18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porsche...

Halman • 2020-05-15, 06:45

podobno wiekowy chinol (pewnie jakiś partyjny notabl) zasłabł i narozrabiał swoim wózkiem.

tambus1111

2020-05-15, 07:14
i paru żółtków do wora :) i paru żółtków do wora :)

marvel321

2020-05-15, 08:37
To mazda jest przecież

Halman

2020-05-15, 08:40
marvel321 napisał/a:

To mazda jest przecież



przyznaję że oparłem sie ściśle na oryginalnym opisie. Niestety juz nie mam możliwości edytowania tematu cokolwiek by to nie było...

zdun

2020-05-15, 08:58
napisy na końcu wszytko tłumaczą.

O godzinie 12:55 14 maja Biuro Bezpieczeństwa Publicznego Xudong otrzymało alarm, mówiąc, że doszło do wypadku drogowego na skrzyżowaniu obwodnicy Dongfang Road. Policja szybko przybyła na miejsce zbrodni, jadąc wzdłuż Dongfang Road z południa na północ, utrudniając pieszym z powodu niewłaściwej obsługi, raniąc trzech pieszych, a rannych zabrano do szpitala bez zagrożenia życia. Obecnie kierowca jest kontrolowany przez policję, a kierowanie pojazdami pod wpływem alkoholu i narkotyków zostało wstępnie wykluczone. W momencie zdarzenia Zhang Moumou (mężczyzna, 75 lat) prowadził minibus

Halman

2020-05-15, 09:12
zdun napisał/a:

napisy na końcu wszytko tłumaczą.
O godzinie 12:55 14 maja Biuro Bezpieczeństwa Publicznego Xudong otrzymało alarm, mówiąc, że doszło do wypadku drogowego na skrzyżowaniu obwodnicy Dongfang Road. Policja szybko przybyła na miejsce zbrodni, jadąc wzdłuż Dongfang Road z południa na północ, utrudniając pieszym z powodu niewłaściwej obsługi, raniąc trzech pieszych, a rannych zabrano do szpitala bez zagrożenia życia. Obecnie kierowca jest kontrolowany przez policję, a kierowanie pojazdami pod wpływem alkoholu i narkotyków zostało wstępnie wykluczone. W momencie zdarzenia Zhang Moumou (mężczyzna, 75 lat) prowadził minibus


z mojego źródła jest tak;

14 maja po południu Porsche w Szanghaju nagle wjechało w barierę podczas jazdy, a następnie złamało słup telefoniczny i zraniło trzech pieszych. O 14:40 oddział Pudong Szanghajskiego Biura Bezpieczeństwa Publicznego wydał zawiadomienie stwierdzające, że po śledztwie Zhang Moumou (mężczyzna, 75 lat) prowadził samochód osobowy wzdłuż Dongfang Road z południa na północ i uderzył pieszych z powodu niewłaściwa obsługa. Trzech pieszych zostało rannych, a rannych zabrano do szpitala Obecnie kierowca jest kontrolowany przez policję i początkowo wykluczył prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i narkotyków. Dalsze prace badawcze są nadal prowadzone.

Zgadza sie tylko dzień, wiek, nazwisko i nazwa ulicy.. a i trzech przechodniów
:-D

Juzwa

2020-05-15, 09:35
zdun napisał/a:

napisy na końcu wszytko tłumaczą


~HAL9000/2 napisał/a:

z mojego źródła jest tak



Gdzie wyście to wyczytali?! Ja tam widzę daszek, jodełka, krzesło, antena, drabina i ch*j wie co jeszcze.

Halman

2020-05-15, 09:54
Juzwa napisał/a:

Gdzie wyście to wyczytali?! Ja tam widzę daszek, jodełka, krzesło, antena, drabina i ch*j wie co jeszcze.


trzeba było iść na sinologię... ;-)

emperorzbigniew

2020-05-15, 10:00
Z jednej Porsche, z drugiej Mazda, a może jeszcze dodatkowo znaczki pomylone. Tam tak może być.

debaser

2020-05-15, 15:25
pierdzielone chinskie komuchy