Mówią: Ładne ma Pani ZOMBIE!

103
Daj piwo
Darina Shpengler z Syberii, cierpi na niezwykle rzadką chorobę. Trzylatka nie ma podbródka, warg oraz fragmentów policzków. Jej twarz w dużej mierze jest pokryta krwią. Przez genetyczny defekt dziewczynki, rodzina musiała uciekać z miasta.

Kiedy Elena Shpengler urodziła córkę, od razu wyczuła niepokojące zachowanie lekarzy odbierających poród. Byli widocznie zdenerwowani i wciąż gdzieś dzwonili. Nie pozwolili jej zobaczyć dziecka. Kilka godzin po porodzie lekarz zapytał Eleny, czy „jest gotowa to zobaczyć”. Straciła przytomność. Lekarze natychmiast przenieśli ją na oddział intensywnej terapii. Tam po raz pierwszy zasugerowano jej, aby porzuciła dziecko. Odmówiła.
Do Eleny i Dariny po kilku dniach dołączył Yury, ojciec dziewczynki. W dniu porodu przebywał w innym szpitalu, do którego trafił po wypadku samochodowym. Kiedy zobaczył córkę, która z powodu choroby genetycznej urodziła się z ośmioma mutacjami w ciele, jego serce zapłonęło miłością. „Ona jest nasza. Nasza dziewczynka”- powiedział Yury.
Pomimo wielkiej miłości, z powodu negatywnych komentarzy bliskich, rodzina została zmuszona do wyprowadzenia się z miasta. Krewni oskarżyli ich o celowe okaleczanie Dariny. Zerwali także wszelkie kontakty.
Kiedy mama dziewczynki, Elena Shpengler opowiada o ciężkiej sytuacji rodziny, wspomina, że przez widoczne uzębienie oraz krew na twarzy córki, nikt nie chciał jej zaakceptować- „Moi bracia, ich dzieci oraz matka męża. Wszyscy się od nas odwrócili”.
„Nie zamierzamy ukrywać córki przed ludźmi. Wszędzie ją ze sobą zabieramy. I choć ludzie wielokrotnie zwracali nam uwagę, że powinniśmy zakładać maskę, mój mąż zawsze odpowiada: "Jeśli nie chcesz, nie patrz na nią. My akceptujemy ją taką, jaka jest".
Choć rodzice dziewczynki robią wszystko, aby ta mogła normalnie funkcjonować, trzylatka nie została przyjęta do przedszkola, ponieważ rodzice innych dzieci zaprotestowali. Z tego powodu Darina uczy się w domu. Od dwóch nauczycieli pobiera podstawową edukację, ale to, co kocha najbardziej to śpiew. Lekarze w Moskwie ostrzegli rodziców, że dziewczynka, co dwa lata będzie musiała stawić czoła poważnym operacjom.
Rodzina przezwycięża kolejne dramaty. Pomimo tego, że dziewczynka została przyjęta do szpitala, wiele organizacji charytatywnych odmówiło pomocy, twierdząc, że Darina i tak umrze. Lekarze potępili te oburzające postawy. Zdecydowali się na przeprowadzenie pierwszej i najtrudniejszej operacji.ClassicWhite @ 2017-08-22, 14:30  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (50 piw)
Zapowiada się dobra dyskusja na temat aborcji.

Na chodniku ciemną nocą nie jest bezpiecznie

81
Daj piwo
TT4 @ 2017-08-22, 04:50 [skopiuj link]
36-letnia kobieta zginęła na miejscu, reszta w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Małe zaskoczenie

337
Daj piwo
Anonymous @ 2017-08-22, 11:55 [skopiuj link]


Ale akcja błyskawiczna ;-)
~MaszAyahuaskę @ 2017-08-22, 12:07  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (29 piw)
W sobotę jadę do radomia, zobaczymy co tam pokażą... Program całkiem ciekawy, może uda się coś ciekawego nagrać na Harda :szydera:

Turcy przy skuterku

240
Daj piwo
TT4 @ 2017-08-22, 08:01 [skopiuj link]
Śmiało przewijać do 2:15.Podobno hospitalizacja.

Polscy Kierowcy #89

73
Daj piwo
PolscyKierowcy @ 2017-08-21, 10:16 [skopiuj link]
Kolejna dawka braku rozwagi, nieostrożności i głupoty prosto z polskich dróg.
BKKW @ 2017-08-21, 13:08  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (29 piw)
pie**olona złotówa. Rozj***ł znak, zablokował nim cały pas i pojechał, bo przecież jaśnie pan nie będzie wysiadał i sprzątał swojego gówna. Jak ja tych debili nie znoszę...

Holowanie

85
Daj piwo
sssssssssss @ 2017-08-21, 17:01 [skopiuj link]
Holowanie w Radomiu

Materiał własny 8-)

Plastic fantastic

55
Daj piwo
Anonymous @ 2017-08-21, 19:48 [skopiuj link]
Zainspirowany tematami pewnego kontrowersyjnego autora, wrzucam coś ku uciesze jego zwolenników, jak i krytyków. ;-)Podobno kara dla złodzieja w Brazylii. Chyba dość łagodna, raptem plastiku topienie na dłonie.
   Popularne tagi
psychoanaliza  telebeka  ograniczeń  extreme blowjob  łud  dendrofil  sztuka nowoczesna  jedrzejczak
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X