18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Porządna dziewczyna z wyrzutami sumienia

Desir • 2015-08-13, 09:06
- Hej stary, co jesteś taki blady? Nie opaliłeś się na urlopie?
- Słuchaj, już pierwszego dnia poznałem piękną blondynkę. Wspaniałe ciało, duży biust. Zaprosiłem ją na kolację, potem do mnie do pokoju. Zrobiłem drinki i tak, od słowa do słowa wylądowaliśmy w łóżku. Budzę się rano, a ona siedzi i płacze. Pytam o co chodzi, a ona mówi, że ma chłopaka, że bardzo go kocha, że nigdy go nie zdradziła, że bardzo żałuje, tego co zrobiliśmy... I cały czas beczy.
- O, to niefajnie.
- No niefajnie. Zacząłem więc ją pocieszać. Przytuliłem i jakoś tak... no nawet nie wiem kiedy, ale znów wylądowaliśmy w łóżku.
A potem to już do końca turnusu: beczenie, seks, beczenie, seks... :banany:

Foodman

2015-08-13, 12:06
Jakoś nawet nie jest ciężko to sobie wyobrazić. Facet potrafi pomyśleć przed. Kobieta po :)
Przykład
Facet wybierze zazwyczaj kierunek studiów który zapewni mu prace
Kobieta wybierze kierunek studiów który jej się podoba albo nie będzie miała na nim problemu - a później protesty i walka o równouprawnienie :)

Górnik_Roku

2015-08-13, 12:32
Ja nie mogę i na to 14 piw.

Górnik_Roku

2015-08-13, 12:54
Frajera to widzisz w lustrze, a ten kawał ni w ząb nie jest śmieszy.

KillerLaugh

2015-08-13, 14:08
up, Jest k***a życiowy i porusza kwestie trudnych relacji międzyludzkich, wynikających z różnić w psychice płci uwarunkowanych konstytucjonalnie.

kamil7s

2015-08-13, 14:52
Beczenie, seks, beczenie, seks haha Zupełnie jak z pamiętnika ciapatego kozojeba :D

Autystyczny_Klaun

2015-08-13, 17:00
Zaj***ne z Joemonster sprzed dwóch tygodni może. Ludzie, Joemonster spadło i robi ch*jowe artykuły, ma ch*jowych redaktorów i suche jak gówno na pustyni żarty, a Wy jeszcze je kopiujecie?

Gorsze niż mogę sobie wyobrazić. Tam to chociaż miało dodatek w postaci obrazka, było częścią całości, czegokolwiek a tutaj? Wyrwane z dupy z kontekstu, tekst bez głębszego sensu...

BEZ SENSU.

Autystyczny

2015-08-13, 17:01
Przenosimy serwerownie.
W ch*j kabli,kabelków itp.
Jest z nami Pan P. odpowiedzialny za internet.
Godzina 22:30,Ciemno jak w ch*ju,neta brak,komunikacja jest.
Słowa Pana P.
NIE MA CO RYCZEĆ...zgłosi się awarie w poniedziałek,przyjadą chłopaki,może zrobią... nie ma co ryczeć.
Firma internetowa,od internetu zależy jej cała koniunktura a gościu na luzie sobie takie hasełka odpala...
Więc wg mnie- nie ma co ryczeć :D

JezTuptajacyNoca

2015-08-13, 17:11
@up Naucz się k***a pisać, a jak nie, to oszczędz nam tych bredni.

Desir

2015-08-13, 18:23
@Autystyczny_Klaun wyobraź Sobie że ten dowcip zobaczyłem na Playboy Polska bo na JM nie wchodzę, z resztą o gustach się nie dyskutuje. Tak więc ch*j Ci wiesz gdzie ;)

supermio

2015-08-13, 22:02
kamil7s napisał/a:

Beczenie, seks, beczenie, seks haha Zupełnie jak z pamiętnika ciapatego kozojeba :D



albo ministranta :metalhead:

Desir

2015-08-13, 22:24
Tak księże proboszczu, tak :mrgreen:

eligurf

2015-08-13, 23:08
Specjaliści o JM i CKM. Dowcip ma co najmniej kilkadziesiąt lat i pierwotnie było o pasażerze i pasażerce w pociągu. Zdaje się, że był w Masztalskich z lat 80-tych XX wieku. Bongman może to kojarzyć, bo on często przepisuje stamtąd swoje dowc**y.

Autystyczny_Klaun

2015-08-14, 12:23
@up
Masz rację, ale to nie zmienia faktu, że jest denny.

@Desir
Ja nie napisałem, że przeglądam JM, bo jasno wyraziłem swoją opinię o tym gówno portalu w poście. Ja tylko przytoczyłem, gdzie kątem oka zobaczyłem ten wpis, nie ważne u kogo, nie ważne gdzie.

Żart ch*jowy, zamykam... :D Taka opcja powinna być.