulat komunistyczny.
Powszechne prawo do posiadania broni dla każdego postulował już Lenin w swoich słynnych Tezach Kwietniowych. j***ne prawactwo rozbraja proletariat a uzbraja swoje bojówki w postaci obrony terytorialnej, gardzę nieprawdopodobnie.

Forma ci spada, bo już zaczynasz na serio bredzić...
Dopicuj trolling, bo popadniesz w niepamięć...
I żeby nie było, że odskakuje od tematu (i żeby jakiś mentalny gimbus nie wziął twoich wypocin na poważnie) - a czy to nie komuna właśnie ostatecznie rozbroiła społeczeństwo (nie tylko Polskie) i ustanowiła takie a nie inne prawo w tym zakresie, jakie do niedawna jeszcze funkcjonowało?!

Black-Sheep 

2016-11-30, 18:26 [link]
Lololoney, polecam się douczyć, bo zakaz posiadania broni został w Polsce wprowadzony na samym początku istnienia II RP, także to żadna "komuna", a burżuazyjny rząd kapitalistycznego kraju.

Majkel32 

2
2016-11-30, 19:13 [link]
j***ć sądowe k***y oni tam wszyscy z tego zadowoleni jakby tytka bombonów na święta dostali

Lololoney 

1
2016-11-30, 23:02 [link]
Black-Sheep napisał/a:
Lololoney, polecam się douczyć, bo zakaz posiadania broni został w Polsce wprowadzony na samym początku istnienia II RP, także to żadna "komuna", a burżuazyjny rząd kapitalistycznego kraju.

Kto wprowadził, a kto egzekwował? ;)
Dzięki komu W TEJ CHWILI jesteśmy rozbrojeni?
   Popularne tagi
kiepski  elektro  ale urwał  czarnoskórzy  mnie  pride  klatka piersiowa  dave  tupolew  walnięcie  najszybszy  venezuela  burneika
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]