18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poseł PIS zapierdalał ponad 100 w ternie zabudowanym

Wiewór • 2018-09-28, 10:12
Moi kochani pisowcy. W TVPis ani Trwam pewnie o tym nie powiedzą więc, żebyście nie przeoczyli tej informacji to proszę.

W telegraficznym skrócie.
Poseł PIS Lech Kołakowski zapie**alał po terenie zabudowanym ponad setkę. Miał pecha bo złapali go policjanci. Zabrali prawo jazdy.
Wieczorem zadzwonił telefon z centrali partii i policjanci pojechali oddać panu dokument i przeprosić.

Scena żywcem wyjęta z drogówki Smarzowskiego.

Tak szanuje prawo partia, która w nazwie ma prawo.

PARTIA RZĄDZI, PARTIA SĄDZI!



Szczegóły. Niestety informacje z TVN. Ale nie róbcie k***y z logiki. Przecież nie wkleję wam z reżimówki... no bo k***a jak?


Źródełko wiedzy

DzidaZawodnik

2018-09-28, 10:24
Ja pie**ole...

"- Nie miał ze sobą prawa jazdy, więc funkcjonariusze nie mogli odebrać posłowi dokumentu. W tej chwili toczą się w komendzie miejskiej policji w Łomży dwa postępowania administracyjne w tej sprawie "

" Jednak według naszych źródeł, które proszą o zachowanie anonimowości, początkowo policjanci odebrali posłowi prawo jazdy. " - Czyli k***a To Źródło To Jak Zwykle Ich Redaktor.

" Zapytaliśmy wprost komendanta wojewódzkiego policji, czy rzeczywiście policjanci zostali zmuszeni do oddania dokumentu posłowi Prawa i Sprawiedliwości.

- Absurd. Policjanci jechali radiowozem z wideorejestratorem, co oznacza, że ich interwencja została nagrana. Również notatki, z którymi się zapoznałem, mówią, że poseł nie miał po prostu ze sobą prawa jazdy - odpowiada nadinspektor Kołnierowicz. - To naprawdę niemożliwe. Nie te czasy już, by ktoś wydzwaniał, aby pomóc VIP-owi w takiej sytuacji - dodaje. "

Abraxxus to ta stara dewota co czyta tylko nagłówki i potem ferment sieje.

Wiewór

2018-09-28, 10:27
DzidaZawodnik napisał/a:

czyli k***a to źródło to jak zwykle ich redaktor.


Myślisz, że ktoś by narobił smrodu jakby gościu zachował się jak mężczyzna? Oddał prawko i zapłacił mandat. Smród się zrobił bo partyjne ch*jki zaczęły kombinować.
Pewnie policjanci się wk***ili, że muszą oddać prawo jazdy takiemu bydlęciu i rozj***li się do dziennikarza TVN.

~Velture

2018-09-28, 10:33
Politycy biorą łapówki - tvn milczy.
Politycy kradną - tvn milczy.
Politycy poświadczają nieprawdę - tvn milczy.
Politycy są umoczeni w afery gruntowe/reprywatyzacyjne/ambergold - tvn milczy.
Jakiś ch*jek przekroczy prędkość - O k***A! Aj waj szalom!

Wiewór

2018-09-28, 10:38
Velture proszę ja Ciebie już nie pie**ol :) Jak zegarmistrz światła purpurowy Sławuś Nowak wziął od kogoś w prezencie zegarek i jeszcze zapomniał go wpisać w deklarację podatkową i sprawa się jebła to go TVN mieszał z gównem i trocinami codziennie co pięć minut. Pamiętam to jak dziś.
Z bólem serca Ryży musiał go wypie**olić z partii. Biedny Sławek przez to zakończył karierę i musiał wyjechać na Ukrainę gdzie dziś klepie straszliwą biedę pracując w ministerstwie transportu za ichniejszą minimalną krajową.

DzidaZawodnik

2018-09-28, 10:54
Abraxus napisał/a:

Velture proszę ja Ciebie już nie pie**ol :) Jak zegarmistrz światła purpurowy Sławuś Nowak wziął od kogoś w prezencie zegarek i jeszcze zapomniał go wpisać w deklarację podatkową i sprawa się jebła to go TVN mieszał z gównem i trocinami codziennie co pięć minut. Pamiętam to jak dziś.
Z bólem serca Ryży musiał go wypie**olić z partii. Biedny Sławek przez to zakończył karierę i musiał wyjechać na Ukrainę gdzie dziś klepie straszliwą biedę pracując w ministerstwie transportu za ichniejszą minimalną krajową.



Jeśli go wyj***li to musiał im podpaść wcześniej, że aferę z zegarkiem aż rozkręcili. Myślałem, że lepiej znasz się na polityce.

Wiewór

2018-09-28, 10:59
Nowak to był najlepszy ziom Tuska. Jego prawa ręka. Nie wierzę, żeby mu nakręcił aferę.

poligon6

2018-09-28, 13:31
Policja zaprzecza, ma nagrania sprawa zgłoszona urzedowo, nie ma ch*ja by mu oddali prawo jazdy, to moze co najwyżej zrobic sad. Nikt nie podłozy głowy pod jakiegoś posła nawet z PiS-u. A Abraxus łyka jak indor kluchy rewelacje jakiegoś redaktorzyny, który wyciagnał info z własnej dupy.

Bys moze ktos zadzwonił spytac sie grzecznie czy nie da sie nic zrobić, ale podpowiem wam, na tym etapie nie da się, tak sa skonstruowane procedury. Co innego sąd, jak ma sie swoich ludzi to prawo jazdy oddadza i tu trzeba sie przypatrywać.

Bo jak widać np taki Żakowski potracił staruszkę na pasach, bez prawa jazdy, bez waznych badań technicznych i dostał 5 tysi kary.

Ni...........ny

2018-09-30, 19:43
poligon6 napisał/a:

...Bo jak widać np taki Żakowski potracił staruszkę na pasach, bez prawa jazdy, bez waznych badań technicznych i dostał 5 tysi kary.


Dostał za brak papierów, a sprawa staruszki to jest odrębne postępowanie i nie ma jeszcze wyroku.

poligon6

2018-10-02, 11:29
Niezwyciężony napisał/a:

Dostał za brak papierów, a sprawa staruszki to jest odrębne postępowanie i nie ma jeszcze wyroku.



Fakt.

Swoja droga papiery stracił dość dawno, były z tym niezłe cyrki. ale ładnych lat jezdził bez nich i gdyby nie ta staruszka nadal by jeżdził. Podobnie jak Wojewódzki co odpie**ala takie szpagaty na drodze ze juz dawno powinien stracic prawo jazdy. No ale co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie, czy to polityk, sędzia czy celebryta, tylko zwykłego człowieka napie**alaja za kradzierz batonika i wsadzaja do ciupy.