18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Em...........ze

2017-07-06, 12:04
3:37

jak by miał ktoś wątpliwości to poszkodowany jest ten co chciał zjechać z ronda ponieważ idiota nie ustąpił mu pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu :) dobrze że nagrał to kolega bo ciężko udowodnić coś takiego policji

Zadi_

2017-07-06, 12:19
Ciekawy odcinek. Na końcu szacun dla motopi..cyklisty :-)

Pilotn22

2017-07-06, 12:40
@Emil_Ja_Placze
Jakiego k***a pierwszeństwa przejazdu? Wielokrotnie już było wałkowane, że kierowca opuszczający środkowy pas na rondzie i zjeżdżający na zewnętrzny ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa wszystkim pojazdom, które się na nim znajdują. Dodatkowo, na zewnętrznym kierowca Seata mógłby sobie w kółko jeździć i ch*ja mu można zrobić (pomijam już to, że na nagraniu gość mógł po prostu chcieć z prawego pasa pojechać prosto).
Chyba, że Twoim zdaniem tylko dlatego, że Jeep czy co to jest wj***ł się przed seata to tamten mu nie ustąpił i jego wina. Ja pie**ole, jak w tak oczywistych sytuacjach Ty tu widzisz winę kierowcy Seata to co się później dziwić że mamy debili z powyższej kompilacji na drogach...

S.T.U_Cummins

2017-07-06, 12:58
@up ale tam nie ma wyznaczonych pasów czyli jest 1 szeeeeroki i to cordoba wpieprzyła się na ten pas.

Edit: faktycznie przeanalizowałem nagranie jeszcze raz i są 2 pasy na rondzie: Kierowca Suva to trochę ameba bo powinien wcześniej zmienić pas i w ów czas była by pełna wina pana z Cordoby...

kokos_123

2017-07-06, 13:04
ten pierwszy to chyba kandydat do nagrody Darwina, no k***a zero instynktu samozachowawczego, po ch*j się zatrzymywać w takim miejscu w takich warunkach, jak lewy pas jest zablokowany ( przecież to samobójstwo ). Omijasz wypadek i dzwonisz po policję/pogotowie... ( i prawnie nic ci nikt nie zrobi za niezatrzymanie się )

Tafariel

2017-07-06, 13:28
Ci kretyni z bmw z 2:06 ja pie**ole we dwóch ciekawe czy z 20 IQ mieli? ch*j wepchamy i jedziemy dalej, ale już zabezpieczyć i coś podłożyć pod koło to przecież zbyt trudne... Z drugiej strony taki sam debil zostawił auto bez ręcznego i na luzie :homer:

Emil_Ja_Placze napisał/a:

3:37

poszkodowany jest ten co chciał zjechać z ronda ponieważ idiota nie ustąpił mu pierwszeństwa przejazdu



No gościu jak ty chcesz, żeby ci na zewnętrznym pasie ronda się zatrzymywali bo jaśniepan musi zjechać to lepiej nie wsiadaj za kierownicę :idzwch*j:

Em...........ze

2017-07-06, 14:03
Pilotn22 napisał/a:

@Emil_Ja_Placze
Jakiego k***a pierwszeństwa przejazdu? Wielokrotnie już było wałkowane, że kierowca opuszczający środkowy pas na rondzie i zjeżdżający na zewnętrzny ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa wszystkim pojazdom, które się na nim znajdują. Dodatkowo, na zewnętrznym kierowca Seata mógłby sobie w kółko jeździć i ch*ja mu można zrobić (pomijam już to, że na nagraniu gość mógł po prostu chcieć z prawego pasa pojechać prosto).
Chyba, że Twoim zdaniem tylko dlatego, że Jeep czy co to jest wj***ł się przed seata to tamten mu nie ustąpił i jego wina. Ja pie**ole, jak w tak oczywistych sytuacjach Ty tu widzisz winę kierowcy Seata to co się później dziwić że mamy debili z powyższej kompilacji na drogach...



Masz bo aż mnie telepie od twoich tekstowych sp***olin


Pilotn22

2017-07-06, 14:23
Emil_Ja_Placze napisał/a:



Masz bo aż mnie telepie od twoich tekstowych sp***olin



Co za k***a debil. W TWOIM filmiku, który bezmyślnie idioto wstawiłeś, w 1:21 jest pojazd jadący z prawego pasa prosto. Jaką trzeba być k***a amebą umysłową, żeby wklejać filmik, który zaprzecza temu, co sam mówisz. Mało tego, w 1:42 masz wielki, czerwony napis, cytuję:
"Uwaga!
Jadąc na wprost powinieneś jechać tylko i wyłącznie z prawego pasa ruchu"
Ty w ogóle masz prawo jazdy?

http://bezpieczna-droga.blogspot.com/2014/09/rondo-dwupasmowe.html
Masz tu k***a rozrysowane, czarno-białe. Widać, że nigdy w mieście nie jeździłeś. Weź sobie zobacz JAKIEKOLWIEK rondo dwupasmowe z wyrysowanymi strzałkami jak się poruszać. Weź sobie również JAKIEKOLWIEK rondo turbinowe i zobacz jak się z nich zjeżdża. A na koniec weź sobie kodeks drogowy do ręki i pie**olnij w ten pusty łeb

kokos_123

2017-07-06, 15:16
spokojnie, Emil_Ja_Placze to troll i to dość widoczny, przecież nie ma takich debili.

waloos

2017-07-06, 15:20
@Emil ale ten twój film zakłada jedną głupotę - tzn, że na rondzie dwupasmowym samochód wjeżdżający zawsze przepuszcza wszystkich z lewej strony.
Przy takim czymś, owszem na zewnętrznym pasie powinny zawsze być samochody które skręcają w prawo lub jadą na wprost na rondzie. Niestety gdyby tak jeździć to w miastach byłyby jeszcze większe korki.
Jak jest miejsce na jednym pasie to ludzie się ładują tak czy siak, efekt jest taki, że Ty możesz jechać w lewo na rondzie i obok ciebie na pasie zewnętrznym będzie ktoś kto wjechał ulicę wcześniej i jedzie na wprost - co wg filmiku jest poprawne.

Jeżdżąc na tych rondach ludzie powinni sobie zapamiętać, że Ci którzy zmieniają pas mają uważać i ustępować pierwszeństwa - wtedy nie będzie żadnych niespodzianek.

mam_kompa

2017-07-06, 16:08
karny kuktas za rozmycia obrazu

Sonal

2017-07-06, 16:34
Emilem-debilem proszę nie przejmować. Przejrzałem jego posty w tematach dotyczących motoryzacji i w każdym wali trollingiem.

Takafura

2017-07-06, 16:36
Kwintesencja w ramach utrwalenia:
"Pamiętajmy jak należy zjeżdżać na prawy pas na rondzie. Przede wszystkim musimy upewnić się, że nikomu nie zajedziemy drogi ani nie spowodujemy kolizji. To my zmieniamy pas więc naszym obowiązkiem jest ustąpić pierwszeństwa"

qbeen

2017-07-06, 16:41
Patrząc na pogodę w pierwszym filmie to wydaje mi się, że zdarzenie miało miejsce w ostatni weekend koło Kołobrzegu.