18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pomoc policji

~Angel • 2019-11-22, 18:49


ale policja nie może być wszędzie

Pa...........89

2019-11-22, 18:56
Do utylizacji i tyle, szkoda pieniędzy podatników na takie ścierwa.

r061071

2019-11-22, 19:11
bo to tajniak był udający reportera

TRQPL

2019-11-22, 19:34
To niesamowite.
Jak mocno trzeba zaj***ć(jak szybko jechać) osobówką żeby zranić kierowcę Ziła.

poligon6

2019-11-22, 20:24
Policji trzeba pomagać. Czasami wychodzę na miasto i kupuję ziolo, oczywiście nie palę tego gówna co orze gorzej niz wóda, i potem daje namiary na gosci. Wyroki i tak daja w zawiasach więc mają czas by przemysleć swoje życie i brać się do uczciwej roboty. Nic mnie tak nie wk***ia jak leniwe grzbiety handlujace ziołem.

McQurwa

2019-11-22, 20:41
Metoda na TVN

marvel321

2019-11-22, 21:48
poligon6 napisał/a:

Policji trzeba pomagać. Czasami wychodzę na miasto i kupuję ziolo, oczywiście nie palę tego gówna co orze gorzej niz wóda, i potem daje namiary na gosci. Wyroki i tak daja w zawiasach więc mają czas by przemysleć swoje życie i brać się do uczciwej roboty. Nic mnie tak nie wk***ia jak leniwe grzbiety handlujace ziołem.



znam ludzi którzy "jeżeli to prawda" przewierciliby Ci kolana i łokcie za to.

:mrgreen:

waka91ajmw

2019-11-22, 22:03
Poligon6 ty serio myślisz że ktoś się nabiera na to twoje pie**olenie wyssane z dupy? Nie potrafię zrozumieć jaki cel ci przyświeca... Bycie zjebem? Jak tak to zakładaj szkole. Będziesz sensie dla innych zjebow. Pozdrawiam... ;-)

Up:sensie, zresztą pewnie itak nie kapujesz 8-)

Up: *sensei

Up: No i się wk***iłem :->

muchozol89

2019-11-22, 22:18
marvel321 napisał/a:

znam ludzi którzy "jeżeli to prawda" przewierciliby Ci kolana i łokcie za to.



karma cie dopadnie jak twojego kuzyna z filmiku

poligon6 napisał/a:

Policji trzeba pomagać. Czasami wychodzę na miasto i kupuję ziolo, oczywiście nie palę tego gówna co orze gorzej niz wóda, i potem daje namiary na gosci. Wyroki i tak daja w zawiasach więc mają czas by przemysleć swoje życie i brać się do uczciwej roboty. Nic mnie tak nie wk***ia jak leniwe grzbiety handlujace ziołem.



karma cie dopadnie jak twojego kuzyna z filmiku

marvel321 sorki pomyłka

Andrzejas

2019-11-23, 07:45
poligon6... No właśnie oni uczciwie pracują. Uprawiają, zbierają, dystrybuują. Ceny stabilne. Leniwe grzbiety, to w skarbówce siedzą. Do tego niczego nie oferują poza zaj***niem pieniędzy!

poligon6

2019-11-23, 09:05
Andrzejas napisał/a:

poligon6... No właśnie oni uczciwie pracują. Uprawiają, zbierają, dystrybuują. Ceny stabilne. Leniwe grzbiety, to w skarbówce siedzą. Do tego niczego nie oferują poza zaj***niem pieniędzy!



Uprawą zajmują się gangi, nie jakiś amator który trzyma w szafie dwa krzaki. Do tego przemyt, tego nie robia grzeczni chlopcy tylko zwykła patologia, która zamiast pracować i płacic podatki woli dilować.

ms_jpg

2019-11-23, 17:25
W całej tej sytuacji najbardziej szkoda aparatu. :(