18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wertuqq

2020-03-21, 09:56
Co ty pie**olisz? Typek ze zdjęcia to zdeklarowany sodomita i zbierał kasę na oczernianie Polski. Jakie marzenia sąsiadów?

MatlusAS

2020-03-21, 10:17
Co to za gówno znowu? No sadystyczne w h*j... :-/

Tr...........ty

2020-03-21, 10:29
wertuqq napisał/a:

Typek ze zdjęcia to zdeklarowany sodomita i zbierał kasę na oczernianie Polski. Jakie marzenia sąsiadów?



Nie wiem kim jest typ ze zdjęcia, ale w ostatnim czasie udało się zdefiniować antyPolaka:
- oczernia Polskę (cokolwiek to znaczy)
- nie liże dupy kucom (w przenośni, ale też dosłownie)
- krytykuje narodowy, prawdziwie polski rząd (można mówić tylko to, co w TVP)
- odważył się mieć inne poglądy, nawet jak nienawidzi PO, to nie może krytykować PiS

Mietek7567

2020-03-21, 10:33
TranzystorWyklęty napisał/a:

Nie wiem kim jest typ ze zdjęcia, ale w ostatnim czasie udało się zdefiniować antyPolaka:
- oczernia Polskę (cokolwiek to znaczy)
- nie liże dupy kucom (w przenośni, ale też dosłownie)
- krytykuje narodowy, prawdziwie polski rząd (można mówić tylko to, co w TVP)
- odważył się mieć inne poglądy, nawet jak nienawidzi PO, to nie może krytykować PiS


Coś ci się kuce z PiSem pomieszały. PiS to też antyPolacy.

Hrabia Drapula

2020-03-21, 12:21
Mietek7567 napisał/a:

Coś ci się kuce z PiSem pomieszały. PiS to też antyPolacy.



jak śmiesz, zobacz ile dobrego dla kościoła robi pis, pis to kościół, a kościół to polska
tak samo bardzo dobrze że dali ta kasę na TVP chociaż prawdę mówią, dzięki temu jest super jak w Korei
k***a dosyć tej kwarantanny bo we łbie się już pie**oli :)

Turbaniak

2020-03-21, 19:27
Ucieszyłem się trochę ale odnalazłem źródło, niestety jest dokładnie odwrotnie :/ To projekt fotograficzny tych całych LGBTQWERTY i na wspieranie tych "społeczności" zostanie przeznaczony hajs, szkoda strzępić ryja

nieduży

2020-03-21, 19:52
Takie tablice powinny wisieć na wjeździe do każdej większej miejscowości, zaraz pod nazwą miejscowości. Niech wypie**alają na wieś i tam pedałują

Tr...........ty

2020-03-22, 11:15
nieduży napisał/a:

Takie tablice powinny wisieć na wjeździe do każdej większej miejscowości, zaraz pod nazwą miejscowości. Niech wypie**alają na wieś i tam pedałują



To właśnie na wsiach jest taki poziom wiedzy, że mylą pedalstwo z pedofilią ich ukochanego kleru. Nawet z rowerów wyj***li pedały, bo i tak jeżdżą drogimi furami, kupionymi z dotacji od pedalsko/lewackiej Unii. Oczywiście żaden szanujący się patriota nie kupi niemieckiego samochodu. Najlepiej jest przykleić na VAGu logo Polski Walczącej, żeby podkreślić miłość do polskich tradycji.

-Gore-

2020-03-23, 12:30
powinny być strefy wolne od debili homofobów i ksenofobów czyli najlepiej strefa wolna od polski

adi_k0

2020-03-24, 09:55
@up wyk***iaj do niemiec na szparagi, będziesz miał strefę wolną od Polski, może cię jakiś abdul wyjebie, w ogóle już będziesz szczęśliwy.