18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie efekty specjalne

pierdyl • 2015-04-04, 17:32
A dokładniej to moje... Jako, że pojawiają się tu czasem filmy z efektami specjalnymi zagranicznych firm postanowiłem się pochwalić i pokazać coś swojego. Wszystkie efekty robiłem sam, zupełnie niekomercyjnie na sprzęcie sprzed 7 lat... Ogólnie na tę chwilę mam o wiele więcej projektów ale z braku czasu jeszcze nie stworzyłem nowego showreela.


Gerwazy Waligóra

2015-04-04, 19:33
Dobra animacja z samolotami i matte painting rowniez, niektore rzeczy przekolorowane i troche kiczowate;)
To co pomoglby ci w karierze to spojny projekt, wymienone dwa pierwsze mial znamiona dobrego startu.

pozdro!

piteryo

2015-04-04, 19:34
O chłopie... Błagam Cię. Zaistniej, daj się zauważyć i przywróć ludziom wiarę w polską kinematografię, która dziś jest totalnie gówno warta.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś o Tobie usłyszę!

joohnypl

2015-04-04, 19:34
Kur*a Specjalnie zalogowałem się na sadistica po paru latach przerwy - po to żeby dać Ci PIWO. Tacy ludzie jak ty - przywracają wiarę w Polaków. Gratulacje!

Nicram1024

2015-04-04, 19:37
pie**ol powyższe komentarze.
Zrób animację jak atomówka rozpieprza Sosnowiec to Cię z miejsca do Marvela wezmą!

pierdyl

2015-04-04, 19:52
Dzięki wszystkim! Fajnie że się temat przyjął :)

Co do niektórych pytań:

- Prawie wszystko było zrobione w Adobe After Effects, oprócz tego wspomagałem się Blenderem i VUE
- Ktoś tu chciał więcej samolotów więc proszę:

- Samouk


Ogólnie portfolio było zrobione aby w przyszłości ktoś mnie zauważył i mnie przyjął do jakiejś firmy VFX. Niestety nic takiego się nie stało, pisałem maile, dzwoniłem wysyłałem portfolio i nic... Wiedziałem co chcę robić więc otworzyłem własną działalność no i dopiero się rozwijam ale jak na początki nie jest tak tragicznie.

Pozdrowienia dla wszystkich!

PS: Nagar1 - wiedziałem że tu będziesz hehehe

PoMaluchu

2015-04-04, 19:54
Dobry z ciebie przech*j, inaczej nie umiem tego nazwać.
Gratulacje i dąż do sukcesu bo masz wielkie możliwości.

bz...........ue

2015-04-04, 20:09
Jesteś gość! Piszę to jako ktoś, kto bawi się grafiką, ale nie dorastam Tobie do pięt. Piwko leci.

Wesołych!

wozny180

2015-04-04, 20:24
Też się bawie w podobne rozkminki narazie AFTER ale biorę się niedługo za Cineme 4d bo chyba też z tego korzystales ;) pozdrawiam i powodzenia bo robisz konkretne rzeczy ;)

leszkowiecki

2015-04-04, 20:58
masz prace?

jestes najzajebistrzy na swiecie! Pan od katedry to Twoj ojciec?