Przyłapany wnuczek

1026
Daj piwo
ASAKKU @ 2014-05-28, 12:27 [skopiuj link]
Babcia z dziadkiem przyłapali wnuka na oglądaniu pornola.
Po obejrzeniu sceny do końca dziadek zamaszyście wali babcię w głowę:
- A to za co...?!
- Za co?! Całe życie mi k***a wmawiałaś, że się tak nie da, bo się uduuusisz!!!
:amused:
chester @ 2014-05-28, 14:15  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (95 piw)
M - Kochanie zrób mi loda.
K- Nie, bo przestaniesz Mnie szanować.
M - Ależ skąd kochanie.
K - Yhy... Na pewno. Mówię że nie zrobię, bo przestaniesz Mnie szanować
M - No co Ty. Jesteś moją żoną i zawsze będę Cię szanować. Chociaż tylko ten jeden raz. Prooooszę.
K - Eh... Niech Ci będzie.

17 minut później...

K - I jak kochanie dobrze było?
M - Oczywiście kochanie.
M - A więc... Może przyniesiesz mężusiowi piwko do łóżka... LACHOCIĄGU!!!

O motocykliście który chcial być motylem

114
Daj piwo
wernetto @ 2014-05-28, 07:59 [skopiuj link]
czyli soczyste pie**olnięcie :DMiejsce akcji: Rosja.

Czy ten świat poj***ło ?

85
Daj piwo
Moodyxcore @ 2014-05-27, 17:54 [skopiuj link] IGNORUJ TEMATY Z DZIAŁU "INNE CZARNOŚCI"  
Cytat:
Zapadła kolejna pozytywna decyzja sądu w tej sprawie. Oznacza to, że dwóch gejów będzie mogło całkowicie legalnie sprawować opiekę nad dwójką chłopców. Sprawa jest o tyle kontrowersyjna, że dzieci zostały odebrane katolickiemu małżeństwu - informuje serwis BBC.


Cytat:
Mocno kontrowersyjna sprawa poruszyła lokalną społeczność i opinię publiczną, jednak nie wpłynęło to na ostateczny wyrok sądu. Wiadomo też, że małżeństwo, któremu odebrano dzieci w związku z zarzutami ich zaniedbywania jest pochodzenia słowackiego, jednak zamieszkuje Wielką Brytanię. Chłopcy ostatecznie zostali odebrani biologicznym rodzicom, którzy zaniedbywali maluchy, pozostawiając je w domu bez należytej opieki. Na ojcu ciążą zarzuty fizycznego znęcania się nad chłopcami.

Rodzice są zszokowani tym, że w procedurze adopcyjnej sąd wziął pod uwagę parę homoseksualną. Małżeństwo jest zdania, że geje wychowają dzieci w sposób, który źle wpłynie na psychikę najmłodszych.

Sprawa znajdzie swój finał w Europejskim Trybunale Praw Człowieka. Jednak termin wyroku może znacznie przeciągnąć się w czasie.

To nie pierwszy tego typu przypadek w Wielkiej Brytanii. Kilka lat temu, w 2009 roku małżeństwo z Edynburga spotkał podobny los. Starsze małżeństwo skrupulatnie opiekowało się dwójką swoich wnuków. Biologiczna matka, z powodu swojego uzależnienia od heroiny nie mogła tego robić. Po kilku latach opieki pełnej miłości małżeństwo dowiedziało się, że sąd postanowił odebrać im wnuki i oddać je parze gejów. Powodem miał być zły stan zdrowia dotychczasowych opiekunów. Mężczyzna wprawdzie miał stwierdzoną chorobę serca, jego żona zaś cukrzycę, jednak nigdy w życiu nie chcieliby zrzec się opieki nad wnukami. Z prozaicznych, finansowych powodów, wynikających z dużych kosztów sądowych małżeństwo musiało odpuścić po 2-letniej walce o dzieci. Nowymi opiekunami zastępczymi została para gejów.


źródło
tds1974 @ 2014-05-27, 18:14  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (34 piw)
Jestem przeciwny i uważam, że to sensu nie ma. Tyle, że jak czytam o patolu, który r*cha swoją trzyletnią córkę, to chyba wolałbym, żeby ta córka trafiła do rodziny Eltona Johna.

Inna rzecz, że nie jest tak wcale łatwo adoptować dziecko, trza spełnić w pytę warunków, od kasy, przez duże mieszkanie, w końcu testy psychologiczne, a nawet szperanie po szafkach przez pracownika socjalnego. Taka procedura dla zwykłej rodziny trwa ogólnie rok i nie zawsze kończy się z korzyścią dla owej. Bo dziecko nie może stanowić rekompensaty za nieszczęście rodziny, bo to, bo siamto... Bylem świadkiem wielu tragedii ludzi bez dzieci, którzy od wielu lat starają się o maluszka i ch*j. Tymczasem dzieci pozostają w bidulach bez rodziców, co drugi ma FAS, co trzeci jakieś choróbstwo. W ośrodku mówi się nawet, że jednoroczne, zdrowe dziecko to już emeryt z marnymi szansami na adopcję, każdy adoptujący chce świeżo narodzone i podobne fizycznie do nich. Więc sprawa nie jest taka prosta.

A co do Twojego przypadku: Czy fakt, że rodzina była katolicka o czymś świadczy? Josef Fritzl też był katolikiem, Trynkiewicz nawet ministrantem...

Młody Rosjanin vs oczekiwania

267
Daj piwo
sniper9 @ 2014-05-26, 21:39 [skopiuj link]
Jak widać nie wszędzie studia cieszą się takim powodzeniem jak u nas. Znajomość rosyjskiego prawie niepotrzebna do zrozumienia:


Ale jeśli ktoś nie rozumie to znaczy to z grubsza tyle:
spoiler
Kielo88 @ 2014-05-26, 22:02  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (23 piw)
sniper9 napisał/a:
Znajomość rosyjskiego prawie niepotrzebna do zrozumienia


Aha. :facepalm:
   Popularne tagi
pawłowicz
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X