18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Porada od doświadczonego kolegi

Isengrim24 • 2014-02-20, 15:50
Starszy kolega doradza Janukowyczowi jak rozwiązać problem rozruchów na Ukrainie ;]

De...........37

2014-02-20, 18:50
Nie przypominam sobie, żeby ostatnio startował :D .

xjan

2014-02-20, 18:53
Dexterkrak napisał/a:

Nie przypominam sobie, żeby ostatnio startował :D .



Ale jak by była możliwość to byś zagłosował.
A propo twojego podpisu. Gardzisz Polakami i Białymi. Ale zapewne szanujesz rosjan i bolszewików.

De...........37

2014-02-20, 18:56
Nie szanuję zjebów i idiotów. Ze zjebami i idiotami pochodzenia polskiego mam do czynienia najwięcej więc tych nie trawię szczególnie. Ale są wyjątki, znam wielu Polaków których lubię i szanuję. Niestety, więcej jest zjebów.

Na kogo zagłosuję i przy jakiej okazji to pozostanie moją sprawą :D . Ja przynajmniej moge już głosować hehehe. Daj znać, jak też dowód odbierzesz a tymczasem- zmykaj do lekcji.

xjan

2014-02-20, 19:00
Dexterkrak napisał/a:

Na kogo zagłosuję i przy jakiej okazji to pozostanie moją sprawą :D . Ja przynajmniej moge już głosować hehehe. Daj znać, jak też dowód odbierzesz a tymczasem- zmykaj do lekcji.




Żeby głosować trzeba umieć czytać. Czyli ty też jeszcze na wybory nie pójdziesz.

De...........37

2014-02-20, 19:02
If ju sej soł... Ale chcesz mi coś powiedzieć czy tak się tylko grabkami przerzucasz z jednego końca piaskownicy na drugi? Bo jak nic to ja poczekam aż pojawią się jakieś ciekawe komentarze na które można coś odpisać :D .

Zofar

2014-02-20, 19:32
Sylarr tą grafike to bym Ci z przyjemnością wsadził w dupe tak głęboko żebys nia sobie zęby wybił . Ci którzy dali Ci piwo za ten komentarz najwyrazniej albo uznali to za żart ( mam taką nadzieje ) albo za duzo grają w gry i myslą ze jak człowiek zginie to sie odrodzi na respie . Pozdrawiam debilizm znieczulice i innych debili którzy są odważni pisac na tematy ludzi którzy gina za swoj kraj . Sami tylko narzekacie na to co sie dzieje w Polsce a h*j robicie bo jestescie p*zdy i tyle w temacie . NAJWIEKSZYM ZLEM TEGO ŚWIATA JEST OBOJĘTNOŚĆ DOBRYCH LUDZI

EdmundKemper

2014-02-20, 20:41
peolepo napisał/a:

@ Sylarr
Jak mnie wk***iają takie szkodniki jak ty, zrobiles to specjalnie zeby dostac kilka piwek i byc modna k***ą na sadisticu? Nie ze jestem za ukrainia ale oni przynajmniej cos robia zeby zmienic stan zycie i nie dadza sie r*chac w dupe ta jak to robia polacy, co w duzej mierze spowodowane jest tym ze coraz wiecej w polsce spedalonych modnisi w rurkach zyjaczych z kieszonkowych rodzicow ktorzy dowartosciowuja sie w internecie. Tam na szescie trzymaja pedalstwo i lewakow na smyczy dlatego nikt nie nazywa demonstrujacych kibolami czy faszystami



A teraz odpowiedz sobie na pytanie czy wolałbyś utrzymać to co masz teraz czy rozpieprzyć pół kraju za cenę nie wiadomo jakiej przyszłości :)

TheFury

2014-02-20, 22:00
Kliczko to ciota. Jak grozili to stał z tłumem kiedy strzelają to sp***olił z kraju żeby się "dogadywać"

kamilkawka

2014-02-20, 22:31
Jak ja nie lubie swoich wywodów prawić ale prawda jest taka że Gen.Jaruzelski wprowadzając stan wojenny uchronił polskę przed wojną domową ,baaa ta wojnę domową by raz dwa stłąmsił/rozwiązał ZSSR(bez j***nia sie) ale naszczęscie nie było potrzeby,bo został wprowadzony stan wojeny/wyjatkowy.Amen



lobo206

2014-02-21, 00:33

nasmarujcie się wszyscy grubą warstwą od stóp do głow.

urteusz

2014-02-21, 00:58
Wstawienie Jaruzelskiego razem z Causescu to jedno wielki nieporozumienie. Co byś nie powiedział o Jaruzelskim raczej w swoim własnym pałacu nie miał złotych klamek w każdych drzwiach gdzie rumunia w tamtych czasach przymierała głodem, za co dobrze jego krajanie go zastrzelili.

Kolejna sprawa, liczba zabitych w czasie stanu wojennego (cały okres) jest mniejsza niż liczba zabitych teraz na Ukrainie. (Wniosek 1).
Jaruzelski nie pozwolił na wjazd obcych wojsk na teren naszego kraju (Wniosek 2).


Kolejna sprawa, jeśli k***a nie potraficie myślec logicznie co ciągnie za sobą wjazd obcych wojsk do danego kraju to się k***a nie wypowiadajcie na temat Jaruzelskiego. Przed tym samym dylematem stoi teraz Janukowycz; ale dla porównania z tym co się dzieje na Ukrainie u nas to lekki deszczyk był.
Mniej gazety wybiórczej i tefałenu, bo i tak wielu z was ma sieczkę zamiast mózgu.

De...........37

2014-02-21, 06:07
Mniej osób zginęło w skutek SW niż w skutek przewrotu majowego :D .