18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Efekty Specjalne V2!

pierdyl • 2017-04-14, 15:14
Witam sadole! Jako, że ostatni temat się przyjął: http://www.sadistic.pl/polskie-efekty-specjalne-vt353625.htm Postanowiłem kontynuować publikację i po dwóch latach znów mam dla Was porcję polskich efektów specjalnych :mrgreen:
Tak jak poprzednio - wszystkie prace są mojego autorstwa, jednak tym razem jest kilka prac komercyjnych. Kilka starych prac z poprzedniego showreela także tu zobaczycie, ale jest też dużo nowości :mikolaj:
Zapraszam!



Żeby nie było - j***ć allaha

sad1

2017-04-14, 15:47
Wszystko pięknie ładnie, robi wrażenie ale logo i strone to masz z dupy fest.

dr_dex

2017-04-14, 16:01
pierdyl napisał/a:



Żeby nie było - j***ć allaha



hehehe - łap piwko ty łobuziaku :)

lapps

2017-04-14, 16:03
robiles gwiezdne wojny? :P

ro...........24

2017-04-14, 17:28
Ziemia jest k***a płaska

The_Generat

2017-04-14, 20:36
karwa w nazwie Dual Penetration i nie ma nic z azjatkami na dwa baty ?

Ptoon

2017-04-14, 23:39
pierdyl, zawsze mi się wydawało, że rynek pracy dla takich osób jak ty(jeżeli to wszystko twoje) jest ogromny i zwykle nie musicie się martwić o kasę i zatrudnienie. Skąd potrzeba promowania kanału na youtubach i na takiej stronie jak sadistic? Przecież tutaj mamy 90% gimbazy i resztę zwyroli, twoja praca nie trafi tu do nikogo kto mógłby podjąć z tobą współpracę w jakimś projekcie, a tym bardziej do kogoś kto mógłby ci coś zaoferować. To jest tak jakbyś w trakcie ramadanu jeździł toyotą z naczepą z reklamą boczku po Mosulu. No szkoda czasu i energii, a jeszcze cię ktoś może opluć i obrazić.

Pr...........em

2017-04-15, 00:04
Świetnie, zajebiste wręcz :) albo na sadolu są same religijne p*zdeczki, albo debile - czemu to ma tak mało piw!

ment1925

2017-04-15, 00:22
ale to jest k***a zajebiste

prezio87

2017-04-15, 00:56
super efekty, ale nie ten portal :(

pierdyl

2017-04-15, 01:09
Dzięki wszystkim za opinie!

W odniesieniu do niektórych:


"Wszystko pięknie ładnie, robi wrażenie ale logo i strone to masz z dupy fest."

Wiem, trzeba się w końcu za to zabrać ale nie ma czasu :(


"robiles gwiezdne wojny? :P "

Trochę :D


"Ziemia jest k***a płaska"

Zależy jak ją przekopiesz :D


"pierdyl, zawsze mi się wydawało, że rynek pracy dla takich osób jak ty(jeżeli to wszystko twoje) jest ogromny i zwykle nie musicie się martwić o kasę i zatrudnienie. Skąd potrzeba promowania kanału na youtubach i na takiej stronie jak sadistic? Przecież tutaj mamy 90% gimbazy i resztę zwyroli, twoja praca nie trafi tu do nikogo kto mógłby podjąć z tobą współpracę w jakimś projekcie, a tym bardziej do kogoś kto mógłby ci coś zaoferować. To jest tak jakbyś w trakcie ramadanu jeździł toyotą z naczepą z reklamą boczku po Mosulu. No szkoda czasu i energii, a jeszcze cię ktoś może opluć i obrazić."

Nie ma tak kolorowo uwierz mi. Nie liczę tu na klientów, chcę się po prostu naj***ć wirtualnymi piwkami :D A tak serio to wolę to udostępniać w "normalnym" portalu gdzie każdy może napisać swoją opinię i większość ludzi tu jest raczej na wyższym poziomie inteligencji niż reszta netu, przynajmniej w moim odczuciu. Od tak, k***a lubię ten portal i Was więc póki mam co pokazać to coś wrzucę, na razie bez żadnych hardów ale kto wie, może kiedyś :P



"super efekty, ale nie ten portal :( "

No chyba nie kwejk :(








__...........__

2017-04-15, 02:38
Brawo, zawsze co polskie, to dobre. Nawet na ten portal - w niezbyt "sadolowym" kontekście. Piwo.

BenderXXX

2017-04-15, 02:44
ładne, łande, widać, że się starałeś...

Nie będe się już przypie**alał do strony i loga... ale

DP - studio?

Co Cię podkusiło?

łełiłeła

2017-04-15, 06:24
Mistrzowskie! Nie znam się na tym, ale pewnie kosztowało Cię sporo czasu i siedzenia przed kompem. Efekt powala. Serio. Masz talent, chłopie! I zimne wirtualne piwo ode mnie :D

Sonal

2017-04-15, 07:35
DP studio - ile razy ktos to odczytał jako DUPA studio? Prawdziwy sadol z Ciebie!