18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porachunki gangów w Kolumbii

Suspens • 2017-11-13, 23:15
W dużym skrócie:

2 napastników podjechało na motocyklach (Yamaha 660) do stojącego na światłach samochodu. W środku był ojciec z 15 miesięcznym dzieckiem.

Oddali kilka strzałów do ojca, raniąc przy tym dziecko.


Ojciec nie przeżył, dziecko tak.




Ujęcie z 2 kamery:

spoiler


Wersja anglojęzyczna:

spoiler

ToPrzeciezJa

2017-11-13, 23:23
Będąc w gangu nie zaleca się posiadać rodziny. Młoda ma farta, że żyje

barni123pl

2017-11-14, 00:08
to k***y bez honoru na stos z ch*jami

Ja...........ro

2017-11-14, 00:23
barni123pl napisał/a:

to k***y bez honoru na stos z ch*jami


Ale o kim, za przeproszeniem, mowa?
Posiadanie dzieci zwalnia z odpowiedzialności za bycie sk***ysynem?
Wedle źródła (o ile jest prawdziwe i na nim się opieramy, prawda?), gość był dosyć grubym przestępcą, po wyroku za porwania i handel bronią na dużą skalę. Nie, że zamieszany ale po wyroku. Dostał wyrok, miał to udowodnione i już. Potem dostał drugi, bardziej skuteczny.

Rozumiem, że wedle twojego rozumowania, jakby trynkiewiczowi urodziło się parę dzieci z gwałtów na gówniarach to byłoby w sumie spoko zostawić go w spokoju, bo w końcu jest ojcem?

Juan Pablo Escobar Henao wspomina ojca (tak, tego Pablo Escobara) jako cudownego ojca. Ze względu na dziecko i świetne podejście do dziecka też należałoby przebaczyć Escobarowi wszystkie mordy, tortury oraz handel prochami, ludźmi i bronią na skalę globalną.

A z fritzla należy zrobić męczennika.

j***ny debilu.

barni123pl

2017-11-14, 00:31
Jaczuro sam jestes debilem j***nym k***a dziec rzecz swieta a strzelanie do nich jest ostatnim pedalstwem a jak lubisz trynkiewicza to mu loda jebnij bo tu nie ma nic wspolnego z nim debilu

kolo ch*ja mi to lata kazdy ma prawo powiedziec to co chce jak sie nie podoba to nie czytaj

Ja...........ro

2017-11-14, 00:33
barni123pl napisał/a:

Jaczuro sam jestes debilem j***nym k***a dziec rzecz swieta a strzelanie do nich jest ostatnim pedalstwem a jak lubisz trynkiewicza to mu loda jebnij bo tu nie ma nic wspolnego z nim debilu


Mam jakieś dziwne wrażenie, że pod postami o muslimach, ciapatych, cyganach itd sam nawołujesz do masowej eksterminacji całych nacji, bo tylko tak można zapobiec temu rozprzestrzeniającemu się nowotworowi :roll:

barni123pl

2017-11-14, 00:37
jak jestes taki mondry to do gazety napisz anie tu sie udzielasz

czy strzelanie do dzieci rozumujesz jako cos dobrego chyba tak skoro sie plujesz

k***a ale dziecko mial na kolanach co jest winne ze stary jest morderca czy dilerem

tak ci powiem ze gadasz od rzeczy i tyle

Ja...........ro

2017-11-14, 00:41
barni123pl napisał/a:

jak jestes taki mondry to do gazety napisz anie tu sie udzielasz

czy strzelanie do dzieci rozumujesz jako cos dobrego chyba tak skoro sie plujesz

k***a ale dziecko mial na kolanach co jest winne ze stary jest morderca czy dilerem


Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że, dla przykładu, dzieci starych faszystów/komunistów/nazistów dalej rządzą w niektórych krajach i przejmują oraz pielęgnują fach po rodzicu?
Albo dziecko molestowane w dzieciństwie przez ojca pedofila na 95% na pedofila wyrośnie?
Jak myślisz, na czym do tej pory zarabiają dzieci w/w Escobara?
Że już o polskim poletku politycznym nie wspomnę :roll:

os...........wo

2017-11-14, 00:44
Błąd, że oszczędzili dzieciaka, może szukać zemsty, gdy dorośnie. Takie zbójeckie BHP

barni123pl

2017-11-14, 00:45
kolego sympatyczny politykiem zostan

Ja...........ro

2017-11-14, 00:51
barni123pl napisał/a:

kolego sympatyczny politykiem zostan


Dla mnie, tak osobiście, wyrażam wyłącznie moje zdanie - bardzo złych przestępców, złodziei a już w szczególności zbrodniarzy (jak hitler, escobar, lenin, stalin, kim a i polaków uciekających do brukseli podczas gdy córeczka dostaje znikąd majątki też bym doliczył do listy) należy kasować na miejscu i dla pewności: wraz z dziećmi, durną dupą która wydaliła pomioty diabła na świat oraz rodzicami za wydanie tego pomiota i rodzeństwem w formie kary za ch*jowe wychowanie/ukierunkowanie.

Bo rozumiem, że w sumie nic nie masz do dzieci Himmlera i nawet byś się z nimi wódki napił?

barni123pl

2017-11-14, 00:54
ja tez mam swoje zdanie to co sie dopie**alasz i jedziesz z diablami zydami i hitlerem

Ja...........ro

2017-11-14, 01:04
barni123pl napisał/a:

ja tez mam swoje zdanie to co sie dopie**alasz i jedziesz z diablami zydami i hitlerem


napisałeś głupotę to ci ją wytykam.
streszczę poraz drugi - fakt posiadania dzieci nie daje immunitetu od bycia sk***ysynem.

barni123pl

2017-11-14, 01:06
nie chce mi sie z toba gadac

Loaloa

2017-11-14, 02:38
Kara za wożenie gówniaka bez fotelika.