10-latek ukradł szkolny autobus i uciekał przed policją

16
Daj piwo
Centurion @ 2007-10-07, 22:10 [skopiuj link]
To już drugi post z tej serii, małolatów w USA widocznie kręci zabieranie samochodów i uciekanie przed policją. Czyżby za dużo GTA? :D

Cytat:
10-latek z amerykańskiego stanu Arkansas zmusił policję do pościgu za autobusem szkolnym, który uprowadził i prowadził przez niemal 80 km drogą biegnącą przez treny wiejskie - podała miejscowa policja.

W piątek wieczorem pracownicy szkoły w miejscowości Dumas ujrzeli światła na parkingu autobusów szkolnych. Zgłosili policji kradzież jednego z autobusów.

W pościgu za pojazdem uczestniczyli funkcjonariusze z trzech obwodów i czterech miejscowości stanu Arkansas. Agencja Associated Press pisze, że próba zatrzymania autobusu przy pomocy kolczatki (blokada drogowa w postaci ostrych kolców) nie dała rezultatu.

W końcu autobus zwolnił i zatrzymał się. Wówczas policjanci zobaczyli, że kierowcą jest dziecko. Założyli mu kajdanki i zaprowadzili do aresztu, skąd przekazali go rodzicom. Nie wiadomo, czy 10-latkowi zostaną postawione formalne zarzuty. (ak)


Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,wid,9273195,wiadomosc.html?ticaid=14996

TECHNOVIKING!!!

167
Daj piwo
Anonymous @ 2007-10-07, 21:52 [skopiuj link]
Może humor nie do końca czarny, ale na pewno przaśny :D

Otóż, panie i panowie, nadchodzi TECHNOVIKING!!! (nie jakiś tam technoviking, czy TechnoViking, ale TECHNOVIKING!!! - jedyna słuszna pisownia)
Dla mnie boski :D

Zaleca się wytrzymać do 40 sekundy, kiedy to pojawia się nasz idol:

11-letni pirat drogowy

14
Daj piwo
Centurion @ 2007-10-07, 11:40 [skopiuj link]
Ach ta hameryka :)

Cytat:
Policjanci w amerykańskim stanie Luizjana mieli kłopot z dogonieniem kierowcy, który zamiast zatrzymać się na wezwanie, przyspieszył do ponad 160 km/h. Jak się okazało, piratem drogowym był 11-letni chłopiec - relacjonuje w niedzielę BBC.

Rodzice młodego kierowcy usłyszeli zarzuty nieodpowiedniej opieki nad dzieckiem. Policjanci ustalili, że chłopiec już od pół roku był ich szoferem i woził przede wszystkim niepełnosprawnego ojca.

W piątek policjanci dostrzegli na międzystanowej autostradzie na przedmieściach Nowego Orleanu samochód, którego kierowca jechał z prędkością 80 mil/h (129 km/h) na odcinku, gdzie obowiązywało ograniczenie do 60 mil/h (96 km/h). Ruszył policyjny pościg, ale chłopiec tylko przyspieszył, zmuszając inne samochody do zjazdu na pobocze.

W końcu dojechał do baru Burger King, gdzie jak się okazało pracowała jego matka. Chłopiec wracał właśnie ze szpitala, w którym jego ojciec miał umówioną wizytę.

Opieka nad młodym rajdowcem została powierzona ciotce. Chłopiec usłyszał zarzuty ucieczki przed policjantem, brawurowej jazdy, nadmiernej prędkości, zmuszania innych kierowców do zjazdu na pobocze, nieodpowiedniego korzystania z pasów ruchu i prowadzenia samochodu bez zezwolenia.


Źródło: http://fakty.interia.pl/swiat/ameryka/news/policja-scigala-11-letniego-pirata-drogowego,989607

Zamiast pracować uzupełniali Wikipedię

24
Daj piwo
Centurion @ 2007-10-07, 09:21 [skopiuj link]
Cytat:
Sześciu japońskich urzędników Ministerstwa Rolnictwa zostało ukaranych naganą ponieważ zamiast zajmować się pracą, poświęcali czas na uzupełnianie stron redagowanej przez internautów encyklopedii - podano w Tokio.
Ustalono, że grupa ta w sumie napisała do Wikipedii aż 408 artykułów. Jeden z nich, zajmujący się głównie kwestią zabawek- robotów i robotów z popularnej japońskiej kreskówki, uzupełniał strony tej internetowej encyklopedii aż 260 razy.

Śledztwo w resorcie rolnictwa zostało wszczęte gdy tokijska prasa przedstawiła badania socjologiczne, które wykazały, iż coraz większa liczba japońskich urzędników uczestniczy w tworzeniu Wikipedii.
Szóstce urzędników udzielono słownej nagany. O wiele dotkliwszą karą zapewne okaże się dla nich decyzja resortu o zamknięciu dostępu do Wikipedii na terenie ministerstwa w godzinach pracy.


Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1618330,69,1,0,120,686,item.html
   Popularne tagi
drogowcy  restauracja  spacer  but  koniec  arnold  koszmar  james bond  alarm  izrael  prąd  tłuścioch  nadwaga  adopcja  uwięziony  filmy  przedstawienie  webcam  homo  siedzenie  keyboard  piard  dziurka  lustro  podnoszenie ciężarów  opony  playstation  proteza  olej  dzieciństwo  ejakulacja  zapowiedź  muszla  chlew  kał  jarosław  dojarka  pożegnanie  pomysł  slow motion  daft punk  rzeźba  świadkowie  projekt  potwory  szczescie  piguły  stłuczki  kradziez
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X