18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomiział zamiast pogrzebać

Ow...........an • 2018-09-02, 23:12
Jurny pastor na pogrzebie Arethy Franklin miętosi Arianę Grande.


sh...........ns

2018-09-04, 01:06
UkrytaPodNickiem napisał/a:

no idąc twoim tokiem rozumowania to gdzie ty ch*ja znalazłeś skoro wkładasz go byle gdzie? na śmietniku?

już ci mówiłem że jest różnica między zaliczaniem a puszczaniem się , nie r*cham smieci ale jak jakiś facet chce sobie por*chac szmate to jego prawo kolejna zaliczona w kolejce , kobiety któer mają z tym problem to zakomopleksione feministki

vdm napisał/a:

Smętni jesteście. Puszczanie się lasek jest spoko ponieważ:

- społeczność takich dziewczyn staje się atrakcją turystyczną
- pracują na wzrost PKB - więcej siły roboczej na zróżnicowanych płaszczyznach stanowiskowych decyduje się na pracę w Polsce (płacą podatki)
- obcokrajowcy zachęceni taką formą atrakcji zostawiają worki pieniędzy (tanie drinki w klubach)
- ściera się kultura - dużo nacji zjeżdża się w atrakcyjny teren, dzięki czemu nawiązujemy nowe, międzynarodowe przyjaźnie
- więcej puszczalskich lasek = większe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże - czyli demografia w górę
- zwiększona świadomość medyczna - choroby weneryczne wcześniej czy później zmuszą delikwentów do odwiedzania przychodni, gdzie zostaną kompleksowo przebadani (przez przypadek może wyjść miażdżyca lub uśpiony tryper)
- więcej łatwych dziewczyn = większe szanse na zaliczenie czegokolwiek na mieście*

No i najważniejsze - wyzwolenie seksualne = równouprawnienie.

Kobiety mają takie samo prawo sobie używać jak i faceci
Wasza dyskusja jest bez sensu. :amused:


* wskazane punkty dotyczą zarówno kobiet jak i mężczyzn

ty tak powaznie ? buahhahahahaa kto chce odbierac podstawowe prawo męzczyny do oceniania kobiety ? przeicę ż każdy męzczyna może slobie oceniac czy kobiet ajest puszczalska czy nie czy jest gruba czy nie czy jest brzydka czy ładna , twój bełkot to typowa feministyczna propagand a"kobieta ma do wszystkiego prawo"

Aries88 napisał/a:

Ach, jaka szeroka dyskusja pt: To dz**ka, kurła czy latawica? - A więc wytłumaczę tu niektórym matołom, którzy najwidoczniej nie pojmują, jaka jest znaczna różnica między dz**ką a Kobietą Wyzwoloną - a więc ta pierwsza robi to za pieniądze i z każdym, krótko mówiąc: nie wybrzydza (no chyba, że jest to jakaś luksusowa Call Girl, z "Wyższej półki", która ma konkretne wymagania co do klienta).
Za to Kobieta Wyzwolona wybiera sobie faceta z którym chce się bzyknąć, choćby tylko na jedną noc i nie robi tego za pieniądze, ale dla orgazmu, dla własnej przyjemności, lub poprawy nastroju - a więc nie ma co wyzywać kobiet od lafirynd, puszczalskich, itp. bo tym samym obrażacie niemal każdą kobietę, która kiedyś miała jakąś tam Intymną Sytuację, jak to bywa między dwojgiem dorosłych ludzi.
I nie ma co się czarować, faceci też dzielą się na dz**karzy i Maczo.
Ciekawe też, ilu z was z tego forum było kiedyś w ogóle sam na sam z jakąś kobietą :roll: bo wasza postawa wygląda na jakąś totalnie abstrakcyjną - I piszę to jako Kobieta.

To nie jes ttróżźnica między dz**ką a kobietą wyzwoloną tylko różnica pomiędzy dz**ką a szmatą co puszcza się za darmo reszty nawet ie ma co komentować

TB303

2018-09-04, 01:26
@shokobons
Nikt ciebie nie pyta, stulajarzu... Kiedy skończysz stulejować? :amused:

edek.bajzel

2018-09-04, 05:19
mizianie sztucznego cyca się nie liczy

Xx...........oJ

2018-09-04, 13:45
@TB303 Odezwał się biały rycerz. :amused:

I tak nie zamoczysz.

TB303

2018-09-04, 15:06
Jonxx napisał/a:

Odezwał się biały rycerz.


Weź Ty się pie**ol :amused:
Jonxx napisał/a:

I tak nie zamoczysz.


Ty też nie :amused:

lordindycznik

2018-09-04, 15:27
Tak czytam te wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że sporo tu nieudaczników. Idąc waszym tokiem rozumowania to każda kobieta chcąc być porządną powinna dawać dupki tylko temu jedynemu, czyli po ślubie. To sprowadza się do tego że mielibyśmy ten sam bałagan co u brudasów, kobiety by były ubrane w zaslonki, facet by r*chał koze, ewentualnie bral za żone 13 latke zeby móc por*chać coś innego niż koze.


Nikt nie każe wam iść do łóżka z taką kobietą, skoro nazywacie ją dz**ką to jak nisko wy upadliście, że r*chacie dz**ki. Sami sobie plujecie w morde, szczyt frajerstwa.

A co do filmiku kaznodzieje skorzystał, a ona zdrowa dupka :)

PieronJasnySzlag

2018-09-04, 17:02
TB303 napisał/a:


No chyba z moich słów wynika, że nie mam dziewczyny... prawda?


Sens ten sam skoro tobie to nie przeszkadza.

Aries88 napisał/a:

- A więc wytłumaczę tu niektórym matołom, którzy najwidoczniej nie pojmują, jaka jest znaczna różnica między dz**ką a Kobietą Wyzwoloną -.


O k***a. Kobieta napisana dużą literą :D To sugeruje niezłe lewicowe sp***olenie.
Kobieta wyzwolona z czego niby? Mamy rok 2018 a niektóre tępe dzidy nadal myślą że są zniewolone...


Pewnie że rozwiązłość kobiet, dla facetów jest dobra. Możemy sobie r*chać na zawołanie bez zobowiązań. Ale każdy kij ma dwie strony a w ogólnym rozrachunku to taka osiedlowa dajka (dla lewaków kobieta wyzwolona spełniająca swoje potrzeby) więcej traci niż zyskuje.
Ktoś idiotkom wmówił że są zniewolone i żeby się wyzwolić to mogą się walić na lewo i prawo i to jest ok. Potem taki szlauch po 30stce niepotrafi rodziny założyć bo żaden facet nie weźmie za żone takiej ladacznicy. I wtedy jest lament i zdziwienie: dlaczego nikt mnie nie kocha? Albo dwójka pato dzieci na karku a ojca nie ma.

Mam już swoje lata, troche w życiu widziałem i nikt mi nie wmówi że rozwiązłość jest ok (jeśli się patrzy na całokształt).

Mom and Death

2018-09-04, 18:37
@up a później taki wyzwolony pojemnik na spermę zostaje sam z bachorem lub kilkoma na głowie w wieku 30 lat i się dziwi czemu nikt jej nie chce :D

Xx...........oJ

2018-09-04, 22:33
TB303 napisał/a:


Weź Ty się pie**ol :amused:

Ty też nie :amused:



10/10 riposta. Niestety dla ciebie, nietrafiona.

A ty nadal nie zar*chasz. :roll:

sh...........ns

2018-09-05, 12:42
Spiderowski napisał/a:


Sens ten sam skoro tobie to nie przeszkadza.


O k***a. Kobieta napisana dużą literą :D To sugeruje niezłe lewicowe sp***olenie.
Kobieta wyzwolona z czego niby? Mamy rok 2018 a niektóre tępe dzidy nadal myślą że są zniewolone...


Pewnie że rozwiązłość kobiet, dla facetów jest dobra. Możemy sobie r*chać na zawołanie bez zobowiązań. Ale każdy kij ma dwie strony a w ogólnym rozrachunku to taka osiedlowa dajka (dla lewaków kobieta wyzwolona spełniająca swoje potrzeby) więcej traci niż zyskuje.
Ktoś idiotkom wmówił że są zniewolone i żeby się wyzwolić to mogą się walić na lewo i prawo i to jest ok. Potem taki szlauch po 30stce niepotrafi rodziny założyć bo żaden facet nie weźmie za żone takiej ladacznicy. I wtedy jest lament i zdziwienie: dlaczego nikt mnie nie kocha? Albo dwójka pato dzieci na karku a ojca nie ma.

Mam już swoje lata, troche w życiu widziałem i nikt mi nie wmówi że rozwiązłość jest ok (jeśli się patrzy na całokształt).

Ogólnie yo by nie było złe gdyby nie to że odpowiedzilanosć za te dzieci ponosza wszyscy męzczni , to znaczy że kobieta sobie siedzi na utrzymaniu państwa i zamiast zostaćm ukarana przez kurestwo wszystkie negatywne skutki poszoną mezczni któzy płaca podatki na bachory i madke dupodajke

lordindycznik napisał/a:

Tak czytam te wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że sporo tu nieudaczników. Idąc waszym tokiem rozumowania to każda kobieta chcąc być porządną powinna dawać dupki tylko temu jedynemu, czyli po ślubie. To sprowadza się do tego że mielibyśmy ten sam bałagan co u brudasów, kobiety by były ubrane w zaslonki, facet by r*chał koze, ewentualnie bral za żone 13 latke zeby móc por*chać coś innego niż koze.


Nikt nie każe wam iść do łóżka z taką kobietą, skoro nazywacie ją dz**ką to jak nisko wy upadliście, że r*chacie dz**ki. Sami sobie plujecie w morde, szczyt frajerstwa.

A co do filmiku kaznodzieje skorzystał, a ona zdrowa dupka :)

Kobieta absorbuje DNA wszyskich męzczyzn z któymi się pusciał to jet ta różnica , cxzyli używana kobieta nigdy nie da męzcznie 100 % jego potomstwa zawsze będzie jakaś tam inna domieszka , tak samo jak z sukami jak się suka puści z kundlem to już nie będzie rasowych szczeniaczków nigdy

lordindycznik napisał/a:

Tak czytam te wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że sporo tu nieudaczników. Idąc waszym tokiem rozumowania to każda kobieta chcąc być porządną powinna dawać dupki tylko temu jedynemu, czyli po ślubie. To sprowadza się do tego że mielibyśmy ten sam bałagan co u brudasów, kobiety by były ubrane w zaslonki, facet by r*chał koze, ewentualnie bral za żone 13 latke zeby móc por*chać coś innego niż koze.


Nikt nie każe wam iść do łóżka z taką kobietą, skoro nazywacie ją dz**ką to jak nisko wy upadliście, że r*chacie dz**ki. Sami sobie plujecie w morde, szczyt frajerstwa.

A co do filmiku kaznodzieje skorzystał, a ona zdrowa dupka :)

To że r*cham dz**ki nie nie znaczy ż eja upadałerm tylko kobieta upadła na kolanka przedmeną za pare drobiniaków :) jest równica miedzy korzystaniem z usług a ich oferowaniem jak zamawiasz hydraulika to on ci naprawia kanalizacje a nie ty jemu jak zamawiasz dz**ke to ona ci opie**ola pento albo robi co chcesz i to jest upadek a to ze my to wykoprzystujemy to cóż wystarczy się nie k***ić drogie pani9e

Wiewór

2018-09-05, 14:43
Nawet nie przypuszczałem, że w temacie o starym zbolu i młodej zgrabnej łani może powstać taka zacna gównoburza :amused:

TB303

2018-09-05, 14:56
Abraxus napisał/a:

Nawet nie przypuszczałem, że w temacie o starym zbolu i młodej zgrabnej łani może powstać taka zacna gównoburza :amused:


Żadna laska stulejarzowi raczej nie da, więc się nie dziw, że taki tutaj mają ból dupy :amused:

Wiewór

2018-09-05, 15:03
Mnie tu już nic nie zdziwi. Ten portal to jest największa zbieranina prawczików koniboijców i erotomanów gawędziarzy z całej Polski.
99% użytkowników sadola nigdy nie widziało na oczy soczystej mokrej c*pki ani nawet cycka (oczywiście poza podglądaniem myjącej się siostry) a 99,9% nigdy nie rżnęło żadnej piczki. :amused:
Banda j***nych prawików. :-D

sh...........ns

2018-09-07, 12:38
Abraxus napisał/a:

Mnie tu już nic nie zdziwi. Ten portal to jest największa zbieranina prawczików koniboijców i erotomanów gawędziarzy z całej Polski.
99% użytkowników sadola nigdy nie widziało na oczy soczystej mokrej c*pki ani nawet cycka (oczywiście poza podglądaniem myjącej się siostry) a 99,9% nigdy nie rżnęło żadnej piczki. :amused:
Banda j***nych prawików. :-D

uwielbiam kiedy kazde niezadowolenie z kobiet jes tusprawieldiwoane życuiem skeuslanym męzczyny , k***a to ja moge nazwac kazda kobiete puszczalską co ma inne zdanie niż ja ?? to jest taka sama logika brak argumentów wiec pwoeim aaa to prawiczek co za dno