18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porównanie samochodów

~Velture • 2017-04-18, 12:13
Nie wiem czemu ale uznałem, że pasuje idealnie na sadola.



Zaczynamy gównoburzę za 3...2...1...

HackerAGD

2017-04-18, 20:46
Mam samochód spod znaku plejady. Mam w nim sporo ponad 300KM i jakoś mogę jeździć spokojnie nie pchając się na trzeciego i nie siedząc na czyimś zderzaku. Ale zauważyłem jedną bardzo ciekawą rzecz.
Gdy jedzie za mną jakiś j***ny beemiarz (lub audi), to zawsze, ale to k***A zawsze musi pokazać jaka to jago E46/E90 (A6/S6) jest zajebista, piłując tego pie**olonego wartburga(trabanta) pod czerwone pole żeby tylko mnie wyprzedzić, nie patrząc nawet na to czy czasami coś jedzie na przeciwnym pasie, albo trzyma się tak blisko dupy że we wstecznym lusterku mógłbym policzyć rozj***ne muchy na jego spróchniałej od szpachli masce.

~Velture

2017-04-18, 21:00
Hacker40 napisał/a:

Mam samochód spod znaku plejady. Mam w nim sporo ponad 300KM i jakoś mogę jeździć spokojnie nie pchając się na trzeciego i nie siedząc na czyimś zderzaku. Ale zauważyłem jedną bardzo ciekawą rzecz.
Gdy jedzie za mną jakiś j***ny beemiarz (lub audi), to zawsze, ale to k***A zawsze musi pokazać jaka to jago E46/E90 (A6/S6) jest zajebista, piłując tego pie**olonego wartburga(trabanta) pod czerwone pole żeby tylko mnie wyprzedzić, nie patrząc nawet na to czy czasami coś jedzie na przeciwnym pasie, albo trzyma się tak blisko dupy że we wstecznym lusterku mógłbym policzyć rozj***ne muchy na jego spróchniałej od szpachli masce.


To ja ci powiem lepiej.
Na katowickiej między Nadarzynem a Mszczonowem jest przebudowa na ekspresówkę. Zwężki do 1 pasa i ograniczenia do 60. Jadę sobie spokojnie swoim autem. Na bagażniku mam konkretne oznaczenie swojego silnika. Ponad 400 kuca pod maską. Auta przede mną jadą 60 a kogo widzę na zderzaku co podbija mi co chwilę? j***ne bmw i passerati. Jedyna moja myśl w głowie to "dawaj. skacz nade mną chłopie"
Jakby k***a myśleli, że jechanie 10m od typa przyśpieszy im drogę a ja ten zjeb co trzyma odstęp 50m.

JimmyCoole

2017-04-18, 21:03
jeżdżę passatem
mało tego - w tdi
i co? łyso wam?

Belweder

2017-04-18, 21:14
Hacker40, bo użytkownicy BMW i Audi to geje, dlatego tak ich kusi trzymanie się blisko dupy :-D Jak nie widzę już świateł auta jadącego za mną to wiem jaka marka za mną już jedzie bo zakres debili jest dość wąski :mrgreen: ...albo mają problemy od r*chania w dupę i zawsze się im na wc śpieszy albo nie wiem już co z ich głowami bądź dupami jest nie tak, że nie umieją jak ludzie jechać.

HackerAGD

2017-04-18, 21:33
Velture napisał/a:


To ja ci powiem lepiej.
Na katowickiej między Nadarzynem a Mszczonowem jest przebudowa na ekspresówkę. Zwężki do 1 pasa i ograniczenia do 60. Jadę sobie spokojnie swoim autem. Na bagażniku mam konkretne oznaczenie swojego silnika. Ponad 400 kuca pod maską. Auta przede mną jadą 60 a kogo widzę na zderzaku co podbija mi co chwilę? j***ne bmw i passerati. Jedyna moja myśl w głowie to "dawaj. skacz nade mną chłopie"
Jakby k***a myśleli, że jechanie 10m od typa przyśpieszy im drogę a ja ten zjeb co trzyma odstęp 50m.



Ja z Passatem miałem dość zabawną przygodę tego roku w lutym, w Tomaszowie Mazowieckim, stałem na światłach (teren zabudowany) a obok mnie Passacik 1.8T, widać było że kierowca pastucha chciał się sprawdzić co potrafi, u mnie pierwsza setka jest nieco ponad 4s. Światła zmieniły się z czerwonych na zielone, no i ruszyliśmy, ja po osiągnięciu 60km/h przestałem przyśpieszać ale passeratti ewidentnie chciało pokazać jakie jest zajebiste, widocznie te zajebistość dostrzegli panowie z drogówki co byli ustawieni w odległości jakiś 700m od tych świateł. Szybko zwinęli pasacika do pit-stopu. Widok miny gościa jak go mijałem, bezcenny :amused:

eMCeONe

2017-04-18, 23:39
taka prawda... passat dobry samochód ale jedyne co na niego wyrwiesz to naj***nego kumpla... ja się wycwaniłem, poznałem dziewczynę gdy miałem frote a dopiero zmieniłem na paska :D

moriarti

2017-04-19, 00:42
Cytat:

jeżdżę skórą superb kim jestem ?


Pedalem?

kothletino

2017-04-19, 01:37
"sporo ponad 300", "ponad 400"... Znajomy w ciężarówce też ma lekko ponad 500. :-|

Sabajone

2017-04-19, 10:09
Rozpie**ala mnie ta gadanina. Tak jak by te wszystkie wykroczenia i inne pierdy na drodze robiły samochody... k***a kupił niech ma co chce. Z mojego też się śmieją że V70 jeżdżę, że trumna, kanciak i inne takie. Sram na to i w ch*ju ich mam. Ktoś chce pastucha w TDI to niech sobie go k***a kupi.

~Velture

2017-04-19, 11:19
Sabajone napisał/a:

Rozpie**ala mnie ta gadanina. Tak jak by te wszystkie wykroczenia i inne pierdy na drodze robiły samochody... k***a kupił niech ma co chce. Z mojego też się śmieją że V70 jeżdżę, że trumna, kanciak i inne takie. Sram na to i w ch*ju ich mam. Ktoś chce pastucha w TDI to niech sobie go k***a kupi.


Swojego czasu miałem S70R a potem S60R.
Zajebiste auta. Nigdy ale to nigdy nie miałem problemu aby dojechać z punktu A do B.
Zawsze odpalały, zawsze dojeżdżały.
Serwis drogi oczywiście ale sk***iele by dojechały nawet jakby pół auta oderwało.

Jetix

2017-04-19, 17:47
Najbardziej rozpie**ala, jak ktoś jeździ Audi i ciśnie na VW, lub ktoś jeździ Skodą i ciśnie na VW i Audi. Te marki to tak na prawdę to samo, na identycznych podzespołach, wszystkie należące do VAG. Różnią sie tylko i wyłącznie budą, a też często niekoniecznie (Passaty i Octavie). Audi jako jedyne wyróżnia sie tym, że robią czasem dobre sportowe autka, które mają na prawdę ładną sylwetkę.

voidinfinity

2017-04-19, 20:04
Belweder napisał/a:

Hacker40, bo użytkownicy BMW i Audi to geje,



To by się zgadzało. Kurski, prezes TVP jeździ od lat BMW :amused:

~Velture

2017-04-20, 08:20
voidinfinity napisał/a:



To by się zgadzało. Kurski, prezes TVP jeździ od lat BMW :amused:


Znów zamawiasz pobudkę o 6 rano?

voidinfinity

2017-04-20, 11:04
@up

No popatrz - znowu się wyspałem :amused:

krechaman

2017-04-20, 16:05
alexandrus napisał/a:



Dziadki w Niedzielę :)

Kupię Audi Allroad quattro 2,7 biturbo! :amused: (żartuję już mam :D )



Po co na sadolu się tym żalisz :)


robert924 napisał/a:

Mam audi więc nawet mi to pasuje



Twoja matka się nie liczy :cycki: :amused: