18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popek vs Burnejka

Ra...........hi • 2017-05-28, 00:48
Nie ma to jak w 45 sekund przegrać z rakiem. :D


dr.benzoesan

2017-05-28, 11:08
...ależ my tu mamy wylew stulejarskiej cebuli. Oni tam sędziów i ekspertów sprowadzają z zagranicy - a wystarczyłoby ogłoszenie na sadisticu napisać - i omnibusy z wszechwiedzą sami rozprawiliby się z zawodnikami i naprawiliby polską scenę polityczną, a i przy okazji każdemu obecnemu specjaliście od zaplecza technicznego udzieliliby stosownych instrukcji używania ich sprzętu. 8-)

HalfGod

2017-05-28, 11:16
0:55 Popek rakiem przerzucił tonę koksu. pie**olłem.

RudeBoy69

2017-05-28, 12:14
Do "obeznanych" w temacie MMA Jakość gali to nie ilość ludzi na widowni tylko poziom jak prezentują zawodnicy i ich wartość rynkowa. Ciekawe dlaczego nikt z uczestników tego światowego wydarzenia nie jest nawet średniakiem w jakiejś prestiżowej federacji? Bo się nie liczą w tym sporcie a zawodnicy ze światowej czołówki nawet nie myślą by sobie psuć papiery walką z jakims kelnerem na amatorskiej gali która bardziej przypomina występy cyrku a nie walki na koloseum. Myslicie że jak kogos nazwiecie pozerem i pseudo znafcą mma z za monitorka to nagle sami staniecie się autorytetami w tej dziedzinie nie będąc nawet na macie tylko oglądając np filmiki na yt?

Sz...........an

2017-05-28, 13:03
WakeUpDead napisał/a:

A polaczki nadal mają kompleks małości i srają se do ryja, no jak małpy jakieś. Juras, Mańko, świetne walki chłopacy.




Jakie k***a kompleksy? Normalni ludzie mają bekę z tego KSW, z Ciebie zresztą też :amused:

SirMajkel

2017-05-28, 13:10
fajnie, że dla niepełnosprawnych też znalazło się miejsce w ksw.

Hi...........po

2017-05-28, 13:14
Super walka żałuję, że nie widziałęm na żywo.

ProVVe

2017-05-28, 13:19
WakeUpDead napisał/a:

@Buoba - typowa wypowiedź jakiegoś śmiecia z komputerka, który ma najmniejszego pojęcia o czym mówi, a MMA kojarzy głównie z najmanem czy popkiem.
Akurat obecny skład KSW to lekką ręką najlepszy set od co najmniej dekady, jest to wydarzenie, które pobiło wszystkie możliwe rekordy transmisji czy sprzedaży, i nie ma w tym wielkiej zasługi Popka czy Burneiki, walka między Kalidowem a Mańkowskim już instant przeszła do historii. Sklej więc kapsko jak nie masz nic sensownego do powiedzenia, bo co jak co, ale bilet na KSW 39 był wart nawet 10cio-krotnie większych pieniędzy - bo jeśli hajs z mojego portfela posłuży jako budżet przy następnym ewencie KSW to te widowisko światowej klasy jest tego warty.
A polaczki nadal mają kompleks małości i srają se do ryja, no jak małpy jakieś. Juras, Mańko, świetne walki chłopacy.




Właśnie pokazałaś, że to Ty gówno wiesz w tym zakresie... W żadnej organizacji ba w żadnym sporcie walki nie było freakfightów, zmiany decyzji sędziów przez włodarzy, żeby ich politykę przykryć, wpływanie na wyniki(może w boksie). W żadnej organizacji raptem 39 gal (oglądałem od początku i wiem jak to wyglądało i pamiętam jak juras walczył z naleśnikiem specjalizował się w walce dwoma kijami (filipińska sztuka bodajże) nie doszło do walki mistrza z mistrzem po 39 calach i w różnej wadze bo "sramedowi" pasuje rola paczką (ufc obecnie 213 plus fight nights od ch*ja)... k***a w żadnej organizacji nie dopuszczono do walki gdzie ktoś nie mieścił się w limicie wagowym, a tak miał właśnie "sramed" i gdyby nie przeciwnik nie było by walki wieczoru... k***a kolejna sprawa... Każdy którego sobie wyszukaja mógł walczyć o pas mistrza... poszukali i było coś w stylu "tej Ty byłeś tam kiepski ale może chcesz u nas o pas powalczyć?"... Albo sramed nie bił się z matrla bo jestesmy kumplami no k***a beakowało kuglarstwa... ksw jeszcze długo będzie k***a cyrkiem dla gawiedzi, a nie poważna gala. Oni z tego nie zrezygnują bo to są łakome, pazerne k***y. Pride(k***a szkoda jej), belator, ufc mogli też z miejsca robić mistrza z mistrzem ba mistrza piorkowej z ciężką... ch*j idźmy dalej najlepsza łaskę z facetem. Nie zrobili i nie robia tego bo budowali markę, która się będzie liczyć na świecie. Takie (nienawidzę tego słowa ale czasem widzę trzeba) polaczki twojego pokroju tego k***a nigdy nie zrozumieją i będą pie**olic jak oni "najlepsza", "najwieksza"... k***a Nastula team (gdzie też juras jest) pomagał robić kardio Omielańczukowi na ufc... Dobrze k***a, że nie walczyli na jakimś pagórku bo by to tlenem musieli ratować... Taki to jest ich poziom i tej k***a gali. Dlatego dont pie**ol jak mawiają górale. :plzdie:

tycho

2017-05-28, 13:28
Jak dla mnie całe to KSW to rozrywka dla tępych mas.

Ba...........yk

2017-05-28, 15:15
Ciepły kał i szczoszek dla każdej małpy, która robi małpie figle dla małp.

Tubylec78

2017-05-28, 15:40
Czy ta szmata oddala czesc allahowi?

takamahi

2017-05-28, 16:35
_RottenFetus_ napisał/a:

nasz ukochany ciapaty



Może k***a Twój ukochany ciapaty, na pewno nie mój, więc nie pisz że nasz. ciapaty, to ciapaty i jego miejsce w ciapatolandzie jest.

kamil111-16

2017-05-28, 16:50
Ta dupeczka na końcu jest najlepszym podsumowaniem tego żałosnego widowiska...

swiena

2017-05-28, 17:30
WakeUpDead napisał/a:

@Buoba - typowa wypowiedź jakiegoś śmiecia z komputerka, który ma najmniejszego pojęcia o czym mówi, a MMA kojarzy głównie z najmanem czy popkiem.
Akurat obecny skład KSW to lekką ręką najlepszy set od co najmniej dekady, jest to wydarzenie, które pobiło wszystkie możliwe rekordy transmisji czy sprzedaży, i nie ma w tym wielkiej zasługi Popka czy Burneiki, walka między Kalidowem a Mańkowskim już instant przeszła do historii. Sklej więc kapsko jak nie masz nic sensownego do powiedzenia, bo co jak co, ale bilet na KSW 39 był wart nawet 10cio-krotnie większych pieniędzy - bo jeśli hajs z mojego portfela posłuży jako budżet przy następnym ewencie KSW to te widowisko światowej klasy jest tego warty.
A polaczki nadal mają kompleks małości i srają se do ryja, no jak małpy jakieś. Juras, Mańko, świetne walki chłopacy.



o k***a ale debil

vis039

2017-05-28, 18:10
Tak się składa że Popek już od dłuższego czasu nie nazywa się Rak tylko Mikołajuw.