18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pościg

tfujdiler • 2019-08-02, 23:59
Ranny funkcjonariusz trafił do szpitala, jego stan jest ciężki. Sprawca został zatrzymany.


bleblebator1

2019-08-03, 00:16
Sprawca przeżył, dziwne. Chyba M4 się zaciął.

maksymilian45

2019-08-03, 02:44
Nawet nie musiałem czekać do końca żeby wiedzieć jakiego koloru był kierowca.
Zwierzęta, podludzie, odpady genetyczne. Tym są murzyny. Czy będzie jeszcze jakiś Hitler 21 wieku i zrobi z tym porządek?

camson

2019-08-03, 11:16
maksymilian45 napisał/a:

Nawet nie musiałem czekać do końca żeby wiedzieć jakiego koloru był kierowca.
Zwierzęta, podludzie, odpady genetyczne. Tym są murzyny. Czy będzie jeszcze jakiś Hitler 21 wieku i zrobi z tym porządek?


Uważaj o co prosisz, bo chciałbym Ci przypomnieć, że Hitler nie zajął się murzynami tylko Nami...

C0C0JUMBO

2019-08-03, 11:23
camson napisał/a:

Uważaj o co prosisz, bo chciałbym Ci przypomnieć, że Hitler nie zajął się murzynami tylko Nami...



Masz pejsy??

:roll:

szympas1

2019-08-03, 14:39
camson napisał/a:

Uważaj o co prosisz, bo chciałbym Ci przypomnieć, że Hitler nie zajął się murzynami tylko Nami...



Bo murzyni byli wtedy w Stanach i Afryce. W Europie najwyżej kilka sztuk się zabłąkało.

Ti...........ch

2019-08-03, 15:40
C0C0JUMBO napisał/a:

Masz pejsy??



7 milionów obywateli Polski z czego połowa była Żydami... Naprawdę jesteś aż taką amebą?

Smokw

2019-08-03, 19:05
maksymilian45 napisał/a:

Nawet nie musiałem czekać do końca żeby wiedzieć jakiego koloru był kierowca.
Zwierzęta, podludzie, odpady genetyczne. Tym są murzyny. Czy będzie jeszcze jakiś Hitler 21 wieku i zrobi z tym porządek?





C0C0JUMBO napisał/a:

Masz pejsy??



To jakiś kiepski żart? Rozwalili całą Europe. jedno wielkie zniszczenie i masakra masy Polaków. Gdyby nie pokonano Hitlera to by was dzieciaki na Świecie nie było, a nawet jakbyście się urodzili to byście byli prawdziwym gorszym sortem. Niewolnikami rasy panów. Poczytajcie co robili z Kaszubami. To jakiś dramat umysłowy. Wasze wypowiedzi to ewidentny sukces propagandy Żydowskiej wmawiający całemu świata, że tylko oni byli ofiarami tego konfliktu.

rafal.szejny

2019-08-04, 11:46
szympas1 napisał/a:

Bo murzyni byli wtedy w Stanach i Afryce. W Europie najwyżej kilka sztuk się zabłąkało.



Sami francuzi sciagneli do swojej armii 200.000 czarnych z afryki. Mieli dostac w zamian za walki meldunek we francji, ale bialasy, jak to bialasy nie za bardzo lubia splacac swoje dlugi, wiec po wojnie wyslali ich z powrotem do Afryki, tych ktorzy przezyli rzecz jasna.

Cloverface

2019-08-20, 01:28
Co w z tym Adolfikiem. Można zrobić ruch bicia czarnych. Kolejny raz się pytam czemu psychole nie wjadą pickupem w getta i zrobią rzeź? Skoro policja wjeżdża tam do 20 min po strzałach, to białasy nie uciekną robiąc rzeź i zrzucając wine na czarnych?