18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poprawność polityczna

Driver19cm • 2020-08-20, 15:39
Już niedługo tak będą wyglądały nasze półki sklepowe ....

:facepalm2: :facepalm2: :facepalm2:


Henboh

2020-08-20, 15:49
Do poprawki :mrgreen:

35i

2020-08-20, 15:55
Henboh napisał/a:

Do poprawki



To jest tłumaczenie z unijnego na polski.

hdposter

2020-08-20, 15:56
jest jeszcze jedna rasistowska reklama jakiś szampon z bambusa

35i

2020-08-20, 16:00
Wygrzebane widać skąd.


cuurniprime

2020-08-20, 16:24
Weźcie już idźcie do szkoły... :kawa:

John_Rambo

2020-08-20, 21:27
Wiecie co. Wk***ia mnie to wszystko. Cokolwiek by sie nie dzialo w tym kraju to jest wysyp smiesznych memow i ch*j dymaja nas w kakao dalej. Mieszkam na stale w Berlinie, przyjedzcie i zobaczcie co robi z ludzmi to lewackie zmienianie myslenia. To nie jest pozbywanie sie "rasistowskich" wyrazow z otoczenia. To jest urabianie spoleczenstwa. Zobaczyli byscie jak gesto sie robi w towarzystwie luzno powiazanych ze sobą osob. Kiedy zaczynam mowic np. Ze jechalem z hindusem na wycieczke i on mial smieszny akcent "caly dzien mialem wrazenie jakbym ogladał toutorial" albo ze szedlem gdzies ze swoim czarnym kumplem. Na slowo black - wszyscy maja miny jakbym powiedzial ze r*cham wlasną matke. I najlepsze jest to ze sami zainteresowani (ten hindus i ten murzyn) maja w p*zdzie te "zle wyrazy" tylko biali idioci, na sile staraja sie dostosowac. Bo przeciez skoro ktos powiedzial ze mowienie tak i tak jest zle to tak musi byc. ch*ja, nie musi byc. Bede piekł murzynka i polewal kielbe sosem cyganskim. I ch*j. Zadna nowomowa nie wchodzi w gre.

Gaara

2020-08-22, 04:21
John_Rambo napisał/a:

Wiecie co. Wk***ia mnie to wszystko. Cokolwiek by sie nie dzialo w tym kraju to jest wysyp smiesznych memow i ch*j dymaja nas w kakao dalej. Mieszkam na stale w Berlinie, przyjedzcie i zobaczcie co robi z ludzmi to lewackie zmienianie myslenia. To nie jest pozbywanie sie "rasistowskich" wyrazow z otoczenia. To jest urabianie spoleczenstwa. Zobaczyli byscie jak gesto sie robi w towarzystwie luzno powiazanych ze sobą osob. Kiedy zaczynam mowic np. Ze jechalem z hindusem na wycieczke i on mial smieszny akcent "caly dzien mialem wrazenie jakbym ogladał toutorial" albo ze szedlem gdzies ze swoim czarnym kumplem. Na slowo black - wszyscy maja miny jakbym powiedzial ze r*cham wlasną matke. I najlepsze jest to ze sami zainteresowani (ten hindus i ten murzyn) maja w p*zdzie te "zle wyrazy" tylko biali idioci, na sile staraja sie dostosowac. Bo przeciez skoro ktos powiedzial ze mowienie tak i tak jest zle to tak musi byc. ch*ja, nie musi byc. Bede piekł murzynka i polewal kielbe sosem cyganskim. I ch*j. Zadna nowomowa nie wchodzi w gre.



Pamiętam, jak kiedyś będąc w Rotterdamie zapytałem dwóch czarnych, czy widzieli innych dwóch czarnych. Użyłem sformulowania "Did you see 2 black guys over here?" Jeden z nich spojrzał na mnie i zapytał "Are you racist?". Odpowiedziałem, że nie. Przecież to nie jest obraźliwe słowo, tylko określenie koloru skóry. Podobnie jest ze słowem "matka", jest to nieobraźliwy synonim słowa "mama", a dużo ludzi patrzy na to krzywo

:-?