18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porwany w biały dzień jak miał spanko

~Sunday • 2020-11-05, 12:50

Smakował jak kurczak :mrgreen:

Halman

2020-11-05, 12:52
Tak zwana zorganizowana grupa przestępczo-kulinarna...

vivusanima

2020-11-05, 13:03
Smakował jak pies. Kurczaka nie wzięli bo nie jest smaczny!

BTW Gdy oni oglądają filmiki na YT jak np w PL "cygany" (Romowie przyp. red.) wyhaczają jakiegoś kurczaka na wiejskiej drodze, to sobie komentują "smakował jak pies" :)

bercisko

2020-11-05, 13:08
Kiedyś straszono Czarną Wołgą a dzisiaj po wsiach krąży bus Okrasy.
Kurde stawiałem, że ktoś skuter zajebie. Psa nawet nie widziałem bo się z tłem zlewał.

Asuritta

2020-11-05, 13:11
W Polsce gdzieś można zjeść takiego kundla z rożna ? kot pewnie jak królik żylasty a pies musi być naprawdę smaczny ... chce spróbować tak łapę całą lub żeberka.

BolekMaku

2020-11-05, 15:24
Uj***ł bym mu opony przy samej dupie.

luxpiotr

2020-11-05, 17:41
Trzeba im przyznać, że sprawnie poszło.

cz...........ek

2020-11-05, 18:20
Asuritta napisał/a:

W Polsce gdzieś można zjeść takiego kundla z rożna ? kot pewnie jak królik żylasty a pies musi być naprawdę smaczny ... chce spróbować tak łapę całą lub żeberka.


Z tego co wiem to nie ma explicite zakazu jedzenia jakiegokolwiek gatunku zwierząt (oprócz ludzi;)). Zapewne jakbyś chciał zabić psa na mięso to jakiś paragraf by się znalazł (np. znęcanie nad zwierzętami), jak to w kraju gdzie prawo jest traktowane instrumentalnie przez służby państwowe, ale wg mnie samo jedzenie psa czy kota jest legalne, bo nie ma prawa które by stanowiło inaczej.

malwi8080

2020-11-05, 18:56
Tez bym zjadl psa ale gdzìe?

saikomiki

2020-11-05, 19:44
Przysmak w chinach. Byłem na początku roku, niby zakaz jedzenia jest w restauracjach itp. ale i tak mają to w dupie.

Natomiast trza przyznać, że wszystko świeże, wybierasz psiaka i ci go robią na miejscu.





W hotelu takie gotowe dania, łeb psa jest uważany za rarytas. Nie powiem jak smakuje, bo blokada psychiczna nie pozwalała mi się przełamać i spróbować. Ale tak w sumie to food is food.






Arathnmor

2020-11-05, 20:21
Staram się unikać wszystkożernych, to do mięsożernych tylko w ostateczności bym podszedł.

Adae

2020-11-05, 23:00
Asuritta napisał/a:

W Polsce gdzieś można zjeść takiego kundla z rożna ? kot pewnie jak królik żylasty a pies musi być naprawdę smaczny ... chce spróbować tak łapę całą lub żeberka.



Krolik zylasty? Tobie faktycznie starzy musieli szczury i nietoperze do jedzenia podawac .

mrkubus2543

2020-11-06, 01:12
Może jestem p*zdą , ale aż mnie brzuch zabolał ... Oni naprawdę go zaj***li żeby wpie**olić ? Za takie coś bym zaj***ł a karą powinno być zaj***nie w męczarniach