18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ponad godzina dobrej zabawy

Zi...........in • 2020-07-03, 15:55
Materiał zbiorczy z tego co się ostatnio działo w USA. Dużo już tu się pojawiło lecz dużo filmików było obciętych. Gwarantuję, że każdy znajdzie coś dla siebie


NataliaW

2020-07-03, 16:01
Za długi materiał o lewicowych przyglupach którzy żyją w świecie masturbacyjnej fantazji. Lepiej popatrzeć na wyborców PO i lewicy, to to samo

Zi...........in

2020-07-03, 16:07
NataliaW napisał/a:

Za długi materiał o lewicowych przyglupach którzy żyją w świecie masturbacyjnej fantazji. Lepiej popatrzeć na wyborców PO i lewicy, to to samo



Fakt, że zachowania dość podobne, ale ja już mam dość naszego podwórka i głupawych filmików ze stonogą. Niech wiedzą do czego lewica prowadzi.

Halman

2020-07-03, 16:18
ja mam tylko 3 minutową odpowiedz na ten ponad godzinny filmik ale jakże k***a wymowny;


Eknen

2020-07-03, 18:31
Rany boskie , jakiś czarny w tv mówi , że Jezus jest najsłynniejszym czarnym, radykalnym rewolucjonistą w historii . Twierdzi, że supremacja i hipokryzja białych zafałszowały prawdziwy obraz Jezusa i pozbawiły czarnych dziedzictwa. ... Dla jasności : Jezus był semitą , prawdopodobnie o aparycji arabskiego szejka: krótkie włosy i przystrzyżona broda., ciemne oczy, ciemno oliwkowa karnacja.

andrzejrobert75

2020-07-03, 19:30
Eknen napisał/a:

Rany boskie , jakiś czarny w tv mówi , że Jezus jest najsłynniejszym czarnym, radykalnym rewolucjonistą w historii . Twierdzi, że supremacja i hipokryzja białych zafałszowały prawdziwy obraz Jezusa i pozbawiły czarnych dziedzictwa. ... Dla jasności : Jezus był semitą , prawdopodobnie o aparycji arabskiego szejka: krótkie włosy i przystrzyżona broda., ciemne oczy, ciemno oliwkowa karnacja.



I nos haczykowaty zapewne.

Gnostyk

2020-07-03, 19:55
Zastanawiam się na jednym.
Swego czasu w Europie, wraz z napływem "imigrantów" działy się analogiczne sytuacje, co aktualnie w USA (zamieszki, pobicia, akty wandalizmu, rozboje itp. itd.). Były wtedy przesłanki np. o tym, że policja niemiecka/francuska odgórnie narzucone miała, by nie informować opinii publicznej/mediów o naruszeniach ze strony "imigrantów", szkoły musiały występki takich uczniów tuszować, a sami winowajcy byli przez sądy wypuszczani na wolność z powodów wręcz dzisiaj (i wtedy) śmiesznych. To tylko przykłady.
Aktualnie w USA obserwujemy takie samo "wsparcie" dla "reprezentantów chaosu w społeczeństwie", co wtedy.
Pytanie - kto za tym stoi i z jakiego powodu?
Z pewnością nie jest to kwestia pieniędzy, ponieważ mając taką władzę, mogącą dyrygować i wpływać na zachowanie sądów/organów państwowych nie można przypuszczalnie siłą woli na ilość pieniędzy narzekać.
Więc z jakiego powodu ma to miejsce, czemu to ma służyć?

Nie wiem, co każdy z was sądzi o "New World Order", czy ujednolicając - wszelkich teorii odnośnie tajnych grup rządzących światem, ale osobiście uważam, że nic, co działo się wtedy i dzieje się teraz - nie jest przypadkowe.
O ile sam mam bardzo negatywne i krytyczne zdanie na temat świata i ludzi, tak nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że to wszystko jest "naturalne", że wszyscy ci, co bronią BLM, Antify itp. rzeczywiście nie dostrzegają swojej hipokryzji i niszczących skutków swoich działań. Część z pewnością nie dostrzega, w swej próżności i głupocie, ale reszta robi to świadomie i z premedytacją.

Pozwolę sobie też na cytat:
"Prawda jest taka, że prawdy się nie dowiemy"

Pozostaje nam więc tylko szukanie poszlak. "Nam" - mam na myśli wszystkich zdrowo myślących, rozsądnych, znających szacunek i nie zepsutych osób, chociaż mamy mniejszą siłę przebicia, tak uważam. Ale nie piszę tego, by zdemotywować, wręcz odwrotnie - by uświadomić, że musimy się jednoczyć w imię wspólnego wroga, wrogich (bez)wartości i walczyć z tą "nowoczesną ideą pseudo człowieka".

Pozwolę sobie na drugi cytat:
"Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi.
Silni ludzie tworzą dobre czasy.
Dobre czasy tworzą słabych ludzi.
Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy."

Ca...........on

2020-07-03, 21:06
@2up Jeszcze są tacy, co z racji wychowania np. przez dziadków są mentalnie cofnięci o jedno pokolenie i mogą np. być moralnymi / silnymi ludźmi w ch*jowych czasach. Strasznie trudno jest żyć w takich warunkach, nie poddać się spółdzielniom szaraczków i nie zejść na psy.

NieZmienny

2020-07-03, 21:58
Smutne jest to że nawet jakieś białe śmiecie się tam znajdą między tym bydłem...

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-03, 23:09
Halman napisał/a:

ja mam tylko 3 minutową odpowiedz na ten ponad godzinny filmik ale jakże k***a wymowny;



Ciarka oglądając to jest zesrany....

sa...........el

2020-07-03, 23:17
Nie chciałbym mieszkać obecnie w k***idole zwanym USA. Może w latach 80-90 miało to sens, ale na pewno nie teraz. A my zamiast budować nasz kraj, żremy się politycznie. Raz PIS, raz PO i tak do usranej.

AwaturaUra

2020-07-04, 09:13
Swiat prezentował by się dużo lepiej bez czarnych.

Change my mind ;)

Eknen

2020-07-04, 09:44
Gnostyk napisał/a:

Zastanawiam się na jednym.


Filozujesz i filozujesz i nic z tego nie wynika. Wybryki BLM są traktowana ulgowo , bo prostu nie chcą dopuścić do eskalacji zamieszek. To co liczy się najbardziej to poparcie opinii publicznej dla sprawy... Dzięki temu, że pozwolono BLM na rozpie**ol , ludzie przestali ich popierać . Rządzący nie są idiotami i nie pozwolą na to , aby z degeneratów zrobić następnych męczenników za sprawę. Co do wybryków migrantów w Europie.. Merkel rzekomo w swoim miłosierdziu i poczuciu winy za hitlerowskich przodków wpuściła hordę do Europy. Wszyscy myślą , że to był błąd, ale Niemcy rozpaczliwie potrzebują pracowników . Nawet jeśli z dwu milionowego stada nowo przybyłych pracę podejmie tylko 10% to będzie socjalny sukces. Za 100 lat 3 generacja w większości będzie zasymilowana. i będzie pracować. Niemcy dalej będą mieć populację 90 milionów , 60 milionów białych panów i 30 milionów potomków migrantów pracujących fizycznie dla rasy panów. Tymczasem biała , konserwatywna Polska będzie na wymarciu z populacją 16 milionów. Niemcy zawsze górą. A to, że wybryki są tuszowane ? Powód jest jeden. Nikt nie chce dopuścić do napięć na tle rasowym i narodowościowym.

LayJay

2020-07-04, 09:48
Jak ktoś jeszcze nie widział, to Jurij wyjaśniał całą sytuację w 86tym: