topic

Porachunki gangów w Kolumbii

53
piwo
Suspens  @ 2017-11-13, 23:15
W dużym skrócie:

2 napastników podjechało na motocyklach (Yamaha 660) do stojącego na światłach samochodu. W środku był ojciec z 15 miesięcznym dzieckiem.

Oddali kilka strzałów do ojca, raniąc przy tym dziecko.

Ojciec nie przeżył, dziecko tak.

Ujęcie z 2 kamery:

spoiler

Wersja anglojęzyczna:

spoiler

ToPrzeciezJa 

7
2017-11-13, 23:23 [link]
Będąc w gangu nie zaleca się posiadać rodziny. Młoda ma farta, że żyje

barni123pl 

1
2017-11-14, 00:08 [link]
to k***y bez honoru na stos z ch*jami

~Jaczuro 

61
2017-11-14, 00:23 [link]
barni123pl napisał/a:
to k***y bez honoru na stos z ch*jami

Ale o kim, za przeproszeniem, mowa?
Posiadanie dzieci zwalnia z odpowiedzialności za bycie sk***ysynem?
Wedle źródła (o ile jest prawdziwe i na nim się opieramy, prawda?), gość był dosyć grubym przestępcą, po wyroku za porwania i handel bronią na dużą skalę. Nie, że zamieszany ale po wyroku. Dostał wyrok, miał to udowodnione i już. Potem dostał drugi, bardziej skuteczny.

Rozumiem, że wedle twojego rozumowania, jakby trynkiewiczowi urodziło się parę dzieci z gwałtów na gówniarach to byłoby w sumie spoko zostawić go w spokoju, bo w końcu jest ojcem?

Juan Pablo Escobar Henao wspomina ojca (tak, tego Pablo Escobara) jako cudownego ojca. Ze względu na dziecko i świetne podejście do dziecka też należałoby przebaczyć Escobarowi wszystkie mordy, tortury oraz handel prochami, ludźmi i bronią na skalę globalną.

A z fritzla należy zrobić męczennika.

j***ny debilu.

barni123pl 

1
2017-11-14, 00:31 [link]
Jaczuro sam jestes debilem j***nym k***a dziec rzecz swieta a strzelanie do nich jest ostatnim pedalstwem a jak lubisz trynkiewicza to mu loda jebnij bo tu nie ma nic wspolnego z nim debilu

kolo ch*ja mi to lata kazdy ma prawo powiedziec to co chce jak sie nie podoba to nie czytaj

~Jaczuro 

11
2017-11-14, 00:33 [link]
barni123pl napisał/a:
Jaczuro sam jestes debilem j***nym k***a dziec rzecz swieta a strzelanie do nich jest ostatnim pedalstwem a jak lubisz trynkiewicza to mu loda jebnij bo tu nie ma nic wspolnego z nim debilu

Mam jakieś dziwne wrażenie, że pod postami o muslimach, ciapatych, cyganach itd sam nawołujesz do masowej eksterminacji całych nacji, bo tylko tak można zapobiec temu rozprzestrzeniającemu się nowotworowi :roll:

barni123pl 

2017-11-14, 00:37 [link]
jak jestes taki mondry to do gazety napisz anie tu sie udzielasz

czy strzelanie do dzieci rozumujesz jako cos dobrego chyba tak skoro sie plujesz

k***a ale dziecko mial na kolanach co jest winne ze stary jest morderca czy dilerem

tak ci powiem ze gadasz od rzeczy i tyle

~Jaczuro 

12
2017-11-14, 00:41 [link]
barni123pl napisał/a:
jak jestes taki mondry to do gazety napisz anie tu sie udzielasz

czy strzelanie do dzieci rozumujesz jako cos dobrego chyba tak skoro sie plujesz

k***a ale dziecko mial na kolanach co jest winne ze stary jest morderca czy dilerem

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że, dla przykładu, dzieci starych faszystów/komunistów/nazistów dalej rządzą w niektórych krajach i przejmują oraz pielęgnują fach po rodzicu?
Albo dziecko molestowane w dzieciństwie przez ojca pedofila na 95% na pedofila wyrośnie?
Jak myślisz, na czym do tej pory zarabiają dzieci w/w Escobara?
Że już o polskim poletku politycznym nie wspomnę :roll:

osztykurwo 

6
2017-11-14, 00:44 [link]
Błąd, że oszczędzili dzieciaka, może szukać zemsty, gdy dorośnie. Takie zbójeckie BHP

barni123pl 

2017-11-14, 00:45 [link]
kolego sympatyczny politykiem zostan

~Jaczuro 

9
2017-11-14, 00:51 [link]
barni123pl napisał/a:
kolego sympatyczny politykiem zostan

Dla mnie, tak osobiście, wyrażam wyłącznie moje zdanie - bardzo złych przestępców, złodziei a już w szczególności zbrodniarzy (jak hitler, escobar, lenin, stalin, kim a i polaków uciekających do brukseli podczas gdy córeczka dostaje znikąd majątki też bym doliczył do listy) należy kasować na miejscu i dla pewności: wraz z dziećmi, durną dupą która wydaliła pomioty diabła na świat oraz rodzicami za wydanie tego pomiota i rodzeństwem w formie kary za ch*jowe wychowanie/ukierunkowanie.

Bo rozumiem, że w sumie nic nie masz do dzieci Himmlera i nawet byś się z nimi wódki napił?

barni123pl 

2017-11-14, 00:54 [link]
ja tez mam swoje zdanie to co sie dopie**alasz i jedziesz z diablami zydami i hitlerem

~Jaczuro 

11
2017-11-14, 01:04 [link]
barni123pl napisał/a:
ja tez mam swoje zdanie to co sie dopie**alasz i jedziesz z diablami zydami i hitlerem

napisałeś głupotę to ci ją wytykam.
streszczę poraz drugi - fakt posiadania dzieci nie daje immunitetu od bycia sk***ysynem.

Loaloa 

2
2017-11-14, 02:38 [link]
Kara za wożenie gówniaka bez fotelika.
   Popularne tagi
siedzenie  pamięć  counter strike  na leżąco  meep  salami  rosyjskie  tylne lusterko  tsunami  trzęsienie ziemi  gadget  statek  internetshoulbeillegal  kara  struna  sprzęt  alternatywne  album  nerka
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]