topic

pomysł na film dla Smarzowskiego

~Faper Noster • 2018-08-16, 12:00
Smarzowski przynudza. Te same mordy w tych samych okolicznościach co zwykle. Dałby już k***a spokój chociaż z tym Jakubikiem.

Podejrzewam, że następny film o polskich szkołach. Jakubik – wuefista-pijaczyna macający uczennice. Trzydzieści lat wstecz wicemistrz powiatu w rzucie oszczepem. Dyplom utrwalający ten sukces trzyma na honorowym miejscu w swojej norze i pije pod ten widok, płacząc i waląc kapucyna.

Izabela Kuna – pijaczka-polonistka, która popuszcza szpary klasowemu gangusowi. W tej roli lekko przypudrowany Bartłomiej Topa – jest tak stary, bo kiblował przez trzydzieści lat w drugiej klasie technikum. Kuna zachodzi z nim w ciążę – kiedy on się o tym dowiaduje, wali ją w ryj i rozkazuje wykonać skrobankę. W wyniku obrażeń następuje poronienie, załamana psychicznie Kuna wiesza się na lampie w swojej sali lekcyjnej. Kiedy znajdują ją uczniowie, widok ich w ogóle nie wzrusza – cieszą się tylko, że nie będzie lekcji i idą się naćpać gdzieś za winklem.

Robert Więckiewicz – dyrektor. Kiedyś wielki inteligent, biolog, ale karierę zablokowano mu ze względów politycznych. Dzisiaj złośliwy degenerat, popijający cichaczem z małpek pokitranych w różnych zakamarkach gabinetu. Podczas apelu z okazji święta niepodległości jest pijany, zasypia i szcza pod siebie.

Lech Dyblik to z kolei wiecznie zaszczany woźny, walący denaturat przez szmatę do podłogi. Jacek Braciak – przypie**olony matematyk znęcający się psychicznie nad klasą (w kubku termicznym zamiast kawy ma czysty spirytus). Trzyma się na stanowisku przez znajomości w kurii – jest nieślubnym synem biskupa trzęsącego całym miastem.

Kinga Preis – wiecznie naj***na szatniarka w usmarkanym fartuchu. Podsłuch*je jakąś newralgiczną rozmowę szkolnych dilerów (w roli szesnastolatków aktorzy 10 lat starsi, porozumiewający się koślawymi dialogami, nieudolnie stylizowanymi na młodzieżowy slang). Kiedy dilerzy nakrywają ją z gumowym uchem przylepionym do drzwi, biją ją i gwałcą w kantorku na miotły. Bo ktoś przecież musi wyr*chać Kingę Preis, Smarzol nam nie odpuści takiej obrzydliwości.

Jeszcze Eryk Lubos – najlepszy przyjaciel Jakubika z kanciapy wuefistów. Były kulturysta – dzisiaj impotent, nie jest w stanie wyr*chać nawet k***y (Iwona Wszołkówna). Alkoholik nieszczęśliwie zakochany w jednej z uczennic. Kiedy się dowiaduje, że Jakubik ją wymacał pod szatnią za cipę, morduje kolegę z rady pedagogicznej na oczach klasy, miażdżąc mu głowę piłką lekarską. Kończy w pierdlu. Kiedy odjeżdża suką i już wie, że nic go więcej w życiu nie czeka, zerka tylko na swoją ukochaną Andżelikę i liczy, że ona odwzajemni spojrzenie. Niestety, Andżelika akurat flirtuje z jakimś sebiksem.

No i oczywiście Marian Dziędziel. Wiceminister, który wizytuje szkołę w dniu święta narodowego. Jest napie**olony jak zwierzę, trzeba go wnosić na podest, gdzie wygłasza bełkotliwe przemówienie, puentując je słowami Jana Zamojskiego: takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie. Po czym wyrzyguje się na trzy pierwsze rzędy uczniów, ale oni są tak naćpani, że nawet tego nie zauważają.

Na koniec cała sala śpiewa pieśń legionów. Scena jest bardzo wymowna i zmusza do refleksji. Wiwat Wojciech Smarzowski – wreszcie rozliczył patologię państwowego systemu szkolnictwa.

repowski

2018-08-16, 12:25
Ale od Dr Misio ty mi się odpie**ol :fuck-off:

htp

2018-08-16, 12:44
Ksiądz się zdenerwował zapowiedzą filmu "Kler"?

emalsk

2018-08-16, 13:27
Mistrzostwo, zaśmiałem się (kilka razy)

The_Generat

2018-08-16, 13:45
no i proszę, zwykły użytkownik sadola potrafi od ręki pie**olnąć lepszy scenariusz niż elyta naszej kinematografii


Miles87

2018-08-16, 14:20
@Faper Noster
Widzę że Pan Smarzowski już wywołuje gówno burzę u pisiorków. Pokaże prawdę o politycznej, najbogatszej sekcie w tym grajdole. Czarni gwłacą dzieci i jeszcze biorą za to pieniądze a teraz będzie to pokazane w filmie i już gównoburza:). Najgorsze co zrobił Smarzowski to gówno zwane wołyniem ale teraz czas na rehabilitacje.

sz...........ik

2018-08-16, 14:58
Mam nadzieję że Smarzowski nie wchodzi na sadola.

pkh

2018-08-16, 15:10
Szkoda że nie piszesz skąd to skopiowałeś.

jbone

2018-08-16, 15:31
faper noster wypłakałeś się dewocie? oj oj kościół krzywdzo. chałwa ci w dogmat pedalotripopsie.

The_Generat

2018-08-16, 15:50
"no i proszę, zwykły użytkownik sadola potrafi od ręki pie**olnąć lepszy scenariusz niż elyta naszej kinematografii"

wyszło szydło z worka... hmm w takim razie "pie**olnąć" zamieniamy na "podpie**olić"

Kriski

2018-08-16, 17:58
The_Generat napisał/a:

no i proszę, zwykły użytkownik sadola potrafi od ręki pie**olnąć lepszy scenariusz niż elyta naszej kinematografiiNa JM od tygodnia co najmniej można to poczytać JM

Dmger

2018-08-16, 18:48
Kriski, na wykopie, jutubie i innych portalach ten sam komentarz. Cebulaki już nawet komentarze kradną aby zabłysnąć.