18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomysł na fotoradary

smok01 • 2013-12-19, 16:01
Specjalne naklejki na rejestrację from Russia


donszymon

2013-12-19, 19:22
W ch*j lepsza była reklama tego właśnie ustrojstwa, ale w troszkę innej formie.
Prezencja laski która grała w owej reklamie była taka, że pewnie zamknęła połowę populacji sadistica w łazience na 15 minut. ;)
Już ją tu widziałem.

Czas, start ;)

jonatan

2013-12-19, 19:23
Poza tym równie dobrze ludzie zasłaniają całe tablice, tyle, że dla mało myślących dodam, że fotoradar robi fotkę na której widać naklejkę na szybie, z numerem rejestracji... :) także narobicie się tylko a mandat i tak przyjdzie...

JURIJ_77

2013-12-19, 19:25
Biały__ napisał/a:


I co z tego skoro przeciętny Rosjanin jak kiedyś tak teraz ma ch*jowo



no bo przecież przeciętny Polak pracujący za 1500 zł ma k***a ZAJEBIŚCIE!

rawpanic

2013-12-19, 19:26
Matuch90 napisał/a:



Ano mają.
Mają też:
-Agencję kosmiczną
-Nowoczesną i silną armię
-Gaz i inne surowce
-Kilka państw pod butem (w tym Polskę)
-Największe terytorium na planecie
-Najwięcej bogaczy, milionerów i miliarderów
-A po samej Moskwie, dziennie jeździ więcej luksusowych mercedesów, niż po całej Polsce w ciągu ostatnich 10 lat.


Elita zydowsko-rosyjska ma to wszystko

przecietny rusek wpie**ala suchy chleb jak od zawsze

Neonon

2013-12-19, 19:27
Dość sprytne To jest czarna folia odblaskowa 1 generacji. W rzeczywistości jest . Ale nie odbija tak światła jak biała odblaskowa. Ta folia oblaskuje delikatnie na szaro ( przy zdjęciu telefonem) może fotoradary mają mocniejszą lampę . k***a niech strace 15 zł za literke z przesyłką.

B1397

2013-12-19, 19:36
Matuch90 napisał/a:



Ano mają.
Mają też:
-Agencję kosmiczną
-Nowoczesną i silną armię
-Gaz i inne surowce
-Kilka państw pod butem (w tym Polskę)
-Największe terytorium na planecie
-Najwięcej bogaczy, milionerów i miliarderów
-A po samej Moskwie, dziennie jeździ więcej luksusowych mercedesów, niż po całej Polsce w ciągu ostatnich 10 lat.



Zapomniałeś dodać "niestety"

The.prophecy

2013-12-19, 20:26
nadroke napisał/a:

Ciekawe czemu stolik mu czarny wyszedł :D



Bo tablica odbiła większość światła więc reszta przez auto-WB została niedoświetlona.

zincum

2013-12-19, 21:25
rawpanic napisał/a:


Elita zydowsko-rosyjska ma to wszystko

przecietny rusek wpie**ala suchy chleb jak od zawsze



Przeciętny debil Polaczek pie**oli przeciętnie takie bzdury. I żre szynki z kawiorem, oczywiście chlebem swojego podniebienia nie traktuje.
Gimbus to stan umysłu. Jesteś kolejnym idiotą w tym wątku.

Ne...........es

2013-12-19, 21:32
@zincum jaka to p*zda trzeby byc zeby ruskow bronic? i co ty masz z tymi polaczkami? polaczek polaczka wyzywa ^^

Catacombe napisał/a:



lol, bo co? Bo napisał że Rosja to światowe mocarstwo? Może mi powiesz że Rosja to nikogo nieobchodząca dziura która nie ma żadnego wpływu na świat. Czuje zakompleksionego polaczka( na zapas mówie, nie mylić z Polakiem)



nastepny lamus co ma problem z 'polaczkami'."lol" ja pie**ole ^^

Moodyxcore

2013-12-19, 21:40
4x4offroad napisał/a:



chyba sobie jaja robisz? nowoczesną? sprzęt z wojny,i dmuchane atrapy :shock:


co ty pie**olisz
chyba miałes na mysli Polska armie
po tym filmiku widać co mają Ruscy

Kaukaz-2012

Matuch90

2013-12-19, 22:46
Nexures napisał/a:



i taka polsko-ruska k***e jak ty.

i niechcacy ci k***a piwo dalem -.-



Ty k***a głupi pajacu, po co mi ubliżasz, jak nawet nie masz podstaw ?

Jestem 100% Polakiem zwolennikiem lustracji z silnymi antykomunistycznymi poglądami.
Podałem kilka faktów, bo wielu tępaków myśli, że w Rosji to ludzie k***a na drzewach mieszkają. Zamiast samemu zauważać tutejszą biedę i to jak jesteśmy dojeni przez tych u władzy, to szydzą z tego co w innych państwach, a nas dalej rąbią, jak rąbali.
Owszem u Ruskich też dużo biedy, ale w Polsce to samo. 2-3 miliony uprzywilejowanej ,,Elity" post-nomenklaturowej, a reszta żyje za grosze i płaci chore podatki, dostając nieadekwatny i ch*jowy socjał.
Tylko, że Rosja jest światowym imperium, a Polska niestety nie.

Dlatego milcz chamie i mi nie ubliżaj, bo nie napisałem niczego co dawałoby taki powód.

Proximate

2013-12-19, 22:49
Wszystko fajnie, tylko że fotoaparat sam decyduje (a raczej jego program) kiedy ma użyć flesza, więc podejrzewam, że będzie to działać tylko w nocy i w ciemne dni ;)

pemb

2013-12-19, 22:58
"Elita zydowsko-rosyjska ma to wszystko"
Znów teorie spiskowe?

rawpanic

2013-12-20, 03:57
zincum napisał/a:



Przeciętny debil Polaczek pie**oli przeciętnie takie bzdury. I żre szynki z kawiorem, oczywiście chlebem swojego podniebienia nie traktuje.
Gimbus to stan umysłu. Jesteś kolejnym idiotą w tym wątku.


mieszkam w kanadzie a mam paszport wloski, wiec troche z tym polaczkiem sie pomyliles...

poszukaj sobie liste rosyjskich miliarderow, zaczynajac od abramovicha, ismailova, etc. i zobacz na angielskiej wikipedii ich historie... to nie jest nic ukrytego...

a ty jestes glupim chamem i tyle