18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Polub żyda

ra...........n1 • 2021-09-14, 14:55
Każdy może polubić żyda


ra...........n1

2021-09-14, 18:54
McQurwa napisał/a:

Ktoś tutaj próbuje gloryfikować niemców, jprld



Nieprawda. Hitler był austriakiem

kawior2007

2021-09-14, 19:39
Przecież Hitler też był żydem

wolkerthc

2021-09-14, 19:42

rasputin1 napisał/a:

Nieprawda. Hitler był austriakiem



Hitler był Niemcem. Urodził się na granicy Austriacko-Niemieckiej przy samej Bawarii, ale po stronie austriackiej. Co prawda całe życie uważał, że jakby to z naszego przysłowia sparafrazować "Niemiec Austriak, dwa bratanki".

Konfedernacja

2021-09-14, 19:58
@purunkpustunk

Ło Panie, tylko pięciu?
A te 300 000 żydów walczących za III Rzeszę w samym Wermachcie to pryszcz?

ellsworth

2021-09-14, 20:40
Ja pie**olę, co to jest TikTok, czy Sadistic??

ra...........n1

2021-09-14, 20:56
ellsworth napisał/a:

Ja pie**olę, co to jest TikTok, czy Sadistic??



Sadistic kretynie to strona z czarnym humorem. Nie tylko rozj***ny trupy i sranie do ust. Dowc**y, filmiki itp. szydzące z Żydów i holocaustu to czarny humor tumanie. Chociaż i tak moja uwaga do Ciebie nie dotrze, bo żeby zrozumieć czym jest czarny humor trzeba mieć większy poziom inteligencji od reklamówki foliowej

Xs...........33

2021-09-14, 22:24
Jednak Hittler miał racje żeby nie ufać żydom, zdradzieckie k***y

Heliar

2021-09-14, 23:51
@purunkpustunk

Lenin - żyd

A kto nas sprzedał Stalinowi.

Roosevelt -żyd
Churchill - żyd

kenizeg

2021-09-15, 07:02
przecież to stare w h*j, ponad 3 lata

tgdarek

2021-09-15, 07:26
Nowy kawałek Sabatonu :mrgreen:

mihaueeek

2021-09-15, 12:50
Czytając te wypociny zjebów powyżej o tym czy był niemcem czy austriakiem to polecam Wam książkę Henryka Wereszyckiego-Pod berłem Habsburgów. Może wtedy zrozumiecie stosunki międzynarodowe.

Rick_Sanchez

2021-09-15, 17:45
Pralpunkt napisał/a:

Pytanie za sto pkt
Po h*j ?



Odpowiedz za sto punktów:
Po ch*j.

McQurwa napisał/a:

Ktoś tutaj próbuje gloryfikować niemców, jprld



Co k***a

SadisticProzac

2021-09-16, 02:26
Pytanie i gorąca prośba do twórcy posta: Wpadło mi to bardzo w ucho. chcę to do samochodu jako mp3. Byłbym wdzięczny za jakieś źródło najlepiej YT. Albo link do oryginału. To zdecydowanie musi być do ściągnięcia. Będę wdzięczny!

Ale na sadistiku muszą być zachowane pewne standardy, więc pozwólcie, że się dostosuję :D

O k***a jestem na sadistiku, więc inaczej,
Jeżeli k***a autor postu nie da realnego źródła postu, żebymmiał z tego MP3 to h*j mu w dupę i mam nadzieję, że jest żydem.
no i do gazu z nim. No i pewnie jest pedałem itd.

Jest ok? Spełnia to standardy i przykułem uwagę gimbazy, która pewnie teraz k***a sprzedaje skarpetki na bazarze w Pakistanie? Więc dostanę link do MP3 czy k***a nie?

k***a, nie obraziłem żadnych grubych lesbijek, ale spoko poprawię się :P

btw. to mój pierwszy post.
Wiem pedały że mnie zjedziecie, ale h*j wam w dupę, trochę śledzę mojego ulubionego sadistika i wiem pojeby że was to kręci.

Hejtujcie pojeby, staram się zachować standardy i pozdrawiam was sadisticowym pozdrowieniem - h*j wam w dupę :P

Jeżeli się pomuliłem odnośnie obowiązującego prodtokułu, przeproszę Autora postu i chętnie usłyszę konstruktywną reprymendę od adminów. Ale co tam to przecież sadistic, więc h*j tam