18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porachunki gangów w Kolumbii

Suspens • 2017-11-13, 23:15
W dużym skrócie:

2 napastników podjechało na motocyklach (Yamaha 660) do stojącego na światłach samochodu. W środku był ojciec z 15 miesięcznym dzieckiem.

Oddali kilka strzałów do ojca, raniąc przy tym dziecko.


Ojciec nie przeżył, dziecko tak.




Ujęcie z 2 kamery:

spoiler


Wersja anglojęzyczna:

spoiler

apo5

2017-11-14, 07:18
O yamaszka 660. Jak już zrobię kategorię na motop*zdę to takiej poszukam na pierwsze moto

DużyKutas

2017-11-14, 10:47
Mam nadzieję że uratowali to dziecko i trzymam kciuki że policja nakręci materiał na sadola z rozstrzelania gdzieś na zadupiu winnego owego zajścia.

Jak widzicie mam same dobre intencje.

Red_Devil_1878

2017-11-14, 11:59
Pytanie czemu dzieciaka miał na kolanach? Żywa tarcza? Liczył, że go nie odjebią?

PS: Patrzcie jak jeszcze się rusza :D

TB303

2017-11-14, 15:33
barni123pl napisał/a:

nie chce mi sie z toba gadac


Ciekawe jak tu rozmawiać z debilem, który ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem i tylko potrafi wyciągać z kontekstu? Mowa o tobie oczywiście - nie o nim.

Ja...........ro

2017-11-14, 16:04
A dodam, że trzymal dziecko na kolanach zamiast w fotwliku. Dobry tata gangster jezdzi z dzieckiem zamiast w kamizelce. Zywa tarcza oprocz bonusu do pancerza daje jeszcze minusowy modifikator morale strzelajacemu.

Maxi96

2017-11-14, 18:36
Jaczuro napisał/a:

A dodam, że trzymal dziecko na kolanach zamiast w fotwliku. Dobry tata gangster jezdzi z dzieckiem zamiast w kamizelce. Zywa tarcza oprocz bonusu do pancerza daje jeszcze minusowy modifikator morale strzelajacemu.



k***a pie**olisz jak potłuczony ale trochę racji masz...


I nie wiem czy dać ci piwo czy nie...

:idzwch*j:

elfis

2017-11-14, 19:54
jeśli to mafiozo, to h*j mu w dupę
razem z dzieckiem
bo znając mentalność tych pojebów
to oko za oko , to pryszcz
będą sięgać, choć tylko dzieci teraz, do kilku pokoleń wstecz, zabijając się nawzajem , dziadków, pradziadków
otrzymując to samo

ta nienawiść nie ma granic
tylko jedna duża bombka rozwiąże problem tych zjebów

Ja...........ro

2017-11-14, 20:04
Maxi96 napisał/a:



k***a pie**olisz jak potłuczony ale trochę racji masz...


I nie wiem czy dać ci piwo czy nie...

:idzwch*j:



Źródło podaje, ze "ofiara" byla akurat na zwolnieniu warunkowym. Kare pozbawienia wolnosci ma m.in. za porwania. Policja twierdzi, ze wyrownanie rachunkow miedzy organizacjami przestepczymi acz pewni nie sa.. a moze zaj***li go kuzyni porwanych osob? Nie wiadomo.

BDrummer

2017-11-14, 20:43
~Jaczuro k***a odjebac jak dziecka nie będzie miał przy sobie i tyle.. ja pie**ole tak cieżko to ogarnąć -_-''

Ja...........ro

2017-11-14, 20:44
BDrummer napisał/a:

~Jaczuro k***a odjebac jak dziecka nie będzie miał przy sobie i tyle.. ja pie**ole tak cieżko to ogarnąć -_-''


Tak ciezko ogarnąć, ze mogli nie miec drugiego podejscia?

dziadek8724

2017-11-15, 01:44
barni123pl napisał/a:


kolo ch*ja mi to lata kazdy ma prawo powiedziec to co chce jak sie nie podoba to nie czytaj



Łolaboga, świente łoburzenie! Nie można nic powiedzieć, bo się dzieciak łobrazi!
To jest Sadol, do k***y nędzy, jak coś się nie podoba to wypie**alaj, nikt Cię nie zmusza do czytania i komentowania. Skoro każdy ma prawo powiedzieć to, co chce to nie sraj, że ktoś ma inne zdanie od Twojego.

Novik

2017-11-15, 07:07
k***a kocham ten portal jak tematy są nudne to posty mnie rozbawiają ;3

Ja...........ro

2017-11-15, 13:01
Novik napisał/a:

k***a kocham ten portal jak tematy są nudne to posty mnie rozbawiają ;3


Staram się :amused:

BDrummer

2017-11-16, 19:07
~Jaczuro spokojnie nie takich odjebywali

mateuszsadoltzr

2017-11-17, 02:05
~Jaczuro dziecko nie było nic winne powinni wybrac odpowiedni moment i wtedy odj***ć typa,w momencie jak bedzie sam w furze i tyle w temacie