18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomóc kobiecie

~_Yarko_ • 2021-07-18, 12:39

To się nazywa "niedźwiedzia przysługa"?

C0C0JUMBO

2021-07-18, 12:45
Na tyle osób nikt nie potrafi obsługiwać samochodu? Co to k***a za ciemnogród? Podlasie?

silesian171

2021-07-18, 12:52
Poj***ne akcja, a na koniec jeszcze pieski chciały się por*chać.

~PowerBoBass

2021-07-18, 13:03
C0C0JUMBO napisał/a:

Na tyle osób nikt nie potrafi obsługiwać samochodu? Co to k***a za ciemnogród? Podlasie?



Jak ktoś nigdy nie jeździł automatem (a duża część społeczeństwa nie jeździła) to nie umie. Dla niewiedzących: kobieta wyjeżdżała tyłem, pies jej sp***olił przez zamykającą się bramę więc chciała go szybko złapać i wyskoczyła nie wyłączając wstecznego biegu. Przeciętne auto w automacie powoli jedzie (lub próbuje, jeśli napotyka opór) na wrzuconym biegu wstecznym czy trybie jazdy do przodu. Dlatego auto się cofnęło, blokując właścicielkę, a pani chcąca początkowo pomóc nie była w stanie pchnąć auta do przodu. Potem pojawił się pan, który prawdopodobnie nie miał wcześniej z automatem do czynienia, do tego doszedł stres, panika i pośpiech, więc gdy wcisnął gaz i poczuł, że auto reaguje, to... to już widzicie na filmiku.

Miłego dnia.

C0C0JUMBO

2021-07-18, 13:16
PowerBoBass napisał/a:

Jak ktoś nigdy nie jeździł automatem (a duża część społeczeństwa nie jeździła) to nie umie. Dla niewiedzących: kobieta wyjeżdżała tyłem, pies jej sp***olił przez zamykającą się bramę więc chciała go szybko złapać i wyskoczyła nie wyłączając wstecznego biegu. Przeciętne auto w automacie powoli jedzie (lub próbuje, jeśli napotyka opór) na wrzuconym biegu wstecznym czy trybie jazdy do przodu. Dlatego auto się cofnęło, blokując właścicielkę, a pani chcąca początkowo pomóc nie była w stanie pchnąć auta do przodu. Potem pojawił się pan, który prawdopodobnie nie miał wcześniej z automatem do czynienia, do tego doszedł stres, panika i pośpiech, więc gdy wcisnął gaz i poczuł, że auto reaguje, to... to już widzicie na filmiku.
Miłego dnia.



Kluczyk lub przycisk start/stop ma każda maszyna... Nie trzeba rozumieć jak działa skrzynia biegów.

:shock:

sothis

2021-07-18, 13:19
Może właśnie z obawy o wypadki kiedyś kochający mężczyzna starał się, by kobieta zajmowała się domem a nie narażała życie wychodząc z domu? ;)

ZbYnEk5g

2021-07-18, 14:48
Stężenie idiotów na metr kwadratowy przekroczyło wszelkie normy :shock:

Gravity_die

2021-07-18, 14:53
jaka piękna katastrofa

bobobson

2021-07-18, 15:02
Ogólnie to pies wykonał całą robotę, później wrocil na spokoju do domu. Dobrze że maseczki mieli wszyscy na ryjach, to ich uratowało

~PowerBoBass

2021-07-18, 16:05
C0C0JUMBO napisał/a:

Kluczyk lub przycisk start/stop ma każda maszyna... Nie trzeba rozumieć jak działa skrzynia biegów.



W zależności od tego jaki to rodzaj skrzyni i jakie auto (nie chce mi się szukać tego egzotycznego malucha z filmiku), wyłączenie silnika przy wrzuconym trybie jazdy może być niemożliwe (tak, w niektórych autach nawet nie da się przekręcić kluczyka), a jeśli się uda, to i tak auto może się zablokować w miejscu pozostając na biegu, więc i tak nie dałoby się go zepchnąć z właścicielki. Także niestety ale trzeba

C0C0JUMBO napisał/a:

rozumieć jak działa skrzynia biegów.




:nie_znaju:

Zujka

2021-07-18, 16:17
Ilość IQ zebranych tam osób nie przekracza 60.
Ja pie**ole :shock:

Vendetti

2021-07-18, 19:35
@~PowerBoBass Nie jestem pewien, czy trzeba mieć obcykany automat, żeby wiedzieć, że nie wciskamy gazu do oporu, tak jak ten typ... Masz dwa pedały w automacie - nie rozkminić hamulca to trzeba być debilem. Bez względu na to czym jeździsz na codzień.

panar3

2021-07-18, 22:31
@rybsony

Już teraz wiem co za zjeb produkuje te durne memy-sremy.

djpyza

2021-07-18, 22:39
C0C0JUMBO napisał/a:

Na tyle osób nikt nie potrafi obsługiwać samochodu? Co to k***a za ciemnogród? Podlasie?



nie sądzę chyba twoja nora :D gdzieś w wypidówie dolnej na śląsku ty europejczyku od siedmiu boleści...