18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

popisy patrolem

TT4 • 2016-09-15, 14:39
Bardzo szybko wyskoczyli z samochodu w obawie przed pożarem. Spryciarze.

Eramod

2016-09-15, 15:21
allah akbar helu he ma helu hadim

neced

2016-09-15, 15:58
Tak tak k***a wszystko jasne

garota

2016-09-15, 16:38
k***a, pustynia w p*zdu, a syf jak u mnie przy śmietniku. I te małpy mają nagle zacząć żyć w naszych miastach? Wyj***ć ich na ryj z jadącego samochodu...aaa no tak. Oni sami to sobie robią.

rapidu

2016-09-15, 17:07
spoko - mieli szmaty na głowach - nic im się nie stało ;D

tranzystor

2016-09-15, 21:00
Śmieci porozrzucanych wszędzie, a oni na boso po tym biegają.

parolpl

2016-09-15, 21:17
@garota
Bo to pewnie ich stałe miejsce na popisy, stąd tyle śmieci. Co nie zmienia faktu, że to świadczy o ich "kulturze".

jazalb

2016-09-15, 21:36
panowie wszystko potwierdzam akurat tak sie zlozylo ze u szmatoglowych bede pracowal jeszcze przez dwa lata ale kobiet im zazdroszcze ps znajomy angol za posiadanie litra wina wlasnej roboty mial dostac 230 batow publicznie krolowa go wykupila dla wtajemniczonych to SA

amaimon

2016-09-17, 12:18
a dam Ci to 20 piwko... tak biedaku na samym koncu poczekalni juz od 2 dni czekasz. Zyj, be free!

bollol_stern

2016-09-17, 12:39
garota napisał/a:

k***a, pustynia w p*zdu, a syf jak u mnie przy śmietniku. I te małpy mają nagle zacząć żyć w naszych miastach? Wyj***ć ich na ryj z jadącego samochodu...aaa no tak. Oni sami to sobie robią.



Idź w naszym kraju, wysokiej kultury i cywilizacji, nad dowolny staw, do dowolnego lasu czy parku i znajdziesz masy śmieci i wszelkiego rodzaju odpadów. I wyobraź sobie, że to nie ciapaki zostawili tylko biali, katoliccy Polacy. Jesteśmy narodem syfiarzy, nie gorszych od tych kozojebców z filmu.

IBSPL

2016-09-17, 12:43
jazalb napisał/a:

panowie wszystko potwierdzam akurat tak sie zlozylo ze u szmatoglowych bede pracowal jeszcze przez dwa lata ale kobiet im zazdroszcze ps znajomy angol za posiadanie litra wina wlasnej roboty mial dostac 230 batow publicznie krolowa go wykupila dla wtajemniczonych to SA



Dawaj coś więcej na temat. Opowieści z pierwszej ręki z kałowa zawsze mile widziane na sadolu.

nsbikescom

2016-09-17, 13:43
bollol_stern napisał/a:



Idź w naszym kraju, wysokiej kultury i cywilizacji, nad dowolny staw, do dowolnego lasu czy parku i znajdziesz masy śmieci i wszelkiego rodzaju odpadów. I wyobraź sobie, że to nie ciapaki zostawili tylko biali, katoliccy Polacy. Jesteśmy narodem syfiarzy, nie gorszych od tych kozojebców z filmu.




Nie wiem z jakiego zadupia pochodzisz, ale jak Ci tu nie pasuje to wy.. idź sobie tam do tych ciapatych, może są mniejszymi syfiarzami od Polaków ;-)

Enbeen

2016-09-17, 13:58
kulka w łeb za ucieczke z miejsca zdazenia!

Mors_Nigra

2016-09-17, 15:20
@nsbikescom Szkoda strzępić ryja na takich ślepych zadufanych w sobie polaczków jak ty. Mówisz prostakowi, że coś się dzieje nie tak jak powinno, to się cofa w defensywę i każe sp***alać z kraju, zamiast powiedzieć, że fakt nie tak powinno być, i np nie śmiecić następnym razem w lesie. j***ne przygłupy, pseudopatrioci. Jak ja k***a nienawidzę niemców i ruskich za wybicie nam elity, jak by miał kto upominać społeczeństwo to nie było by tle bydła w tym kraju nawet w ułamku procenta!

dg.

2016-09-17, 19:12
ale tam syf