18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porsche...

de_Sade • 2019-07-05, 10:39
...strasznie się guzdrze...


kampton

2019-07-05, 10:43
O mały włos.

panar3

2019-07-05, 11:51
Chyba tajemne oko w dupie go ostrzegło, prędkość TiR-a tak na oko ze 30m/s. Czas reakcji około 1.5-2 s. Aż mi się gorąco zrobiło myśląc o obwodnicy Trójmiasta. Uch, dobrze że z rana kibelek zaliczony. Piwko leci za emocje.

~Velture

2019-07-05, 11:55
I to jest j***na mentalność pie**olonego ch*ja za kierownicą tira.
Ktoś kto zarabia na życie jeżdżąc i pokonuje tysiące kilometrów miesięcznie powinien teoretycznie być najlepszym kierowcą na drodze... POWINIEN...
A tu taki k***a j***ny złamas jedzie sobie mając wyj***ne na wszystko.
Ma łeb 2 metry wyżej od kierowcy normalnego samochodu więc widzi więcej. Widzieć powinien z daleka, że samochody stoją ale k***a nie, głowa w dupie głęboko i leci sobie z pamięciówy bo wczoraj przecież tam nic nie stało to ma czas popie**olić sobie na cb, popisać smsy, porozglądać się po falujących łąkach, zwalić konia swojemu chłopakowi i jeszcze kawkę sobie zaparzyć ale na patrzenie k***a przed siebie to już nie za bardzo.

I tak zaraz się znajdzie zjeb pie**olący, że o ch*j mi chodzi bo przecież "ogarnął" i po trawie poleciał a nie wj***ł się w kolumnę stojących i widocznych z daleka aut.
To z góry ci odpowiem: dobry kierowca to nie taki co potrafi nie zabić kogoś i "jakoś wyjść" z takiej akcji tylko dobrym kierowcą jest ten, który nie dopuści do takiej sytuacji.

nwonigers

2019-07-05, 12:32
takiego to tylko dogonic i zajebac i to na smierc

poligon6

2019-07-05, 12:41
~Velture napisał/a:

popie**olić sobie na cb, popisać smsy, porozglądać się po falujących łąkach, zwalić konia swojemu chłopakowi i jeszcze kawkę sobie zaparzyć ale na patrzenie k***a przed siebie to już nie za bardzo.



Jestes troche nie na czasie, teraz kierowcy ogladaja sobie filmy podczas jazy autostradą, hard cory graja nawet w gry, fakt nie wymagajacej stałej uwagi ale jednak rozpraszajace.

kamleokamelei

2019-07-05, 12:43
Browar dla kierowcy Porsche za oczy dookoła głowy. Gdyby go zahaczył mogło by być fatality.

DzidaZawodnik

2019-07-05, 15:08
~Velture napisał/a:

I to jest j***na mentalność pie**olonego ch*ja za kierownicą tira.
Ktoś kto zarabia na życie jeżdżąc i pokonuje tysiące kilometrów miesięcznie powinien teoretycznie być najlepszym kierowcą na drodze... POWINIEN...
A tu taki k***a j***ny złamas jedzie sobie mając wyj***ne na wszystko.
Ma łeb 2 metry wyżej od kierowcy normalnego samochodu więc widzi więcej. Widzieć powinien z daleka, że samochody stoją ale k***a nie, głowa w dupie głęboko i leci sobie z pamięciówy bo wczoraj przecież tam nic nie stało to ma czas popie**olić sobie na cb, popisać smsy, porozglądać się po falujących łąkach, zwalić konia swojemu chłopakowi i jeszcze kawkę sobie zaparzyć ale na patrzenie k***a przed siebie to już nie za bardzo.
I tak zaraz się znajdzie zjeb pie**olący, że o ch*j mi chodzi bo przecież "ogarnął" i po trawie poleciał a nie wj***ł się w kolumnę stojących i widocznych z daleka aut.
To z góry ci odpowiem: dobry kierowca to nie taki co potrafi nie zabić kogoś i "jakoś wyjść" z takiej akcji tylko dobrym kierowcą jest ten, który nie dopuści do takiej sytuacji.



Oni i tak rozpędzają sie do takiej prędkości, żeby zwiększyć sobie drogę hamowania do półtorej kilometra. I tak ten pewnie wypatrzył sytuację z 300 metrów.

Syn_Milionera

2019-07-05, 15:08
Kolejne Porsche na sadistic. I to mi się podoba! I co gdzie te komentarze typu "Co z tego że koni kupa jak kierowca dupa?"
No ale przyznaję się że choć sam mam Panamerę to nie ogarnąłbym takiej akcji jak na filmiku.

Maryja_Dziewica

2019-07-05, 15:16
Syn_Milionera napisał/a:

Kolejne Porsche na sadistic. I to mi się podoba! I co gdzie te komentarze typu "Co z tego że koni kupa jak kierowca dupa?"
No ale przyznaję się że choć sam mam Panamerę to nie ogarnąłbym takiej akcji jak na filmiku.



Dasz się przejechać?

ptrkmdg

2019-07-05, 17:36
Jeb.ć kierowców TIRA i na blachach PGS

edek.bajzel

2019-07-05, 18:33
nie wiem co się stało z tym tirem, ale jednak jechał poboczem, dlatego
film nie na hardzie

pi...........ie

2019-07-05, 19:32
Maryja_Dziewica napisał/a:

Dasz się przejechać?



Maryja, Ty blacharo ;)

Mors_Nigra

2019-07-05, 19:59
Maryja_Dziewica napisał/a:

Dasz się przejechać?



Po co chcesz go przejechać? Psa rozjedziesz, a pójdziesz siedzieć jak za człowieka. Nie warto...