18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomocna sprzedawczyni

Pantilion • 2018-10-17, 14:20
Biedni złodzieje nie potrafili sobie poradzić no to pomogła im pani :D


SaintRose

2018-10-18, 02:51
Wy chyba jesteście jebnięci :D
Wystarczyło wyjść na zaplecze a jak zaplecza tam nie było po prostu stać z rękami w górze i nic nie robić.
Żadnego zagrożenia życia nie było i ewidentnie widać ze kobity są z typami w zmowie.
Jak duży pies za ogrodzeniem na was ujada to też wam śmiertelnie zagraża? :D
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
Mam nadzieje że właściciel wygrał od kobit niezłe odszkodowanie, a one siedzą w pierdlu.

licho_nie_spi

2018-10-18, 08:14
dobrze zrobiła - wyj***ne na czyjeś biznesy kosztem swojego życia. Życie jest bezcenne - j***ć wszystkich niewolników.

MadDave

2018-10-18, 08:32
100Burned napisał/a:

Na miejscu właściciela obciążyłbym pracownice. Kradzieje fajtłapy mogliby sobie konia zbić tym młotkiem.



Pracowałem we wrocławskim salonie jubilerskim. Szef dał mi taką radę- jeśli wpadnie ci gość z nożem to oddaj mu wszystko i nie goń nikogo kto wyrwie ci z rąk złoto.
Towar jest ubezpieczony a życie masz jedno bo nie wiadomo na jakiego desperata trafisz.

Także nie tędy droga kolego...

Gymnorhinus

2018-10-18, 08:36
O k***a, jaka parada zjebów w tym poście. Ile wy k***a macie, po 15 lat? Pracowaliście kiedyś gdzieś indziej, niż na budowie, albo produkcji? To są podstawy podstaw i nie wiem czego tu nie rozumiecie? Widocznie uważacie, że wasze życie jest mniej warte od kawałka żółtego metalu, ale to już wasza prywatna sprawa.

:wyj***ne:

Noside

2018-10-18, 10:34
-Życie pracownika jest najważniejsze i mówią to na każdym kursie BHP, które są obowiązkowe podczas przystępowania do jakiejkolwiek pracy. Ktoś, kto z tym dyskutuje wyłącznie świadczy o sobie, a jego zdanie jest ch*ja warte.
-Jeżeli baby miały możliwość oddalenia się np. tylnym wyjściem, albo zejściem z linii strzału będąc za wyj***nymi w kosmos zabezpieczeniami to jako pracodawca byłbym niepocieszony z ich pomysłu wydania całego towaru malutkim okienkiem w sytuacji, gdy nie było takiej konieczności.
-Ubezpieczyciel na 100% będzie podkreślał powyższą ewentualność, bo firmy ubezpieczeniowe nie są od wypłacania odszkodowań, tylko od sprzedawania ubezpieczeń. Na pewno też podkreślą fakt, że nikt im pistoletu przez okienko do środka nie wkładał, więc ubezpiek***y spróbują przepchnąć tezę o braku zagrożenia dla zdrowia.
-Sytuacja w której jeden już sp***ala, ale zostaje cofnięty przez drugiego, "ej, wracaj, bo jeszcze wincyj dajo", jest delikatnie ujmując kuriozalna.
-Kradzież to kradzież i ch*j wam do tego, jaki to towar i czy był ubezpieczony, pie**olone komuchy.

do...........ka

2018-10-18, 13:21
100Burned napisał/a:



Co Ty możesz wiedzieć kobieto? Pewnie znasz procedurę oddania schabowego podczas zuchwałego napadu głodnego faceta albo sztukę obrony przed brudnymi butami jak świeżo umyta podłoga.

:amused:



A mimo wszystko, w przeciwieństwie do Ciebie, potrafię zrozumieć na czym rzecz polega.

Wyobrażasz sobie sytuację, że w Twoim sklepie, podczas napadu ginie pracownik, a Ty nie masz żadnej dokumentacji, potwierdzającej, że dokładnie wiedział, jak ma się zachowywać w sytuacji zagrożenia?
Własnie po to ustala się procedury (opisane krok po kroku), zatwierdzone przez ubezpieczyciela oraz podpisane przez pracownika.

W przypadku jubilera, nie ma innej opcji, jak regulacje, mówiące o tym, że w chwili zagrożenia życia ma oddać wszystko, o co prosi złodziej. Chyba tego nie trzeba tłumaczyć. Nie będę obrażać Twojej inteligencji...Łatwo się domyślić, dlaczego to najlepsza z możliwych opcji, przede wszystkim, dla interesu właściciela.

Biżuteria, widoczna na filmiku musi być bardzo dobrze ubezpieczona, nie tylko od napadu, ale również dlatego, że podróżuje.

100Burned

2018-10-18, 13:52
up

Oj tam jaja sobie robię. :mrgreen:

TB303

2018-10-18, 13:56
ellsworth napisał/a:


To jest kwestia honoru.


ch*j Ci po honorze, kiedyś ktoś będzie sprzątał Twój mózg z podłogi :lol:

Sami, k***a, bohaterowie. Weźcie wy idźcie w świat i walczcie ze złem, bo się marnujecie tutaj :amused:

100Burned

2018-10-18, 14:01
TB303 napisał/a:

Weźcie wy idźcie w świat i walczcie ze złem, bo się marnujecie tutaj :amused:



Zamówiłem strój Spidermana na aliexpress. Jak mi go przyślą to na pewno zacznę się spuszczać z wysokich budynków :spermshot: