18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Poranek codzienny w rosji...

Halman • 2021-02-09, 08:11

typ czymś oszołomiony :-D

baronturbina

2021-02-09, 08:35
Batman myjący zęby w tle skradł całe show!

dennissliwa

2021-02-09, 08:42
Jakbyś Halman tak przyj***ł głowa w kierownicę też byś był oszołomiony, zapomniałem ty bez tego jesteś wykręcony :D

Halman

2021-02-09, 08:45
dennissliwa, jesteś zabawny jak ten batman myjący zęby

bercisko

2021-02-09, 08:48
baronturbina napisał/a:

Batman myjący zęby w tle skradł całe show!



I róże pod Batmanem. Tylko 50 kopiejek. Okazja

kolosasz

2021-02-09, 12:38
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Tymczasem w Rosji, niebawem w Polsce...




Klub "Wyborczej". Adam Michnik i Donald Tusk o Polsce, Europie i świecie:
Cytat:

Kaczyński zbudował rząd najbardziej prorosyjski - mówił w Klubie "Wyborczej" Donald Tusk.



Dla łaknących więcej Tuska (i Michnika) daję link do relacji ze spotkania legendarnego redaktora naczelnego Gazety Wyborczej z premierem Donaldem Tuskiem

Fooli

2021-02-09, 13:53
Ej, jestem ciekawy. Kto w takim wypadku ponosi koszty stłuczki tych dwóch samochodów?

tycho

2021-02-09, 14:15
Szkoda, że ich nie pozabijał, bo jak ktoś nie potrafi przejść bezpiecznie przez ulicę to jest zwykłym debilem i tylko zużywa powietrze. Dla stulejaży, którzy zaraz wyskoczą, że przecież tu jest przejście dla pieszych odpowiadam, że owszem glupie przepisy mówią, że pieszy ma pierwszeństwo, ale fizyka mówi, że to samochód ma większą masę i w tym starciu wygrywa. Normalni ludzie to rozumieją i kierują się fizyką, a nie durnymi przepisami.

mencjusz_

2021-02-09, 14:46
tycho napisał/a:

Szkoda, że ich nie pozabijał, bo jak ktoś nie potrafi przejść bezpiecznie przez ulicę to jest zwykłym debilem i tylko zużywa powietrze. Dla stulejaży, którzy zaraz wyskoczą, że przecież tu jest przejście dla pieszych odpowiadam, że owszem glupie przepisy mówią, że pieszy ma pierwszeństwo, ale fizyka mówi, że to samochód ma większą masę i w tym starciu wygrywa. Normalni ludzie to rozumieją i kierują się fizyką, a nie durnymi przepisami.



Kolejny frustrat. Jak masz głąbie problem z dostosowaniem prędkości i oceny sytuacji w trakcie zbliżania się do przejścia dla pieszych to nie wsiadaj za kierownicę. W świetle przepisów to PIESZY ma pierwszeństwo co oczywiście nie zwalnia żadnej ze stron z zachowania ostrożności i zasady ograniczonego zaufania. A jak Ci się to nie podoba to wypie**alaj do afryki, tam w większości państw panuje prawo większego więc tacy idioci jak ty mogliby się wykazać.

Tutaj debil ewidentnie nie patrzył na drogę ani znaki zapie**alając po zaśnieżonej drodze.

Justynka99

2021-02-09, 15:11
mencjusz_ napisał/a:


Kolejny frustrat. Jak masz głąbie problem z dostosowaniem prędkości i oceny sytuacji w trakcie zbliżania się do przejścia dla pieszych to nie wsiadaj za kierownicę. W świetle przepisów to PIESZY ma pierwszeństwo co oczywiście nie zwalnia żadnej ze stron z zachowania ostrożności i zasady ograniczonego zaufania. A jak Ci się to nie podoba to wypie**alaj do afryki, tam w większości państw panuje prawo większego więc tacy idioci jak ty mogliby się wykazać.

Tutaj debil ewidentnie nie patrzył na drogę ani znaki zapie**alając po zaśnieżonej drodze.



Gówno prawda. Po pierwsze poprawka, o której mowa wchodzi w życie od 1 czerwca 2021. Po drugie nawet po tej dacie będzie obowiązywał również przepis:

"Art. 13, ust. 1b: Przed wejściem na przejście dla pieszych, pieszy jest obowiązany zatrzymać się i upewnić, czy kierujący pojazdem ustępuje mu pierwszeństwa."

Na filmie piesi wpie**alają się pod maskę bez żadnego rozglądania się. Wiem, że to Rosja, nie wiem jakie tam mają prawo, ale w świetle prawa polskiego (nawet tego przyszłego) winę za to zdarzenie ponoszą piesi.

gieno1

2021-02-09, 15:15
Tradycyjnie motop*zda winny

mencjusz_

2021-02-09, 15:51
Justynka99 napisał/a:

Gówno prawda. Po pierwsze poprawka, o której mowa wchodzi w życie od 1 czerwca 2021. Po drugie nawet po tej dacie będzie obowiązywał również przepis:
"Art. 13, ust. 1b: Przed wejściem na przejście dla pieszych, pieszy jest obowiązany zatrzymać się i upewnić, czy kierujący pojazdem ustępuje mu pierwszeństwa."
Na filmie piesi wpie**alają się pod maskę bez żadnego rozglądania się. Wiem, że to Rosja, nie wiem jakie tam mają prawo, ale w świetle prawa polskiego (nawet tego przyszłego) winę za to zdarzenie ponoszą piesi.



Co nie zmienia faktu, że w momencie zdarzenia piesi byli już na pasach i winę za to zdarzenie w Polsce poniósłby kierowca. Tak też w tej jak i w tysiącu innych sytuacji orzekłby sąd.
Co prawda sprawia to, że piesi często czują się zwolnieni z logicznego myślenia i zachowują się jak święte krowy.

Justynka99

2021-02-09, 15:59
mencjusz_ napisał/a:

Co nie zmienia faktu, że w momencie zdarzenia piesi byli już na pasach i winę za to zdarzenie w Polsce poniósłby kierowca. Tak też w tej jak i w tysiącu innych sytuacji orzekłby sąd.
Co prawda sprawia to, że piesi często czują się zwolnieni z logicznego myślenia i zachowują się jak święte krowy.



No właśnie nie. To jest wtargnięcie. W momencie, gdy pieszy wchodzi na jezdnię samochód jest w zbyt małej odległości od przejścia, żeby zdążyć się zatrzymać. Wina kierowcy w tym przypadku byłaby tylko wtedy, gdy miał przekroczoną prędkość. Ciężko to ocenić na filmiku, ale wątpię w to przekroczenie.

tycho

2021-02-09, 16:07
mencjusz_ napisał/a:

Kolejny frustrat. Jak masz głąbie problem z dostosowaniem prędkości i oceny sytuacji w trakcie zbliżania się do przejścia dla pieszych to nie wsiadaj za kierownicę. W świetle przepisów to PIESZY ma pierwszeństwo co oczywiście nie zwalnia żadnej ze stron z zachowania ostrożności i zasady ograniczonego zaufania. A jak Ci się to nie podoba to wypie**alaj do afryki, tam w większości państw panuje prawo większego więc tacy idioci jak ty mogliby się wykazać.
Tutaj debil ewidentnie nie patrzył na drogę ani znaki zapie**alając po zaśnieżonej drodze.



Widzisz debilu właśnie o takich ludziach jak ty mówiłem, którzy w codzienny życiu nie kierują się logiką i rozsądkiem tylko głupimi przepisami. Gdyby nie tacy ludzie ja ty to wszystkich przepisów mogłoby być 90% mniej, bo ludzie inteligentni nie potrzebują regulacji prawnych w każdym aspekcie życia. Niestety większość jest idiotów, którzy wszystko muszą mieć uregulowane, bo inaczej nie są w stanie sami funkcjonować.