18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popek zostaje zatrzymany przez policję na strefie fana KSW

floverinho • 2016-09-26, 19:43


jebie fejkiem, ale kto tam wi

lobominator

2016-09-27, 00:20
@up: to Ty jeszcze masz wątpliwości?
Jakby po mnie wpadła taka brygada, to bym chyba padł na ziemię, ale ze śmiechu.

kap0

2016-09-27, 00:58
Marcin_BM napisał/a:

Wiadomo ,że fejk. W Wawce dawno się nie robi na czarno ;) plus nie widziałem nigdy w żadnym zespole mp5a3 z adapterem i kolbą od m-ki, hełmy też stare moratexy dawno wycofane z wszystkich zespołów w Warszawie. Co do butów to nie są takie złe bo to albo Delta-8 albo coś bardzo podobnego w sage green ;)



Przynajmniej jeden z dobra wiedza w temacie :)

tak apropo organizacja przez agencje ochrony Ronin z Pabianic :)
tam wiekszosc ex-czarnych pracuje

Fubister

2016-09-27, 01:17
Taka mała inwestycja ze strony włodarzy KSW żeby wydoić siano na PPV

Cytat:

Komenda Stołeczna Policji zaprzeczyła jakoby w poniedziałek brała udział w zatrzymaniu osób pod CH Złote Tarasy w Warszawie. W ręce "policji" trafił Paweł "Popek" Rak, kiedy udzielał wywiadu dla WP SportoweFakty tuż po ogłoszeniu jego walki z Mariuszem Pudzianowskim, do której ma dojść 3 grudnia w Krakowie podczas gali KSW 37. Cała sprawa okazuje się jednak być ustawiona. - Komenda Stołeczna Policji nie brała udziału w żadnym zatrzymaniu, nie prowadziliśmy żadnych czynności w CH Złote Tarasy - powiedział nam aspirant Rafał Retmaniak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.


Jacierpiedole

2016-09-27, 06:15
nie no trzymajcie mnie co to było ? k***a !!

MiotaczBobruf

2016-09-27, 06:55
Rozumiem, że sadol powstał po to żeby nabijać się z upośledzonych ludzi, ale popek to już przesada...

Mikla

2016-09-27, 07:41
Trudne sprawy...

Wiewór

2016-09-27, 09:07
fejk jak ch*j. AT nie dało by mu się szansy położyć tylko bo dostał taki cios z kolby w potylicę, żeby się zesrał komunijnym bigosem. A on się tu sam kładzie.

Emilian89

2016-09-27, 09:38
to Popek ma sie macac z Pudziankiem >> ???

knebell

2016-09-27, 09:40
szpajder napisał/a:

Zajebiście się sra oglądając ten materiał.


Właśnie na kibelku to oglądam :)

Krak

2016-09-27, 09:44
Wsiowe porwanie panny młodej - tak jakoś mi sie skojarzyło

Belzedup666

2016-09-27, 10:24
Nie pojmuję fenomenu tego prymitywa.
Lubiłem jego pierwsze filmiki z treningów na siłowni - taki swojski wariat.
Niestety jak zobaczyłem filmik w którym karmi jakiegoś nieogara na nieświadomce skórą ściągniętą z popkowej mordy (skaryfikacje) stwierdziłem że to nic innego jak j***ny prymityw bez szacunku dla innych.

thewhitestar

2016-09-27, 10:56
Fejk. W przeciwnym razie już by grzmiały onety i inne ch*je muje że król Albanii zatrzymany! Walka z Pudzianem pod znakiem zapytania!, itp. A tutaj tylko coś w stylu "pierwsze spotkanie Pudziana z Popkiem oko w oko".

Swoją drogą niezły k***a cyrk. Myślałem że Pudzian coś chce powalczyć na serio w tym MMA, z kilkoma ciekawymi zawodnikami już walczył. Wiadomo, za późno zajął się tym na poważnie by osiągać sukcesy, ale mimo wszystko myślałem że nie będzie robił za klauna, że postara się wskoczyć na jakąś tam średnią półkę, a tu jakieś k***a Popki...

spinaczel

2016-09-27, 12:44
Fejk, ktos tam dzwonil na psiarnie zeby sie dowiedziec i potwierdziła,że to nie oni.

floverinho

2016-09-27, 13:39
KSW dodało na swoim kanale yt filmik, na którym potwierdzają że to zapowiedź :wyj***ne:

novaq44

2016-09-27, 13:48
A ten korek na lufie tego pierwszego "policjanta" to po to żeby przypadkiem nikogo nie zastrzelić czy jak?