18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Południowy londyn czyli...

Halman • 2021-08-13, 16:58


samoistnie powstałe zoo...

35i

2021-08-13, 17:02
ZOO otworzyli w Lądku-Zdroju?

Tryper

2021-08-13, 17:04
Co za k***a bydło tfu

Policeman

2021-08-13, 17:17
Gangi narkotykowe, sutenerzy, złodzieje. Goście mają lepsze fury od kadry kierowniczej w Polsce, a nie przepracowali ani dnia w swoim życiu na umowie. Brytyjska policja to jest żart sam w sobie, oni sami się z siebie śmieją, że są nieudacznymi k***ami. Wyobraź sobie, że np. organizujesz hmm jakiś świąteczny event, dajmy na to ubierani choinki na rynku w mieście. Dajesz znać policji, że coś takiego robisz, a oni ci mówią "nie będziemy w stanie was ochronić mamy za mało ludzi". Pytasz się ich JAK TO k***A?! W kraju gdzie płacisz podatki, jakiś bandycki przyjezdny z Afryki tłum może ci wpie**olić na ulicy miasta, a policja umywa ręce i radzi nie prowokować bandytów. Wyobrażacie sobie coś takiego? No to właśnie mniej więcej sytuacja z takich krajów jak Anglia czy Francja.

An...........20

2021-08-13, 17:58
Mnie najbardziej w całej Anglii rozpie**ala fakt, że tam ludzie nawet do sklepów chodzą w pidżamach.

Payan

2021-08-13, 18:03
Anosa20 napisał/a:

Mnie najbardziej w całej Anglii rozpie**ala fakt, że tam ludzie nawet do sklepów chodzą w pidżamach.



Nie tylko. Rano z pieskiem na spacer w piżamie i laczkach, też. Dziwny kraj.

Budrys2000

2021-08-13, 18:18
Policeman napisał/a:

(...) z takich krajów jak Francja.



Faktycznie, teraz sobie przypominam, był kiedyś taki kraj.
Uczyłem się o nim w podstawówce w latach 80-tych.

;-)

shoe5maker

2021-08-13, 18:38
Każdemu kulka w łeb i już będą grzeczni.

wojtas09999

2021-08-13, 18:54
Ten w białym samochodzie pewnie biały

zwierzak30

2021-08-13, 19:00
Zaściankowa,homofobiczna,rasistowska Polska - Lubi To. :)

CrookerS

2021-08-13, 19:12
Policeman napisał/a:

Gangi narkotykowe, sutenerzy, złodzieje. Goście mają lepsze fury od kadry kierowniczej w Polsce, a nie przepracowali ani dnia w swoim życiu na umowie. Brytyjska policja to jest żart sam w sobie, oni sami się z siebie śmieją, że są nieudacznymi k***ami. Wyobraź sobie, że np. organizujesz hmm jakiś świąteczny event, dajmy na to ubierani choinki na rynku w mieście. Dajesz znać policji, że coś takiego robisz, a oni ci mówią "nie będziemy w stanie was ochronić mamy za mało ludzi". Pytasz się ich JAK TO k***A?! W kraju gdzie płacisz podatki, jakiś bandycki przyjezdny z Afryki tłum może ci wpie**olić na ulicy miasta, a policja umywa ręce i radzi nie prowokować bandytów. Wyobrażacie sobie coś takiego? No to właśnie mniej więcej sytuacja z takich krajów jak Anglia czy Francja.



Poteierdzam, moja kuzynka jest policjantka w Anglii. Akurat 2 tyg temu byla w PL na urlopie i byl temat ruszany. Byle kto sie nie dostanie, jako polka musiala miec dokumenty ze znajomosci jezyka itp. Testy sprawnosciowe- wazne zebys umial/a szybko biegac i odrozniac palke od kopyta. Biora jak leci. Mowila ze w porownaniu do PL to tu testy na bagiete zdaja angielscy konandosi

notak

2021-08-13, 19:55
wielkie halo, murzyna przejechal murzyn

sajet

2021-08-13, 20:35
ZOO - dobre podsumowanie