18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porównanie dwóch murzynów

phrontch • 2020-02-12, 16:23
Odwaga czarnych podczas szczepienia. Drugi dopiero od minuty




supercharger

2020-02-13, 00:06
mygyry napisał/a:

Jak można całować psa w mordę? Dopiero co sobie lizał jajca i resztę gówna z odbytu, lub obwąchiwał tyłek psa na ulicy



weź się...ja lubię

lkjhgf22

2020-02-13, 00:15
Znowu ktoś gada a się nie zna, z łapki się nie goli
wilkoala napisał/a:

Z tym psem to jakaś ściema albo weterynarz po afrykańskim uniwerku z gówna.
Podaje szczepionkę dożylnie i dezynfekuje łapę bez przystrzyżenia sierści.




jajvwko

2020-02-13, 00:20
mygyry napisał/a:

Jak można całować psa w mordę? Dopiero co sobie lizał jajca i resztę gówna z odbytu, lub obwąchiwał tyłek psa na ulicy



Jakie męczące są te komentarze.. a ile razy złapałeś za klamkę od kibla w publicznym miejscu, a później zjadłeś np. jabłko, albo ile razy trzymałeś się za poręcz w autobusie, a później jadłeś chociażby chipsy. Wiesz ile osób niem myje rąk w kiblu?! Statystycznie rzecz biorąc to w najlepszym wypadku opie**oliłeś pęto jakiemuś Brajanowi z galerii, albo nawet zjadałeś kawałek jego gówna popijając jego szczynami - smacznego. Ale wielkie poruszenie bo ktoś pocałował psa...

Mors_Nigra

2020-02-13, 00:45
sensualna napisał/a:

całujecie swoje kobity w trakcie robienia wam lachy ale buziak w polik psa to już jest dla was obrzydliwe



Bo nie r*chamy psów jak ty, głupia zoofilko!

SupremeLeader

2020-02-13, 00:52
miyu20 napisał/a:

Ale.... Ja byłam poważna xD dla mnie nie istotne czy murzyn, mulat, Azjata czy Europejczyk - dla mnie oni wszyscy to ludzie xD Nie bądźmy rasistami bo to obruci się jeszcze przeciwko nam xD
Gadałam kiedyś z pewną japonką to mówiła że wiele jej się podoba w naszym kraju ale i też dziwi ją wiele rzeczy
i śmieszy, ale nie traktuje nas Europejczyków jak jakieś złe stworzenie xD po prostu się troszkę różnimy



Xd??? serio xd??? Ktoś tu z wiekiem nakłamał przy logowaniu.
Kiedyś gadałaś z japonką -to urocze.
Co do jednego się z tobą zgodzę, z czarnymi się różnimy. Tyle że to "troszkę", to jest w chój bardzo. Od szympansów też się "troszkę" różnimy.

miyu20 napisał/a:

Ale.... Ja byłam poważna xD dla mnie nie istotne czy murzyn, mulat, Azjata czy Europejczyk - dla mnie oni wszyscy to ludzie xD Nie bądźmy rasistami bo to obruci się jeszcze przeciwko nam xD
Gadałam kiedyś z pewną japonką to mówiła że wiele jej się podoba w naszym kraju ale i też dziwi ją wiele rzeczy
i śmieszy, ale nie traktuje nas Europejczyków jak jakieś złe stworzenie xD po prostu się troszkę różnimy



Xd??? serio xd??? Ktoś tu z wiekiem nakłamał przy logowaniu.
Kiedyś gadałaś z japonką -to urocze.
Co do jednego się z tobą zgodzę, z czarnymi się różnimy. Tyle że to "troszkę", to jest w chój bardzo. Od szympansów też się "troszkę" różnimy.

wilkoala

2020-02-13, 00:55
lkjhgf22 napisał/a:

Znowu ktoś gada a się nie zna, z łapki się nie goli



Co ty pierdzielisz?
Nie nazwałbym się co prawda ekspertem, ale mam rodzica weterynarza i widziałem to tysiąc razy.
Zawsze się strzyże do pobierania (Na filmiku chyba pobiera), czy iniekcji ponieważ przez sierść nie widać żyły i nie można się wkłuć.
Poza tym, gość na filmiku robi to w 5 sek. bez stazy, namacania gdzie jest żyła, tymczasem u małych zwierząt czasem może z 10 min zejść na wkłucie.

baronturbina

2020-02-13, 09:04
mygyry napisał/a:

Jak można całować psa w mordę? Dopiero co sobie lizał jajca i resztę gówna z odbytu, lub obwąchiwał tyłek psa na ulicy



Zapytaj rodziców.

doktores

2020-02-13, 13:14
poligon6 napisał/a:

Tak jak do zawodu księdza ciagna homosie i pedofile tak psiarzami zostaja zazwyczaj zoofile.
Reakcje psiarzy jak im pieski "obrazajom", sa porównywalne do reakcji starych bab jak wypomina sie pedofilie klechom.



poligniot6- najlepiej zorientowany co dzieje się na plebanii od czasu bycia ulubionym ministrantem proboszcza

Chasm

2020-02-13, 13:59
do radek225
c**a niesterylna, idioto znasz się na biologi jest samo-oczyszczająca się nie tak jak stuleja.. nie będę Cie za niewiedze wyzywał bo taki nie jestem może morda psa też się oczyszcza w jakimś procesie, np psy się nie pocą tylko termoregulacją więc buziak gdzie indziej w czoło psa byłby higieniczniejszy niż cmok k***y w nie wiem klatę ?

mario5204

2020-02-13, 17:43
mygyry napisał/a:

Jak można całować psa w mordę? Dopiero co sobie lizał jajca i resztę gówna z odbytu, lub obwąchiwał tyłek psa na ulicy



twoja stara tez caluje mimo, ze mi dupe lize

NieZmienny

2020-02-14, 07:50
mygyry napisał/a:

Jak można całować psa w mordę? Dopiero co sobie lizał jajca i resztę gówna z odbytu, lub obwąchiwał tyłek psa na ulicy




A coś ty sie tak uj***ł upodobań ludzi? Chcą to niech całują... Byłeś przymuszany do czegoś za gówniarza, że tak wylewasz swoją frustracje?

emka1990

2020-02-14, 14:47
Jak nie lubicie zwierząt, to macie do tego prawo.
Jak ktoś lubi zwierzęta, to ma prawo się do nich przytulać czy całować po pysku - wg mnie normalne zachowanie.

Nienormalne to jest oblewanie zwierząt wrzątkiem czy maltretowanie ich, bicie czy przepędzanie kijem. To jest poj***ne i nienormalne.
Dopóki są pozytywne emocje w stosunku do zwierząt czy ludzi, to nie widzę problemu, większy problem, kiedy pojawia się agresja czy skłonności sadystyczne lub seksualne na siłę.

stforka_metaforka

2020-02-14, 17:16
Widać że obyty:
Darwina przeczytał, podstawy medycyny zna.

Tamten i z ewolucją i medycyną na bakier.

mygyry

2020-02-15, 09:01
emka1990 napisał/a:

Jak nie lubicie zwierząt, to macie do tego prawo.
Jak ktoś lubi zwierzęta, to ma prawo się do nich przytulać czy całować po pysku - wg mnie normalne zachowanie.
Nienormalne to jest oblewanie zwierząt wrzątkiem czy maltretowanie ich, bicie czy przepędzanie kijem. To jest poj***ne i nienormalne.
Dopóki są pozytywne emocje w stosunku do zwierząt czy ludzi, to nie widzę problemu, większy problem, kiedy pojawia się agresja czy skłonności sadystyczne lub seksualne na siłę.



Ja lubię zwierzęta i nie całuje ich po pysku, jestem jakiś dziwny?

emka1990

2020-02-17, 11:37
mygyry napisał/a:

Ja lubię zwierzęta i nie całuje ich po pysku, jestem jakiś dziwny?



Jak ktoś lubi zwierzęta, to ma prawo się do nich przytulać czy całować po pysku - wg mnie normalne zachowanie.

Logikę już miałeś w szkole? Masz prawo =/= musisz. To,że masz prawo żyć, nie znaczy, że musisz

:lol: