18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poręczny zjazd

~Velture • 2018-02-08, 22:48
I wystraszył koteła :amused:


bedek3

2018-02-08, 22:56
"Koteł" k***a, wypie**ol to ze swojego słownika.

~Velture

2018-02-08, 23:25
bedek3 napisał/a:

"Koteł" k***a, wypie**ol to ze swojego słownika.



Matmer

2018-02-09, 10:14
"pieseł" koteł" opisywał "debileł"

mrnorris

2018-02-09, 10:25
Śmiech jak hamujący pociąg.

Gdzio90

2018-02-09, 10:29
@up z początku się śmiał jakby grał na saksofonie.

Diggerx

2018-02-09, 14:14
Matmer napisał/a:

"pieseł" koteł" opisywał "debileł"



A nie bo paweł

edek.bajzel

2018-02-09, 19:24
ważne że piwko zostało w ręce

mój skasowany post
bo
tory też były złe
1. mam pytanie, ponieważ jestem podstarzałym gościem, nie ogarniam internetu w sposób wystarczający, więc
aby nie zadawać dalszych pytań publicznie, poprosiłbym o wytłumaczenie w jaki sposób mogę się odnieść bezpośrednio do moderatora, który skasował mój post
chciałbym się dowiedzieć jest powód usunięcia mojego postu, a
2. czy Sadol jest dla wszystkich, czy też ma ograniczenia co do poziomu wpisów, intelektualnych predyspozycji, merytoryki wypowiedzi, psychicznej stabilności lub właściwości piszących, bo
jeśli tak to, mogę uzupełnić wasze dane o kilka loginów, którym gęby nie zatykacie a wypadałoby
niemniej widzę, że nie przeszkadza wam notoryczne pisanie na obywateli Polski, obrażanie Nas, czyli dla mnie także lub posty na niskim poziomie,
więc jako człowiek na skraju europejskiego intelektu, lub upośledzony również mogę pisać na co myślę lub czuję,
czy też może wasz portal ma jakieś preferencje co do ilorazu inteligencji piszącego,
na miejscu tego który uzasadnił w tak żenujący sposób skasowanie mojego posta, lepiej bym się postarał,
ponieważ może zostać napiętnowany obrażaniem niepełnosprawnych intelektualnie,

w związku z tym proszę o prostą instrukcję, jak odpisać na skasowany post, a o poradę proszę
kasownika

Powód: Niski poziom intelektualny postu
cytat

mati1242

2018-02-09, 22:53
Gdzie znajdę linka do tego filmiku?

głest

2018-02-10, 01:05
edek bajzel napisał/a:

...



W gruncie rzeczy regulamin jest dość przejrzysty :megalol:

Usuwane posty potwierdzane na PW zawierają krótką charakterystykę Twojego niedopasowania do tutejszego świata. :psycho:

Ale nie martw, wyrobisz się :karate:

Ja jestem zarejestrowany od niespełna miesiąca i parę ciosów dostałem :szczerbaty:

Pozdrawiam adMinistrantów :smiechzula:


A tak na - w miarę - poważnie...

Jeśli chcesz to wszystko brać na serio - to lepiej oszczędź sobie. Szkoda nerwów. To miejsce nie do końca jest normalne :krejzi: