18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomóż wysiąść grubasowi

~Sunday • 2020-02-25, 23:19

Załączył turbo :amused:

niemamskarpet.

2020-02-26, 10:56
to już wiem czemu w USA mają takie wielkie pickupy z v8

Policeman

2020-02-26, 11:52
maca daj grubasowi kanapką potrząśnij, kanapką potrząśnij, wo-o-o

Driver19cm

2020-02-26, 12:16
Cytat:

Może i gruby, ale przynajmniej ma trochę humoru i dystans do siebie. A wysiadanie z takiego auta nawet dla młodych i wysportowanych nie jest takie super wygodne, ale co tłuszcza tu zgromadzona może o tym wiedziec , bo przecież do autobusu wchodzi się jak pan...



Ooooo już widać, że odezwał się obrońca tłuściochów. Pewnie wyglądasz dokładnie tak jak ta gruba, spasiona świnia. Takie tuczniki powinno się utylizować (ewentualnie przetopić na smalec, czy pastę do butów)

Połowa sadoli się śmieje z grubasów i prawidłowo. Bo jak można się doprowadzić do takiego stanu ???

j***na tłusta bambaryła. Każdy tucznik jest jedynie obciążeniem dla siebie samego, dla bliskich, dla całego otoczenia i dla służby zdrowia.

Dlatego wytykać palcami, śmiać się i piętnować na każdym kroku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Policeman

2020-02-26, 13:14
Driver19cm napisał/a:

Ooooo już widać, że odezwał się obrońca tłuściochów. Pewnie wyglądasz dokładnie tak jak ta gruba, spasiona świnia. Takie tuczniki powinno się utylizować (ewentualnie przetopić na smalec, czy pastę do butów)
Połowa sadoli się śmieje z grubasów i prawidłowo. Bo jak można się doprowadzić do takiego stanu ???
j***na tłusta bambaryła. Każdy tucznik jest jedynie obciążeniem dla siebie samego, dla bliskich, dla całego otoczenia i dla służby zdrowia.
Dlatego wytykać palcami, śmiać się i piętnować na każdym kroku



I jak się czujesz z tym, że ta gruba świnia, tucznik, obciążenie i śmieć ma [z tego co widzę] Lambo za kilkaset koła czyli tyle ile cała twoja rodzina od 7 pokoleń jeszcze nie zarobiła, a ty ukręciłeś licznik w swoim 20-letnim Oplu przed zmianą przepisów? Mnie tam ch*j co kto robi i co kto lubi dopóki nie łamie prawa wpie**ala się w moją przestrzeń. Inaczej bym mówił gdyby gruby siedział koło mnie w samolocie, nooo to bym się wk***ił, ale chyba porządne linie zaczynają nakazywać takim kupowanie 2 biletów i powinni to usprawnić.

muchozol89

2020-02-27, 22:46
@ch*jec

się spiąłeś jak plandeka od żuka