18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomysł na żart z telewizorem

~Sunday • 2020-01-21, 21:38
1) Ustaw tapetę która imituje uszkodzenie matrycy.
2) Zawołaj starą i wkręcaj, że coś się popsuło.
3) Obserwuj reakcję :mrgreen:


pinowak

2020-01-21, 21:43
Coś słabo przykręcony ten tv... Nie ze sie czepiam, ale pachnie ściemą...

jbone

2020-01-21, 21:43
dobry biały człowiek powinien zawsze po raz ostatni widzieć światełko w tunelu-drogę do bram nieba.


dobry czarny człowiek powinien zawsze po raz ostatni widzieć czerń w tunelu-lufę broni skierowaną na jego twarz.

Je...........ik

2020-01-21, 21:48
pinowak napisał/a:

Coś słabo przykręcony ten tv... Nie ze sie czepiam, ale pachnie ściemą...



Pewnie ze sciema zobacz w 12 sekundzie ze kabel zasilania wogole nie był podlaczony do prądu

Rozjebie

2020-01-21, 22:42
Jerzy_Owsik napisał/a:

Pewnie ze sciema zobacz w 12 sekundzie ze kabel zasilania wogole nie był podlaczony do prądu



Jak nie był to jak wyświetlałoby tę tapetę?

Je...........ik

2020-01-21, 22:45
Coordinator napisał/a:

Jak nie był to jak wyświetlałoby tę tapetę?


Przekazem myśli

URAGE

2020-01-21, 22:46
Jerzy_Owsik napisał/a:

Pewnie ze sciema zobacz w 12 sekundzie ze kabel zasilania wogole nie był podlaczony do prądu



To raczej jakiś przewód HDMI, a nie zasilacz. Telewizor był włączony, przecież widać chociażby refleksy świetlne chociażby na stoliku. Film 100% legit. Pokazuje to tylko jak impulsywne jest zachowanie wśród zwierząt. Nie myślą, tylko działają instynktownie.

Je...........ik

2020-01-21, 22:49
URAGE napisał/a:

To raczej jakiś przewód HDMI, a nie zasilacz. Telewizor był włączony, przecież widać chociażby refleksy świetlne chociażby na stoliku. Film 100% legit. Pokazuje to tylko jak impulsywne jest zachowanie wśród zwierząt. Nie myślą, tylko działają instynktownie.



k***a film ma 11 sekund, radzę zaktualizować bazę danych


opec

2020-01-21, 23:51
Kolejny filmik z durnowatego USA, gdzie takie fejki dostają tysiące wyświetleń.. Niezrównoważony czarny (zresztą biały też) prędzej zasadziłby lepę na p*zdę pacholęciu za to że rozj***ło tv niż wyżywał się na dogorywającym wyświetlaczu- zachowanie na tym filmiku to abstrakcja. No ale że lepy na p*zdę dzieciom się nie klikają (tzn klikają, ale bydzie tyż kuratelka, a argument "to tak na niby wysoki sądzie bo hehe śmieszny filmik" mogą nie zadziałać), to wymyślili sobie taki absurdalny wybuch niepoczytalności.

Ja...........ro

2020-01-22, 00:25
Te zachowanie tylko utwierdza mnie w mojej teorii o różnicy cywilizacyjnej oraz inteligencji miedzy bialymi a czarnymi: czarni kieruja sie emocjami i instynktem ktory przeważa nad logika, spokojem i rozwaznym mysleniem. Bialy raczej by sie zastanowil nad przyczyną przed wyrzuceniem. A tu prosze - akcja i reakcja bez zastanowienia. tylko instynkt.

kulawiec

2020-01-22, 00:31
opec napisał/a:

zachowanie na tym filmiku to abstrakcja.



Ja tam zawsze lubię skopać zwalony LCD, albo pie**olnąć ubitym talerzem, ty nie?

IOI

2020-01-22, 08:10
pinowak napisał/a:

Coś słabo przykręcony ten tv... Nie ze sie czepiam, ale pachnie ściemą...



nie wiem czy to sciema, ale u mnie tv wisi tylko na hakach i tak samo go mozna zdjac bez problemu

polakwrocek

2020-01-22, 08:21
Taki telewizorek to taniocha,