Hackerman

37
Daj piwo
InnyName @ Dzisiaj 18:51 [skopiuj link]
Jako, że niedługo polece z forum za sprawą jezusa chrystusa prosto do więzienia, to wrzucam co się da :idzwch*j:

I tak zawsze wrzucam co się da więc ch*j w to.

Hacker magik artysta
.

Pokaz umiejętności

32
Daj piwo
beednarr @ Dzisiaj 14:02 [skopiuj link]
motop*zdeczki, gdzieś w Anglii :idzwch*j:

Gdzie mnie tu k***a jeździsz

80
Daj piwo
InnyName @ Dzisiaj 18:56 [skopiuj link]
Się chyba zdenerwował i włączył turbo bieg

Kulawy manewr kierowcy.

71
Daj piwo
Salieri16000 @ Dzisiaj 12:45 [skopiuj link]
Kierowca samochodu osobowego aby uniknąć kolizji z ciężarówką oraz samochodem stojącym na skrajnym lewym pasie starał się jak mógł...

Masturbacja

98
Daj piwo
InnyName @ Dzisiaj 11:45 [skopiuj link]


k***a chyba nie pójdę za to do piekła
~Erutlev @ Dzisiaj 12:32  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (95 piw)
emperorzbigniew napisał/a:
Generalnie prośba abyś to skasował. Jest to obraźliwe. Możemy tu polewać z różnych rzeczy, ale wchodzenie na temat religii, która jest ważna dla wielu osób, jest już przegięciem.
Się k***a tylko nie zesraj.

Przynajmniej nie pedał

77
Daj piwo
Erutlev @ Dzisiaj 10:48 [skopiuj link]
Musi jeszcze poćwiczyć jednak :amused:

Kradzież na chińczyka

41
Daj piwo
Erutlev @ Dzisiaj 10:29 [skopiuj link]
Skośne cygany w natarciu. :evil:tak, tak. akcja z samochodem ustawka. wiemy.

Indie

49
Daj piwo
InnyName @ Wczoraj 16:31 [skopiuj link]
Nie ogarniam co te brudasy robią

Według opisu koleś gasi spalony już dom, zamiast tego który się pali

Inicjacja.

69
Daj piwo
chili-chili @ Wczoraj 21:45 [skopiuj link]
42-letnia Dandara dos Santos (transwestyta) została brutalnie zamordowana 15 lutego w dzielnicy Bom Jardim w Fortaleza, Ceará.
Film o agresji znalazł się w Internecie, pozwalając policji zidentyfikować katów.


https://br.blastingnews.com/brasil/2017/03/policia-identifica-agressores-que-espancaram-dandara-dos-santos-ate-a-morte-001520279.html - polecam artykuł.
U nich takie rozrywki z transami to normalka, a media mają na to wyjebkę :amused:
Jeżeli zły dział, to proszę o przeniesienie.

Cytat:
A travesti Dandara dos Santos, foi assassinada no dia 15 de fevereiro no fim da linha do Bom Jardim, em Fortaleza, Ceará. O crime bárbaro foi feito por meio de socos, chutes, chineladas, pauladas e pedradas. Um vídeo caiu na internet na sexta-feira (3) e comoveu as redes sociais pela violência em que Dandara é submetida. São pelo menos cinco agressores. Enquanto um filma, os outros agridem e pedem para ela subir em uma carriola. Ela é chamada de “viado sem peito”, “imundiça” de calcinha e tudo” e é constantemente agredida.
Ao ser colocada em cima de uma carrinho de mão, elas continuam com a violência. Dandara apresentava sinais de agressão na cabeça e por todo o corpo. A pessoa que filma diz em tom de deboche: “Eles vão matar o viado”.
O inspetor Damasceno do 32º DP, afirmou que os seis acusados já foram identificados e que o vídeo - que correu em grupos de travestis e transexuais - ajudou na identificação.
"Esse vídeo também está circulando entre os policiais. São dois maiores de idade e quatro menores. Fomos no dia seguinte na casa deles, mas eles fugiram. O inquérito já está sendo bem apurado e estamos indo atrás", declarou ele. Até agora ninguém foi preso. De acordo com a Rede Trans, Dandara foi a quinta a travesti a ser assassinada no último mês.
Nas redes sociais, várias manifestações de solidariedade surgiram em comoção a morte de Dandara que foi covardemente violentada até a morte por cinco infratores, pelo simples fato de não aceitarem a sua condição sexual.
Hranipex @ Wczoraj 22:31  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (33 piw)
McMenel napisał/a:
...w przypadku bezsprzecznej i popartej dowodami sprawy.


Nie da się zagwarantować, że nigdy nie zostanie skazana osoba niewinna. Ktoś te dowody zbiera i zawsze może się zdarzyć, że na Ciebie, który w czasie zabójstwa był 1000km dalej znajdą się "bezsprzeczne dowody".

A co do konkretnego przypadku, dzicz i jeszcze raz dzicz.
Można uważać pedałów, czy transwestytów za zboczeńców. Sam uważam, że Biedroń, Piróg, Rafalala, Conchita Wurst to zboczeńcy.
Ale co mi do tego, Biedroń ze swoim zboczeniem się nie obnosi, nie ukrywa ale się nie obnosi, Piróg też, choć obaj ewidentnie na ciepłych wyglądają. Rafalala może się obnosi, jest pie**olniętY i powinno się Go leczyć, Conchita podobnie, choć wystarczyło odwracać wzrok jak występował... Ale nikomu krzywdy nie robią (no rafalala to chyba jednak tak, ale tym prokurator powinien się zająć).
Więc Przemoc wobec tych osób jest absolutnie niedopuszczalna a morderstwo to po prostu degeneracja. Brazylja to zdegenerowane państwo, tam zabicie człowieka to nic wielkiego, codzienność.
I mimo, że do takich osób jak ta ofiara czuję niesmak, to po ludzku tej osoby mi szkoda. Mimo, że jestem sadolem.

Pussy on the beach

157
Daj piwo
Erutlev @ Dzisiaj 10:14 [skopiuj link]
Romantyczny spacer motocipeusza na plaży ze swoim chłopakiem. :oops:


   Popularne tagi
zera  bone  ifs  etyki  godziny szczytu  ściana pochwy  wyprzedzał  miłośnicy czterech kółek  stulejarzem  kłamostwo  hackerman  chudnąc
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X