Upadek na drut kolczasty

Jerzy_Owsik • 2020-01-19, 10:55
142
Melbourne 28,12,2019
Koleś nie dostał sie do klubu bo był pijany, więc podjął próbę wejścia przez dach.

Aresztowanie

Don_Beck • 2020-01-19, 08:55
417
Angielski wymagany

cavern69 • 2020-01-19, 09:07  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (35 piw)
To z jakiegoś serialu? Nawet zabawne :)

Tańce plemienne

Don_Beck • 2020-01-19, 08:51
171
Tańce godowe

masonski-cyklista • 2020-01-19, 09:18  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (41 piw)
Nie przepadam za Szwedzkim tańcem ludowym.

Eko

Marco_Zg • 2020-01-19, 00:42
126
Taki moje spostrzeżenie..

Jedyne odpady, które generuje konsument to te biologiczne, dosłownie. Jak by się temu bliżej przyjrzeć, to pozostałe odpady produkuje fabryka, która dany towar zapakowała. Z jakiej racji My konsumenci mamy płacić za utylizację , plastików i etc. Skoro to nie konsument zapakował asortyment w coś co obecnie jest nie eko? Cały ten podatek powinno się, przenieść na producenta a nie na konsumenta. Jak kto pamięta, były butelki zwrotne z mlekiem, śmietaną i to było fajne bo miało się kieszonkowe. Obecnie wielkie halo bo tyle tego plastiku, bo tanio dla producenta a konsekwencje ponosi konsument. Koszty utylizacji trzeba przenieść na producenta, jak znam życie ceny wzrosną, produktów bo producent cudownym sposobem przeniesie koszty produkcji na konsumenta i takie błędne koło. Znam emerytki co to pół miasta za darmo zwiedzą aby kupić coś 20gr. taniej. Dla mnie to już paranoja. Pół dnia w przychodni, tu akurat się nie dziwię, bo tak działa "wspaniała" służba zdrowia, która sama nie potrafi się wyleczyć a co dopiero kogoś, kto pół życia płacich na nich. Jak się idzie na pogotowie o 17, czeka na "zbawienie" do 2 w nocy i dowiaduje się że, na moje oko to pani ma.. ( jezusicku jaki, Qurka wodna, popatrzał i już wie ) .... ale pani nie przyjmiemy. W zamyśle takim, nie przyjmiemy bo u nas to oddział wykańczalnia jest i statystyki spadną. Wracając do tematu tego eko, gdzie sie nie pójdzie to pakowane w plastik bo .......... wiadomo taniocha. A My konsumenci płacimy za to, obecnie nie eko. Za PRL było niby źle ale teraz jest raczej gorzej. Lekko i wygodnie ale czy fajnie jak taki nacisk. Co kolwiek w markecie czy innym sklepie, pakowane w folia lub coś podobnego. Wielki nacisk na reklamówki i etc. a czy jest nacisk w tym kierunku na producentów? oni tym bardziej powinni być motywowani aby produkty pakoować eko i to na nich przenosić ten podatek. Bo te wszystkie śmieci nie produkuje konsument a PRODUCENT.
emperorzbigniew • 2020-01-19, 01:01  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (44 piw)
Kolego drogi - konsumenci są źródłem popytu. Niczego producent by nie sprzedał, gdyby nie potrzeby odbiorców. To nie jego wina.

Po drugie - nikt nie każe Ci nic kupować. Jak chcesz, to możesz spożywać własnoręcznie zbierane warzywa i leśne runo. Możesz się myć w strumieniu, natomiast jak będziesz chciał coś napisać na Sadisticu (wymagany komputer, prąd, Internet), to poprosisz kolegę. W tym momencie nie tworzysz popytu.

Po trzecie - o jakim podatku mowa? Gdzie płacisz za utylizację, itd.? Dopiero jak kupujesz produkt, to w jego cenę wliczony jest jakiś koszt utylizacji. Co za różnica, czy Ty go zapłacisz, czy zapłaci go producent, który podniesie cenę o ten podatek właśnie? Jeżeli producent zwiększa koszty, to i tak konsument je płaci. Przecież pieniądze są w obiegu de facto zamkniętym (ok, nie w skali mikro, ale chodzi o koncepcję).

Ogólnie nie znalazłem tezy w Twojej wypowiedzi vel projekcji myśli.

Indyjska strzelanina

Jerzy_Owsik • 2020-01-18, 20:12
96

W wielu stanach Indii wybuchły protesty wbrew niedawno przyjętej ustawie, podczas protestów zginęło 25 osób.
Indyjska policja ma proste wytłumaczenie - protestujący zabijają się, by wrobić policję. Ale gdy w mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej filmów, ujawnia się typowa propaganda policji.

Ustawa o zmianie obywatelstwa zezwala osobom z Afganistanu, Pakistanu i Bangladeszu na uzyskanie obywatelstwa indyjskiego po 5 latach pobytu w tym kraju, pod warunkiem że nie są wyznania muzułmańskiego. Zwykle zgodnie z prawem cudzoziemcy mogą ubiegać się o obywatelstwo indyjskie dopiero po 11 latach życia w tym kraju.

Ludzie protestują, ponieważ albo boją się powodzi imigrantów, że zmienią swoją wyjątkowość demograficzną, językową lub kulturową, albo dlatego, że widzą wykluczenie muzułmanów, a także ludzi z krajów takich jak Nepal, Sri Lanka czy Myanmar, jako antykonstytucyjne.
Zewłok666 • 2020-01-18, 22:06  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (21 piw)
Teraz zastanawiam się jaki syf jest w tym Afganistanie, że uciekają stamtąd do Indii.

Jak dostać wizę do USA? Kilka szybkich pytań.

daerragh • 2020-01-18, 21:32
368
Trzeba tylko odpowiedzieć prawidłowo...- Przed zezwoleniem na wejście do USA, mam kilka pytań. To tylko formalność...
- OK.
- Sam jestem Irlandczykiem.
- NIE PRAWDA.
- To... jeszcze nie było pytanie.
- Przepraszam.
- Pytanie 1: W Stanach rządza dwie główne partie. Podaj ich nazwy.
- Lobby zbrojeniowe i przemysł tytoniowy.
- Jak nazywa się narodowe swięto USA.
- Czarny Piątek.
- W jakim stanie jest miasto Chicago.
- W stanie przemocy.
- Jak nazywa się główna rasa/wyścig (=race) w USA.
- 100m stylem motylkowym.
- Seria szybkich pytań. Dokończ zdania. Ameryka jest największym XXXXX na świecie.
- Eksporterem broni.
- Martin Luther King miał...
- Problem ze zdobyciem równouprawnienia.
- Na zakończenie, USA zostało założone podczas...
- wątpliwych okoliczności rozczeniowych dotyczących ziem zgłaszonych przez rdzennych mieszkańców.
- Witamy w Ameryce.

Ogarnięty da Silva

phrontch • 2020-01-18, 14:23
94
Pomaga nieogarniętej kobiecie

Historia Teledysku Hip Hopowego

maciejpp • 2020-01-18, 00:58
69
Wersja surowa teledysku do nuty:
Necro-I Need Drugs.. mozna powiedziec ze bardzo prawdziwy dokument na temat realizmu heroiny i cpania czasem tragiczny czasem smieszny... polecam!!Od 12 minuty cos sie dzieje akcja wlasciwa wczesniej szukaja kasy i towaru
spoons • 2020-01-18, 09:58  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (40 piw)
poligon6 napisał/a:

Prawie zawsze zaczyna sie od marichuany, jak odlot po maryśce nie starcza to sięga się po twardsze narkotyki. potem złodziejstwo, prostytucja by starczyło na dragi.A marihuana zawsze zaczyna się od alkoholu. A ten w naszym kochanym kraju jest praktycznie obowiązkowo wlewany do gardeł po skończeniu 18 roku życia.

W ogóle co za pie**olenie xD
Zaczyna się już dużo wcześniej, alko, szlugi ogólnie używki. Każdy menel zniszczył swoje życie przez alkohol, ale jakoś nie każdy kto pije staje się menelem. To samo dotyczy dragów. k***a wszystkiego. Jak małolat odjebie kilka osób i siebie, to znajdzie się jakiś pajac który powie że grał w gry i to przez gry. Pomijając fakt że w ch*j ludzi gra i nikt nikogo nie zabija :P

Podmuch wiatru

phrontch • 2020-01-18, 15:20
113
Delikatnie zawiałoX