18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poradnik jak odłączyć wał napędowy...

Halman • 2022-06-07, 04:52

nie próbujcie tego w domu... :-D

35i

2022-06-07, 05:17
Dziwne, że nie uniósł tylnej osi, można wtedy kręcić wałem w celu uzyskania lepszej dostępności do śrub.

Tetrix

2022-06-07, 05:35
"juszu bi able(...) and majk yt ups " :catfacepalm:
Ciekaw jestem czy sie probowal wyturlac stamtąd

Kałdi

2022-06-07, 08:20
Już po ryju widać, że zaraz coś odjebie

CrookerS

2022-06-07, 09:24
Przeciez ameryka to stan umyslu wiec nic dziwnego, wrecz powinien wedlug jego IQ uzyc siebie jako klin pod kolo :ok:

mrokussw

2022-06-07, 09:41
CrookerS napisał/a:

Przeciez ameryka to stan umyslu wiec nic dziwnego, wrecz powinien wedlug jego IQ uzyc siebie jako klin pod kolo



Taki hejt na ameryke z pozycji polaka to chyba nie za bardzo na czasie co ? Wystarczy obejrzec odcinki matura to bzdura zeby zauwazyc ze polacy pod wzgledem wiedzy i IQ tak bardzo od nich nie odstaja , poza tym technologicznie mozemy im ssac jajka , nie wspominajac o tym ze sa super mocarstwem i maja uczelnie na swiatowym poziomie

AlbertoNihilo

2022-06-07, 10:06
Nie próbujcie tego w domu? No raczej nie trzyma się auta w pokoju.

stopwar

2022-06-07, 10:42
mrokussw napisał/a:

Taki hejt na ameryke z pozycji polaka to chyba nie za bardzo na czasie co ? Wystarczy obejrzec odcinki matura to bzdura zeby zauwazyc ze polacy pod wzgledem wiedzy i IQ tak bardzo od nich nie odstaja , poza tym technologicznie mozemy im ssac jajka , nie wspominajac o tym ze sa super mocarstwem i maja uczelnie na swiatowym poziomie



Głupim i tak nie wytłumaczysz.
Dobrze rzeczesz, bo "lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć" i "mądrego, to aż miło posłuchać'.
Z naciskiem na "posłuchać", bo z przymiotnikiem "polacy" to chłopie pojechałeś po bandzie, z wielką "ameryką" też.
Mam nadzieję, że przez pomyłkę, a nie z braku szacunku.
Nie jestem żadnym nacjonalistą, przesadnym patriotą, ani Miodkiem, ale w oczy kole.
O znaki diakrytyczne się nie czepiam, bo mi wisi czy ktoś robi, na ten przykład: łaskę czy laskę.
Pozdrawiam.

kopnijkota

2022-06-07, 10:46
AlbertoNihilo napisał/a:

Nie próbujcie tego w domu? No raczej nie trzyma się auta w pokoju.



to pa na typa:)





Rick83

2022-06-07, 10:57
,,Matura to bzdura,, wybiera najgłupszych tobie podobnych i montuje z tego filmiki dla takich pelikanów jak ty co wszystko łykają. Łameryka jest super, ma rambo i strażnika teksasu:-)
mrokussw napisał/a:

Taki hejt na ameryke z pozycji polaka to chyba nie za bardzo na czasie co ? Wystarczy obejrzec odcinki matura to bzdura zeby zauwazyc ze polacy pod wzgledem wiedzy i IQ tak bardzo od nich nie odstaja , poza tym technologicznie mozemy im ssac jajka , nie wspominajac o tym ze sa super mocarstwem i maja uczelnie na swiatowym poziomie





:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

miedzianek

2022-06-07, 11:39
Rick83 napisał/a:

,,Matura to bzdura,, wybiera najgłupszych tobie podobnych i montuje z tego filmiki dla takich pelikanów jak ty co wszystko łykają. Łameryka jest super, ma rambo i strażnika teksasu:-)



true, przeciez nie beda do odcinka wybierac madrych i prawidlowych odpowiedzi, bo by funu nie bylo

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-06-07, 11:41
mrokussw napisał/a:

Taki hejt na ameryke z pozycji polaka to chyba nie za bardzo na czasie co ? Wystarczy obejrzec odcinki matura to bzdura zeby zauwazyc ze polacy pod wzgledem wiedzy i IQ tak bardzo od nich nie odstaja , poza tym technologicznie mozemy im ssac jajka , nie wspominajac o tym ze sa super mocarstwem i maja uczelnie na swiatowym poziomie



Jak miałbym tak zj***ny jak Twój tok myślenia, biorąc za wzór "matura to bzdura" to mógłbym powiedzieć na podstawie seriali typu "policjanci i policjantki" że nasza sk***iała policja to formacja najlepsza w Europie, a może i na świacie.

dadar123

2022-06-07, 13:29
Rick83 napisał/a:

,,Matura to bzdura,, wybiera najgłupszych tobie podobnych i montuje z tego filmiki dla takich pelikanów jak ty co wszystko łykają. Łameryka jest super, ma rambo i strażnika teksasu:-)



Głupoty opowiadasz. Przez kilkadziesiąt lat tłumaczę ludziom, że matura to bzdura, a gdy twierdzą, że jest inaczej to zaczynam zadawać pytania z zakresu matmy, chemii, biologii, z polskiego, fizyki nigdy nie rozumiałem, więc nie pytam. Zawsze jest wielkie zdz**ko, że w głowie niewiele zostało

wojtas09999

2022-06-07, 14:23
Zawsze narzekacie na jakość nagrywania tu jest odwrotnie co on k***a kamera filmowa nagrywa spód auta