18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przedszkole w Nowym Jorku

Znawca_Cipek • 2021-08-15, 11:20
124
Jak za mocne, to na Harda.
Jak za slabe, to wiadomo.
mygyry • 2021-08-15, 11:30  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (118 piw)
Biden lubi to.
Tymczasem w USA w kilka lat liczba białych spadła o 6% i wkrótce zbliży się do połowy populacji.
Pedzie wymyślają coraz to większe aberacje.
Czarni stanowią coraz większą liczbę bezrobotnych i kryminalistów.
Rośnie liczba zabójstw.

Ale hej najważniejsze, że Trump był zły.

Słowo na niedzielę

mygyry • 2021-08-15, 10:55
97
Ideologiczny obłęd w Szkocji! Wytyczne dla szkół przewidują, że już 4-latki mogą się uznać za transpłciowe


Dzieci już w wieku zaledwie czterech lat będą mogły zmienić imię i płeć w szkole bez zgody rodziców – przewidują nowe wytyczne dotyczące integracji osób LGBT, które opracowane zostały przez szkocki rząd.

Wydany przed początkiem nowego roku szkolnego 70-stronicowy dokument wzywa nauczycieli, by nie kwestionowali woli uczniów, jeśli wbrew płci biologicznej powiedzą, że chcą stać się chłopcem lub dziewczynką, a zamiast tego pytali ich o nowe imię i zaimki, jakich w stosunku do nich używać.


Wytyczne są przeznaczone dla szkół podstawowych, które w Szkocji dzieci zaczynają w wieku czterech lub pięciu lat. Według nich, „ujawnienie się” jako osoba transpłciowa jest możliwe „w każdym wieku” i należy szanować zdanie młodych ludzi, którzy nie chcą, aby ich rodzice byli o tym informowani.

Szkockie szkoły zostały także poinstruowane, że transseksualni uczniowie powinni mieć możliwość korzystania z dowolnie wybranej toalety lub przebieralni, powinny opracować „neutralne pod względem płci” mundurki oraz włączać transseksualne postacie i wzorce do programów nauczania.

Grupy działające na rzecz osób LGBT, takie jak Stonewall, które uczestniczyły w przygotowaniu wytycznych, wyraziły zadowolenie z ich przyjęcia i stwierdziły, że pomogą one wszystkim dzieciom „dobrze się rozwijać”.

Organizacje: Szkocki rząd forsuje niebezpieczną ideologię
Jednak jak zwracają uwagę inne organizacje, szkocki rząd forsuje niebezpieczną ideologię i ostrzegają, że dzieci mogą zostać zakwalifikowane jako transseksualne na podstawie tylko tego, że bawią się zabawkami stereotypowo kojarzonymi z płcią przeciwną.

To jest naprawdę, naprawdę niepokojące. To niebezpieczna ideologia, którą forsuje szkocki rząd. Kiedyś mówiono, że dzieci powinny móc bawić się i eksperymentować z rolami płciowymi, z ubraniami, z tym, co lubią i czego nie lubią. Teraz dzieci są zachęcane do wyboru medycznego, potencjalnie na resztę życia. Nie powinniśmy uczyć dzieci, a zwłaszcza dzieci ze szkoły podstawowej, że można zmienić płeć, ponieważ nie można zmienić płci

— mówi cytowana przez „Daily Telegraph” Marion Calder, dyrektorka organizacji For Women Scotland.

Lektury szkolne mają promować transseksualną inkluzywność
Wytyczne zawierają zalecaną listę lektur dla szkół podstawowych, stworzoną w celu promowania transseksualnej inkluzywności, oraz nawołują do umieszczania w klasach plakatów, które „kwestionują stereotypy płciowe”.

Jedna z sugerowanych książek opowiada o niebieskiej kredce, która przeżywa kryzys tożsamości, ponieważ została omyłkowo oznaczona jako czerwona. Inna przedstawia narratorkę w wieku szkolnym, która mówi, że ma „mózg dziewczynki, ale ciało chłopca” i twierdzi, że wiedziała o swojej transpłciowości już jako małe dziecko. Bohaterka przekonuje, że „udawanie, że jestem chłopcem było jak kłamstwo”, aż do „niesamowitego dnia”, kiedy poszła do lekarza, który zdiagnozował u niej transpłciowość.

„Daily Telegraph” zwraca uwagę, że według badań, zdecydowana większość dzieci, która zachowuje się niezgodnie z płcią biologiczną, jeśli nie jest poddawana operacji zmiany płci, ostatecznie powraca do swojej biologicznej tożsamości płciowej. Mimo to szkoccy nauczyciele są zachęcani, by jeśli dziecko stwierdzi, że jest transpłciowe, nie mówić „to tylko etap”, a zamiast tego „afirmować” to, jak się czuje.

„Te wskazówki określają, w jaki sposób szkoły mogą wspierać transseksualną młodzież”
Jak dodaje gazeta, wytyczne wzywają nauczycieli do respektowania życzeń dzieci, mimo że wybitny szkocki prawnik Aidan O’Neill napisał niedawno opinię prawną, w której argumentował, że wspieranie przez szkołę chęci zmiany płci przez dziecko bez informowania o tym rodziców może być niezgodne z prawem.

Transseksualna młoda osoba mogła nie powiedzieć rodzinie o swojej tożsamości płciowej. Nieumyślne ujawnienie może spowodować niepotrzebny stres dla młodej osoby lub może narazić ją na ryzyko i naruszyć wymogi prawne. Dlatego najlepiej jest nie dzielić się informacjami z rodzicami lub opiekunami bez uwzględnienia i poszanowania poglądów i praw młodej osoby

— napisano w dokumencie.

Shirley-Anne Somerville, minister edukacji w szkockim rządzie, zaprzecza, jakoby wytyczne zachęcały dzieci do zmieniania płci.

Wiemy, że transpłciowa młodzież może napotkać wiele problemów w szkołach i nauczyciele oraz personel muszą mieć pewność i umiejętności, aby wspierać ich zdrowie psychiczne, fizyczne i emocjonalne. Te wskazówki określają, w jaki sposób szkoły mogą wspierać transseksualną młodzież, zapewniając jednocześnie, że prawa wszystkich uczniów są w pełni respektowane. Dostarcza on szkołom praktycznych sugestii
mygyry • 2021-08-15, 11:19  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (42 piw)
Halman napisał/a:

bardzo dobrze, niech sami zjedzą ogon własnej poprawność i się nim udławią wp*zdu...Ogólnie cisnął bym bekę i się z tego śmiał, ale za 2 lata to będzie standard WHO, a za kolejne 2 podstawy w programach nauczania u nas lub unia będzie zaniepokojona brakiem praworządności i będzie można oficjalnie blokować dotacje, bo dzieci prześladujemy.

ona i pies

notak • 2021-08-15, 16:24
450


powinno być,
sukę w kaganiec
Oponka • 2021-08-15, 18:15  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (146 piw)
Coffey napisał/a:

Mam nadzieję, że srogo upie**olą tych strażników teksasu.
Najbardziej zakompleksione szczury za daremne żeby iść do policji a z poczuciem władzy.a ja mam nadzieję, że wojowniczej julce dopie**olą jeszcze paragraf za napaść na funkcjonariusza na służbie i zanieczyszczanie przestrzeni publicznej smrodem swojego pchlarza

Krótka gimnastyka...

DMT • 2021-08-15, 17:49
632
Nie samą pracą człowiek żyje...

Halman • 2021-08-15, 17:55  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (30 piw)

Debil się zabił dał bóg na śmierć...

Halman • 2021-08-15, 14:52
653

pierwszy raz szkoda mi tej laski w offie nawet jeśli to kacapka...
emilwkpg • 2021-08-15, 15:01  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (114 piw)
Kamerka uratowala kierowcy zycie. Bez niej oskarzyli by go o zabojstwo. Inwestujcie w kamerki sadole.

W hameryce się poszarpały...

Halman • 2021-08-15, 11:50
184

narodowe jankesy z plecakowymi chłopaczkami...
Halman • 2021-08-15, 12:02  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (25 piw)
Coyot30 napisał/a:

Sadole pomóżcie! Nie włącza mi się full screen. Przeglądarka chrome,


męcz o to administrację strony nie nas... zresztą wiedzą o tym ale wyj***ne chyba... :krejzi:

Filmik z pupilkiem

McSadol • 2021-08-15, 10:11
384
Oczywiście wszystko do kamery :roll:

Motopipa i śmieciarz

McSadol • 2021-08-15, 09:43
218
A mógł go przejechać śmieciarką ..

Rutik • 2021-08-15, 12:32  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (33 piw)
mygyry napisał/a:

W sumie to nie wiem za co, ale dobrze zrobiłPodoba mi się na tym portalu to, że debile sami się ujawniają i nie trzeba ich specjalnie szukać

Wrodzona wada stóp

Eustachyy • 2021-08-15, 09:35
393
Witam, niedawno zobaczyłem że ktoś tu pokazywał swoją wadę palca u stopy stąd stwierdziłem że wypadałoby pokazać i moją

~Beny • 2021-08-15, 09:39  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (153 piw)
Przynajmniej Ci się nie zbierają farfocle między palcami :-P
X