18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porażony tygrys, przyjebany smok

freaky • 2020-02-03, 18:46
Ma skilla j***ny.


sirmlcs

2020-02-04, 00:16
Chciałbym zobaczyć ich walkę :D

markop4321

2020-02-04, 00:43
Wy się śmiejecie a dla takiego dzieciaka to radość . Dla mnie to niesadystyczne Poprostu zrobili dzieciakowi przyjemność

sirapacz

2020-02-04, 10:02
Sprawienie radości ok, ale tu nieco głębiej trzeba sięgnąć. Takie dziecko ma świadomość swojej fizycznej ułomności. Przez treningi czy takie zawody (?) aktywizuje się go. Jak młody będzie ćwiczył (cokolwiek) to będzie rozwijał swoją motorykę i będzie miał szansę na samodzielność lub przynajmniej znaczną autonomiczność. W przeciwnym razie siedząc na wózku i żrąc jedynie się spasie przypieczętowując swój los.
Motywacja i morale to rzeczy nie do przecenienia a to, że jemu się chce - jest bardzo ważne i dobrze o nim (i jego opiekunach) świadczy.

NataliaW: Nikt nie mówi, że nie będzie programistą itd. Ale jak nie będzie aktywności fizycznej to w końcu będzie grubszy od ciebie i zmarnuje swoją szansę na samodzielność.

;)

te...........di

2020-02-04, 10:11
markop4321 napisał/a:

Wy się śmiejecie a dla takiego dzieciaka to radość . Dla mnie to niesadystyczne Poprostu zrobili dzieciakowi przyjemność



Nie ma co biedaka oszukiwac, powinni mu pomagac zeby radzil sobie w zyciu a nie robic z niego klauna

Galin

2020-02-04, 10:21
Jako rodzic takiego dziecka stawiałbym mu za wzór Hawkinga a nie Bruce'a Lee....

sirapacz

2020-02-04, 11:05
Galin napisał/a:

Jako rodzic takiego dziecka stawiałbym mu za wzór Hawkinga a nie Bruce'a Lee....



Hawking był geniuszem. Idąc Twoim tokiem myślenia równie dobrze mógłbyś postawić jednak na Bruce'a Lee :) ))

AN...........or

2020-02-04, 14:31
co to k***a jest ???? ja pie**ole Adolf gdzie jesteś

te...........di

2020-02-04, 16:29
ANALizator napisał/a:

co to k***a jest ???? ja pie**ole Adolf gdzie jesteś



Pytanie co drugiego PRAWDZIWEGO niemca kiedy patrzy na to co sie odpie**ala w szwablandii

freaky

2020-02-04, 18:02
ANALizator napisał/a:

co to k***a jest ???? ja pie**ole Adolf gdzie jesteś



tedigredi napisał/a:

Pytanie co drugiego PRAWDZIWEGO niemca kiedy patrzy na to co sie odpie**ala w szwablandii



Akurat Hitler był prekursorem jeśli chodzi o organizację igrzysk dla niepełnosprawnych. Co jak co, ale wiedział jak dodatkowo cisnąć z nich bekę.

te...........di

2020-02-04, 20:59
freaky napisał/a:

Akurat Hitler był prekursorem jeśli chodzi o organizację igrzysk dla niepełnosprawnych. Co jak co, ale wiedział jak dodatkowo cisnąć z nich bekę.



Cisnąc beke ?
Chyba w gazie

:-D

psylocebulka

2020-02-05, 00:24
Trochę jak ja za młodu, wracający naj***ny z imprezy, wyobrażając sobie bójke z gościem, który mnie denerwował

GoblinJanusz

2020-02-05, 22:19
by mu lepiej jakas fajna k***e zasponsorowali, mial by z tego wiecej radosci