18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2017-11-09, 18:08
k***a, jak by usłyszał w radiu tego typa to bym sobie sam odłączył respirator...

Moby_Dick

2017-11-09, 18:13
Ciekawe ilu zeszło po usłyszeniu piosenki w porównaniu do tego jednego cudu.

~kotka_w_piwnicy

2017-11-09, 18:17
Cytując internetowego randoma "każdy by wstał, żeby to wyłączyć".

momonon

2017-11-09, 18:17
w imię Ojca, Syna i Ducha świętego ram pam pam..

cholonek

2017-11-09, 18:43
Pi, pi, p*zda nad głową, pi, pi, pi, piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... R.I.P. :D

Essent

2017-11-09, 18:46
To ten zjeb jakąś muzykę tworzy ??Proszę,nie wstawiajcie linków :homer:

garota

2017-11-09, 18:56
@orisuniek

Nie dość że przyznajesz się do posiadania braku wiedzy o osobie która jednak wsiąknęła w mainstream, to jeszcze k***a żałośnie udajesz że tak jest. Nawet moja szefowa, kobieta w okresie emerytalnym wie że on jest "raperem" a ty nie. Zbyt kulturalny i poważny jesteś, siedzisz pewenie z fajką w gębie, whiskey w drugiej w fotelu w prywatnej bibliotece i wołasz Jana. Wyższa kultura nie siedzi na sadolu więc nie ściemniaj.

kr...........81

2017-11-09, 19:06
kto śmiał wrzucić tu tego śmiecia sropka do piachu z nim

Moby_Dick

2017-11-09, 19:12
Kotałkę napisał/a:

Cytując internetowego randoma "każdy by wstał, żeby to wyłączyć".



Cytując Vładka - "Pierwszy udokumentowany przypadek że rak stoi obok chorego"

krzyks

2017-11-09, 19:12
garota napisał/a:

@orisuniek

Nie dość że przyznajesz się do posiadania braku wiedzy o osobie która jednak wsiąknęła w mainstream, to jeszcze k***a żałośnie udajesz że tak jest. Nawet moja szefowa, kobieta w okresie emerytalnym wie że on jest "raperem" a ty nie. Zbyt kulturalny i poważny jesteś, siedzisz pewenie z fajką w gębie, whiskey w drugiej w fotelu w prywatnej bibliotece i wołasz Jana. Wyższa kultura nie siedzi na sadolu więc nie ściemniaj.



Weź nie pie**ol, bo zapodam cI klasyków, o których nie masz pojęcia. Je tego zjeba znam tylko z tematów na tym portalu.
:idzwch*j:

Moby_Dick

2017-11-09, 19:18
krzyks napisał/a:



Weź nie pie**ol, bo zapodam cI klasyków, o których nie masz pojęcia. Je tego zjeba znam tylko z tematów na tym portalu.
:idzwch*j:



I oceniasz człowieka tylko ze zdjęcia? To straszne :szloch:

piotrFr

2017-11-09, 19:27
Dick napisał/a:



I oceniasz człowieka tylko ze zdjęcia? To straszne :szloch:



Ja też nigdy nie słyszałem jego hitów i wiem, że jest poj***ny. Ty pewnie byłeś fanem, dopóki nie wiedziałeś, że z niego leją

freaky

2017-11-09, 19:31
Biedny, kaleki człowiek z wegetatywnym stanem umyslu- pomyślał sobie chłopiec widząc Popka.