18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

posejdon

marna • 2020-12-15, 14:34
Ostatnią rzeczą, jaką chcesz znaleźć na białym piasku w pobliżu oceanu, jest postać bez głowy, pokryta wodorostami i muszlami.







Wolontariuszka organizacji Ocean Hour, która zajmuje się oczyszczaniem oceanu i wybrzeża, podczas jednego z jej dyżurów znalazła zwłoki na białym piasku Perdido Key Beach na Florydzie w USA. Dziewczyna spanikowała i natychmiast zadzwoniła pod numer 911.

Specjaliści, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zapewnili dziewczynę, że to nie są zwłoki ale manekin bez głowy. Świadczy o tym otwór w pięcie, w który wkładane są zapięcia. Przedstawiciele firmy wyrazili ogromną radość, że znalezisko okazało się zwykłym manekinem.

Payan

2020-12-15, 14:41
Ktoś zrobił pranka. Utopić chciał manekina.

DobryChlopaczyna

2020-12-15, 14:41
Od razu widać że manekin, poznałem po najnowszej kolekcji Philippa Pleina. Głupie babsko ch*ja się zna na modzie ;-)

Asuritta

2020-12-15, 14:50
Może to ofiara tego bandziora co napadł kobietę w ciąży w jej domu, narkoman, złodziej .... co zdechła od zwężenia naczyń krwionośnych i oddechowych ... a policjant biedny musiał agresywnego aroganckiego GŁUCHEGO przytrzymać na ziemi bo wyrywał się ...

banerr

2020-12-15, 14:54
Czyżby odnalazł się łowca krabów.

andrzejrobert75

2020-12-15, 15:26
Trup ulegnie biodegradacji,manekin nie,nie rozumiem tej radosci.

Driver19cm

2020-12-15, 15:35
Cytat:

Może to ofiara tego bandziora co napadł kobietę w ciąży w jej domu, narkoman, złodziej .... co zdechła od zwężenia naczyń krwionośnych i oddechowych ... a policjant biedny musiał agresywnego aroganckiego GŁUCHEGO przytrzymać na ziemi bo wyrywał się ...



O k***a, ale bełkot :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Nie wiem co tam bierzesz, ale bierz połowę :shock:

Znawca_Cipek

2020-12-15, 16:07
,,Ostatnią rzeczą, jaką chcesz znaleźć na białym piasku w pobliżu oceanu, jest postać bez głowy, pokryta wodorostami i muszlami.,,
Żartujesz sobie??? 90% tubylców marzy o takiej akcji :-D

Hyena83

2020-12-15, 16:09
Asuritta napisał/a:

Może to ofiara tego bandziora co napadł kobietę w ciąży w jej domu, narkoman, złodziej .... co zdechła od zwężenia naczyń krwionośnych i oddechowych ... a policjant biedny musiał agresywnego aroganckiego GŁUCHEGO przytrzymać na ziemi bo wyrywał się ...



Kogo?
Kogo to k***a obchodzi.

Zamilcz bo każe wychłostać

japierrrr...

2020-12-15, 18:51
Ja proponuję CYMBAŁA który to wrzucił zbanować dożywotnio za robienie z sadistica miejsca spotkań pedałów, leszczojanuszy i j***nej gimbazy :evil:

tigerqaz

2020-12-15, 19:43
Była już ludzka stonoga.
Teraz jest ludzka wydmuszka :D

homorek

2020-12-15, 21:03
Kozacka foremka.

KebabRemover

2020-12-15, 21:10
a jak to na prawde był człowiek tylko obrósł w muszle i łeb mu odpadł a ryby wyżarły go całego od środka?