18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg na 3 radiowozy...

~DMT • 2020-04-07, 19:20
Nie złapali... :homer:


Karboksylator

2020-04-08, 20:18
AbelardG napisał/a:

Pisałem to już dzisiaj i napiszę jeszcze raz, każdy policjant powinien zdychać w męczarniach. Te k***y ganiają ludzi za pieniądze podatników, czyli nasze wspólne.



ja pie**olę, gimbaza cię kocha, zobacz ile dostałeś piw. na marginesie, to tych piw nie wypijesz i jeszcze ze 4-5 lat poczekasz, aż będziesz mógł sam kupić legalnie takie z alkoholem.

Magik2501

2020-04-08, 23:47
AbelardG napisał/a:

Pisałem to już dzisiaj i napiszę jeszcze raz, każdy policjant powinien zdychać w męczarniach. Te k***y ganiają ludzi za pieniądze podatników, czyli nasze wspólne.



Chryste Panie, co to za idiotyczna logika. To przecież typowy tekst Janusza - 60-cio letniej Złotówy z Warszawy.
Oni nas ganiają za nasze pieniądze, bo cywilizacja wymaga pewnych reguł, a natura ludzka wymaga, by te reguły miał kto egzekwować.
Można też pie**olić o anarchistycznym raju, gdzie k***y policyjne są atakowane przez Dzieciaki, ale to bliżej wieku 16 lat, a Ty masz wpisane 42.

An4lTerror

2020-04-09, 00:11
AbelardG napisał/a:

Pisałem to już dzisiaj i napiszę jeszcze raz, każdy policjant powinien zdychać w męczarniach. Te k***y ganiają ludzi za pieniądze podatników, czyli nasze wspólne.



Polityk pisuaru*