18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poradnik jak nie strzelać

yaiba • 2023-03-25, 21:52
Kurs przyspieszony


Siriuz

2023-03-25, 22:31
Niektórzy przykładają do barku a inni do brwi

ziolopex

2023-03-25, 23:06
Oczo-dołek strzelecki. Nowa technika strzelania. Można oddać dwa strzały, jeden lewym, drugi prawym okiem.

Saika

2023-03-25, 23:23
No i zajebisty okular :D

luksi44

2023-03-26, 00:13
Jak on to zamontował :-o :-o :-o

pazuzu

2023-03-26, 00:45
Ja jebie co za typ :-) po pierwsze źle zamontowana luneta która w ogóle nie wygląda na lunete dedykowana do broni a raczej do obserwacji przyrody. Po drugie chyba nikt mu nie wytłumaczył że to nie lornetka i przez taką lunete patrzy się z odległości 5-10 cm w zależności od lunety i ostatnia sprawa to średnio kolba jest oparta o ramię :-)

turor

2023-03-26, 09:50
Znów nikt mu nie wytłumaczył, pan ze sklepu będzie miał proces :D

d-_-bE.Prigozhin61

2023-03-26, 11:24
pazuzu napisał/a:

Ja jebie co za typ po pierwsze źle zamontowana luneta która w ogóle nie wygląda na lunete dedykowana do broni a raczej do obserwacji przyrody. Po drugie chyba nikt mu nie wytłumaczył że to nie lornetka i przez taką lunete patrzy się z odległości 5-10 cm w zależności od lunety i ostatnia sprawa to średnio kolba jest oparta o ramię



Są wyjątki np SWD gdzie jest gumowa muszla na oko

zwierzak30

2023-03-26, 11:25
We wojsku są (przynajmniej wtedy gdy ja byłem) ,tak zwane strzelania obowiązkowe.
Na jednym z nich,kumpel mój i przeciwnik,był tak zmobilizowany żeby wygrać,że zapomniał o podstawach.Dzieciaka miał w drodze.A nagrodą był pięciodniowy urlop.A to wtedy był niemały rarytas. :) Byliśmy celowniczymi RG-ppanc.


Jako broń osobistą mieliśmy PM-63.



Mankamentów ta oto "broń" miała co najmniej kilka.Lecz jednym z nich było suwadło.Suwadło to po wystrzale,wysuwało się :) po za obrys broni jakieś 10cm.
Dzięki temu oto suwadłu,przeciwnik mój dostał więcej wolnego iż się spodziewał.Był tak skupiony na celowaniu, .Łącznie 4 "strzały" z suwadła dostał.
Pęknięta gałka oczna (szczęście bo widzi),kość policzkowa połamana jak po strzale od Gołoty. :) ,nie wspomnę o policzku.

Także ten idiota wrażenia na mnie nie robi.

Pawehan

2023-03-26, 17:18
Lunete zamontował na strzelbie i jeszcze ryja do niej przyłożył , no szacun

turor

2023-03-26, 18:49
zwierzak30 napisał/a:

We wojsku są (przynajmniej wtedy gdy ja byłem) ,tak zwane strzelania obowiązkowe.
Na jednym z nich,kumpel mój i przeciwnik,był tak zmobilizowany żeby wygrać,że zapomniał o podstawach.Dzieciaka miał w drodze.A nagrodą był pięciodniowy urlop.A to wtedy był niemały rarytas. Byliśmy celowniczymi RG-ppanc.
Jako broń osobistą mieliśmy PM-63.
Mankamentów ta oto "broń" miała co najmniej kilka.Lecz jednym z nich było suwadło.Suwadło to po wystrzale,wysuwało się po za obrys broni jakieś 10cm.
Dzięki temu oto suwadłu,przeciwnik mój dostał więcej wolnego iż się spodziewał.Był tak skupiony na celowaniu, .Łącznie 4 "strzały" z suwadła dostał.
Pęknięta gałka oczna (szczęście bo widzi),kość policzkowa połamana jak po strzale od Gołoty. ,nie wspomnę o policzku.
Także ten idiota wrażenia na mnie nie robi.



"Broń przeznaczona dla niektórych pododdziałów wojska, w tym załóg wozów bojowych, używana także przez jednostki Milicji."

Wojsko to ty na defiladzie widziałeś dziadku, w milicji byłeś, studentów pałowałeś, chlałeś na służbie i żonę tłukłeś jak wracałeś do domu :D

Pietruchm

2023-03-26, 22:17
Z cyklu "jak zostałem piratem"