18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

POPiS antypolonizmu

Ow...........an • 2019-02-14, 12:39
Uniwersytet Warszawski.

Akademik wybudowany będzie za nasze pieniądze (55 milionów) dla wszystkich oprócz Polaków.



"Budowa akademika to jedna z ostatnich decyzji Ewa Kopacz po przegranych przez Platformę Obywatelską wyborach.
Decyzja ta została podtrzymana przez Jarosława Gowina, nowego ministra nauki i szkolnictwa wyższego".

https://nczas.com/2019/02/09/antypolonizm-na-uniwersytecie-warszawskim-postawia-akademik-za-kilkadziesiat-milionow-zlotych-dostepny-dla-wszystkich-poza-polakami/

Wiewór

2019-02-14, 14:11
Muj bosze to takie straszne. Goszko załkałem z tej niesprawiedliwości.

TB303

2019-02-14, 15:21
A mnie boli dupa z tego powodu. Bo zostałem zmuszony zapłacić ze swoich podatków na coś, co równie dobrze, jest dla mnie budynkiem widmo.

poligon6

2019-02-14, 15:43
Może jednak brudy trzymać w jednym miejscu? Tak czy siak zlatuje sie to do Polski, wiec taki budynek odosobnienia to nie jest głupia rzecz.

Za komuny tez trzymano "postepowe" ludy trzeciego swiata w osobnych akademikach np w "lumumbowie" w Łodzi i nikt ich nie musiał pilnowac sami grzecznie siedzieli bo chłopcy z Bałut i włukienniczej tylko czekali na pretekst. a trzeba przyznac że lali internacjonalistycznie, nie patrzyli na kolor skóry, wystarczyło tylko tam zabładzic.