18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomysłowy da Silva

phrontch • 2020-07-15, 07:01
Chłopaki jechali sobie spokojnie na napad, i tradycyjnie policja musiała im przeszkodzić w pracy




zwierzak30

2020-07-15, 11:55
Wymowna rejestracja. :)

Kiedy powiem sobie dość
A ja wiem, że to już niedługo
Kiedy odejść zechcę stąd
Wtedy wiem, że oczy mi nie mrugną, nie ...

CzaQu

2020-07-15, 12:17
Co on, aż z powiatu namysłowskiego jechał?

nwtinamou

2020-07-15, 12:29
Droga moderacjo, mam w dupie wasze ostrzeżenia. Możecie mi ch*je na pędzel skoczyć. Ban? Jebnijcie od razu tępe sk***ysyny :) k***a będę płakał bo nie będę mógł komentować innych zjebów na tym portalu? Chyba nie laliście. Coś wam się zdrowo poj***ło. Kiedyś sadistic miał pewne zasady, teraz to zbiorowisko popie**oleńców. sp***alajcie tępe ch*je.

solltys

2020-07-15, 13:03
nwtinamou napisał/a:

Droga moderacjo, mam w dupie wasze ostrzeżenia. Możecie mi ch*je na pędzel skoczyć. Ban? Jebnijcie od razu tępe sk***ysyny k***a będę płakał bo nie będę mógł komentować innych zjebów na tym portalu? Chyba nie laliście. Coś wam się zdrowo poj***ło. Kiedyś sadistic miał pewne zasady, teraz to zbiorowisko popie**oleńców. sp***alajcie tępe ch*je.



Co ty pie**olisz? Jestem tu od 2010 i od samego początku były tu takie zjeby jak ty które coś pie**oliły że sadistic się skończył. Jesteś tu ledwo od 2018 więc skąd możesz wiedzieć co było kiedyś?

fikuswdoniczce

2020-07-15, 19:33
Tam policja to jest policja. Nie takie c*pki jak w Europie.

ZagrzybialySandal

2020-07-18, 14:59
solltys napisał/a:


Co ty pie**olisz? Jestem tu od 2010 i od samego początku były tu takie zjeby jak ty które coś pie**oliły że sadistic się skończył. Jesteś tu ledwo od 2018 więc skąd możesz wiedzieć co było kiedyś?



ja jestem od poczatku a mam ktores konto z kolei bo poczty pokasowalam. i to zaden argument ;) Sadol sie skonczyl. Za duzo lewactwa tu