18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Porównanie dwóch napadów

phrontch • 2018-06-24, 14:09
Porównanie dwóch napadów, powyżej kierowca nie ma broni, a poniżej już ma i jest w stanie się obronić przed amatorami cudzej własności


Wiewór

2018-06-24, 14:54
Ciekawe jakie argumenty napisza zwolennicy rozbrajania praworzadnych obywateli?

KlinikaAborcyjna

2018-06-24, 16:36
up
o ty k***a trollu jeden przecież ty jesteś za zakazem posiadania broni i entuzjastą przyjmowania nachodźców :kawa:

Essent

2018-06-24, 17:38
Pozwolicie, że się nie wypowiem na ten temat,k***a wasza jego mać :homer:

TB303

2018-06-24, 17:41
Abraxus napisał/a:

Ciekawe jakie argumenty napisza zwolennicy rozbrajania praworzadnych obywateli?


Broń zabija... W końcu ona decyduje za ciebie czy strzelisz, czy nie. To nie jest narzędzie, to żyjąca istota posiadająca własny rozum, manipulująca swoim posiadaczem.

Wiewór

2018-06-24, 18:34
KlinikaAborcyjna napisał/a:

up
o ty k***a trollu jeden przecież ty jesteś za zakazem posiadania broni i entuzjastą przyjmowania nachodźców :kawa:


Ja jestem za zakazem posiadania broni? Gorzej ci?
Może poczytaj moje wypowiedzi w tematach o broni zanim zaczniesz pisać takie bzdury.

_junKY_

2018-06-24, 19:53
ten z dołu zaczął napie**alać jakoś k***a szybko, mógł się ktoś zawrócić, i to samo miejsce?

chudy005

2018-06-24, 22:19
Załóż okulary 3D, to będziesz miał jeden obraz

wpr

2018-06-24, 23:10
Da się dać piwo tylko do dolnego filmiku?

Ja...........ro

2018-06-25, 03:22
Abraxus napisał/a:

Ciekawe jakie argumenty napisza zwolennicy rozbrajania praworzadnych obywateli?


Broń zabija - kradzieże, napady i rozboje nie.
Wszystkich należy sądzić SPRA-WIE-DLI-WIE!
Przy zakazie posiadania broni i w ogóle zakazu obrony należy polegać na policji, śledczych, sądach i administracji. Nie masz się coi kłopotać - Państwo zrobi wszystko za i dla Ciebie!*

Jeżeli uzbroić obywateli by mogli się obronić i zabić napastnika w obronie własnej i mienia to by się okazało, że 90% infrastruktury wykonawczej, sądowniczej i administracyjnej jest niepotrzebne. A siostrzenice i kuzynostwo robić gdzieś musi, opamiętaj się :roll:

*z Twoich podatków, oczywiście

Mors_Nigra

2018-06-25, 14:17
Abraxus napisał/a:


Ja jestem za zakazem posiadania broni? Gorzej ci?
Może poczytaj moje wypowiedzi w tematach o broni zanim zaczniesz pisać takie bzdury.

Twoje poglądy nie mają znaczenie, wystarczy że a) nie zgadzasz się z nimi w czymkolwiek b) myślisz logicznie, a w ich oczach stajesz się z automatu lewakiem. Właściwie to są ludzie identyczni z faktycznymi lewakami tylko stoją po drugiej stronie płotu absurdu. Kochają absurd, tylko ten po ich stronie płota, a nienawidzą logiki, rozsądku i prawdy.

Co do tematu, to od siebie dodam, że KAŻDY wolny człowiek winien posiadać pistolet, karabin i ew strzelbę. Każdy jeden. Państwo które tego zakazuje, nie jest państwem wolnych ludzi, a niewolników.

spoon17

2018-06-26, 17:19
to pewnie ten sam gościu i nauczyl sie na bledzie.

TB303

2018-06-26, 17:25
Mors_Nigra napisał/a:

Twoje poglądy nie mają znaczenie, wystarczy że a) nie zgadzasz się z nimi w czymkolwiek b) myślisz logicznie, a w ich oczach stajesz się z automatu lewakiem. Właściwie to są ludzie identyczni z faktycznymi lewakami tylko stoją po drugiej stronie płotu absurdu. Kochają absurd, tylko ten po ich stronie płota, a nienawidzą logiki, rozsądku i prawdy.

Co do tematu, to od siebie dodam, że KAŻDY wolny człowiek winien posiadać pistolet, karabin i ew strzelbę. Każdy jeden. Państwo które tego zakazuje, nie jest państwem wolnych ludzi, a niewolników.


Akurat 'jednozerunkowe' myślenie jest domeną większości ludzi(czyt. idiotów).

edek.bajzel

2018-06-26, 19:28
TB303 napisał/a:


Akurat 'jednozerunkowe' myślenie jest domeną większości ludzi(czyt. idiotów).


,,jednozerunkowy,, jest też twój komputer, przed którym pewnie nie raz klękałeś błagając go aby odpalił, zachował dane, nie zawiesił się
spoko, takie czasy, inne bóstwa

TB303

2018-06-26, 19:36
edek.bajzel napisał/a:


jednozerunkowy jest też twój komputer, przed którym pewnie nie raz klękałeś błagając go aby odpalił, zachował dane, nie zawiesił się
spoko, takie czasy, inne bóstwa


Nie pisz do mnie, z takimi jak ty nie rozmawiam.