18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ponad godzina dobrej zabawy

Zi...........in • 2020-07-03, 15:55
Materiał zbiorczy z tego co się ostatnio działo w USA. Dużo już tu się pojawiło lecz dużo filmików było obciętych. Gwarantuję, że każdy znajdzie coś dla siebie


Halman

2020-07-04, 09:55
Eknen napisał/a:

Za 100 lat 3 generacja w większości będzie zasymilowana. i będzie pracować.


no to k***a jesteś optymistą albo marksistą... po 200 latach murzyny w stanach sie tak zasymilowały jak ch*j...

maddog77

2020-07-04, 09:55
Taaa znalazłem coś dla siebie...mnóstwo celów. :)

PieronJasnySzlag

2020-07-04, 11:56
Gnostyk napisał/a:

Zastanawiam się na jednym.
Swego czasu w Europie, wraz z napływem "imigrantów" działy się analogiczne sytuacje, co aktualnie w USA (zamieszki, pobicia, akty wandalizmu, rozboje itp. itd.). Były wtedy przesłanki np. o tym, że policja niemiecka/francuska odgórnie narzucone miała, by nie informować opinii publicznej/mediów o naruszeniach ze strony "imigrantów", szkoły musiały występki takich uczniów tuszować, a sami winowajcy byli przez sądy wypuszczani na wolność z powodów wręcz dzisiaj (i wtedy) śmiesznych. To tylko przykłady.
Aktualnie w USA obserwujemy takie samo "wsparcie" dla "reprezentantów chaosu w społeczeństwie", co wtedy.
Pytanie - kto za tym stoi i z jakiego powodu?
Z pewnością nie jest to kwestia pieniędzy, ponieważ mając taką władzę, mogącą dyrygować i wpływać na zachowanie sądów/organów państwowych nie można przypuszczalnie siłą woli na ilość pieniędzy narzekać.
Więc z jakiego powodu ma to miejsce, czemu to ma służyć?
Nie wiem, co każdy z was sądzi o "New World Order", czy ujednolicając - wszelkich teorii odnośnie tajnych grup rządzących światem, ale osobiście uważam, że nic, co działo się wtedy i dzieje się teraz - nie jest przypadkowe.
O ile sam mam bardzo negatywne i krytyczne zdanie na temat świata i ludzi, tak nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że to wszystko jest "naturalne", że wszyscy ci, co bronią BLM, Antify itp. rzeczywiście nie dostrzegają swojej hipokryzji i niszczących skutków swoich działań. Część z pewnością nie dostrzega, w swej próżności i głupocie, ale reszta robi to świadomie i z premedytacją.
Pozwolę sobie też na cytat:
"Prawda jest taka, że prawdy się nie dowiemy"
Pozostaje nam więc tylko szukanie poszlak. "Nam" - mam na myśli wszystkich zdrowo myślących, rozsądnych, znających szacunek i nie zepsutych osób, chociaż mamy mniejszą siłę przebicia, tak uważam. Ale nie piszę tego, by zdemotywować, wręcz odwrotnie - by uświadomić, że musimy się jednoczyć w imię wspólnego wroga, wrogich (bez)wartości i walczyć z tą "nowoczesną ideą pseudo człowieka".
Pozwolę sobie na drugi cytat:
"Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi.
Silni ludzie tworzą dobre czasy.
Dobre czasy tworzą słabych ludzi.
Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy."


Antifa jest tu kluczem. BLM odbywa się za zgodą dużej części administracji i mediów ponieważ kilkadziesiąt lat temu komuniści wymyślili marsz przez instytucje więc teraz praktycznie większość mediów, ludzi popkultury, polityków, urzędników to komuniści.
Rewolucja seksualna w latach 60tych również była przygotowaną machinerią społeczną tylko tam główną role odegrali ćpuny a teraz odgrywają murzyni (generalnie rewolucje przeprowadza się za pomocą ludzi o małym iq)

damianizo

2020-07-04, 14:18
slabe, nudne, dlugie, oklepane

AN...........or

2020-07-04, 21:08
ale by było zajebiscie strzelac do tych lewackich kurew z karabinu maszynowego :D Jakbym tam mieszkał i miał raka i wiedział ze umre lada moment to bym tak zrobił. To by było piekne :D

dominator76

2020-07-04, 22:53
jak kiedyś u nas z leninem i stalinem...qwa są 30 lat za nami ;)