18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pilotn22

2017-05-25, 11:01
ch*jowi z 4:04 powyrywać nogi przy samej dupie. Odstęp pomiędzy suvem którego wyprzedził a kolejną ciężarówką około 400m (słupki po prawej stronie), jedzie k***a przeciwległym pasem jak król jakimś j***nym szrotem z prędkością około 120-130km/h (od jednego słupka do drugiego przemieszcza się w około 3 sekundy, czyli około 120km/h). Zamiast k***a zjechać jak widzi zagrożenie (pomijam już zjechanie zaraz po wyprzedzeniu suva), to wpie**ala się na trzeciego, jedzie poboczem i dopiero wraca. Co za ku*as...

mikroszkop

2017-05-25, 11:35
A w 3:16 kto jest winny? Nagrywający wjeżdżając z prawego pasa może jechać na rondzie w prawo, albo na wprost. Jedzie "w lewo". Szary yaris powinien ustąpić nagrywającemu tak czy siak. Wina wspólna???

Fifka

2017-05-25, 12:06
@up. Zwykła zmiana pasa ruchu. Yaris winny jak ch*j. Mogę sobie jeździć po rondzie w kółko ile mi się zabździ. Obojętne ķtórym pasem. Nie ma tam żadnych znaków poziomych nakazującyh jazdy na wprost, w lewo lub w prawo.

sumka

2017-05-25, 12:14
Ciekawostką jest że sporo nagrań dowodzi że wyłudzają odszkodowania sk***ysyny bo w przynajmniej 3 przypadkach mogli spokojnie wyhamować ale tego nie robią. Potem się nie dziwcie że OC rośnie z roku na rok.

sakosa

2017-05-25, 13:02
Dokładnie część wypadków z filmiku spokojnie dało się uniknąć. Nie skomentuje już dekla który jedzie zewnętrznym pasem po rondzie i robi kółko. Niby mu wolno, ale k***a środkowy pas na rondzie nie jest dla picu :-/
Dlatego ronda z dwoma pasami powinny to mieć jakoś lepiej oznaczone/zbudowane.

b0r000

2017-05-25, 13:13
omgłomatkobosko napisał/a:

3:05 przej***ny wyjazd z A4 Legnica.



Weź mi tego nie przypominaj...
Dobrze że miałem wtedy pasażera to się wk***ił wysiadł z auta i pokierował ruchem żeby te kilka samochodów mogło w końcu wyjechać

kokos_123

2017-05-25, 14:28
Pilotn22 napisał/a:

ch*jowi z 4:04 powyrywać nogi przy samej dupie. Odstęp pomiędzy suvem którego wyprzedził a kolejną ciężarówką około 400m (słupki po prawej stronie), jedzie k***a przeciwległym pasem jak król jakimś j***nym szrotem z prędkością około 120-130km/h (od jednego słupka do drugiego przemieszcza się w około 3 sekundy, czyli około 120km/h). Zamiast k***a zjechać jak widzi zagrożenie (pomijam już zjechanie zaraz po wyprzedzeniu suva), to wpie**ala się na trzeciego, jedzie poboczem i dopiero wraca. Co za ku*as...


Nie przyczepiasz się przypadkiem nie tego co trzeba?
Jak można być taką k***ą, jak kierowca tego tico, żeby taki zestaw wyprzedzać mając tak mało miejsca i tak słabe auto? Do tego jeszcze bez patrzenia się w lusterka, zajeżdżając drogę innym.
Na moje gość z kamerką nie wykonał manewru bardzo poprawnie, ale wykonał go bezpieczniej niż gdyby się schował. Miał dużą prędkość, widział że ma miejsce i będzie dalej wyprzedzać, wolał zostać i być widocznym dla tego tico, żeby on mu nie zajechał drogi :idea:
Później nie chciał ryzykować hamowania będąc na złym pasie ( ledwo by się wyrobił za ciężarówką, o poślizg też łatwo, a nie mógł też zwolnić do prędkości tico, bo by nie zdążył wyprzedzić tego składu ). Z 3 opcji wybrał 2 pod względem ryzyka.

sumka

2017-05-25, 14:42
kokos_123, Przepisy załamał, ze tico wyjedzie było wiadome jak zaczynał wyprzedzanie miał dużo miejsca i powinien był się schować a nie gazu do dechy i na trzeciego. Pomimo że tico od j***ł maniane to właśnie niepoprawne wyprzedzanie doprowadziło do takiej sytuacji jaka widzieliśmy.

Volfodzio

2017-05-25, 14:58
Widzę, że chińskie klocki, tarcze i oponki na kilogramy, wciąż schodzą na aledrogo jak woda ;D

Merwin85

2017-05-25, 16:12
3:16 - zdarzenie z Rzeszowa. Jak muszę jechać na podkarpacie omijam ronda z daleka, tamtejsi niby kierowcy po prawym pasie potrafią nawet zawracać!! Najgorsze, że na tych rondach nie ma organizacji ruchu i jest to niby dozwolone. Takie prawo mamy, że jadący nieprawidłowo nie jest sprawcą. Miasto imitacji...

Pilotn22

2017-05-25, 16:44
@kokos

Jeżdżę trochę po polskich drogach (osobówką 5-litrową) i mógłbym tutaj co tydzień takiego delikwenta jak ten w tico umieszczać. Odstęp do tico miał naprawdę duży, mógł zahamować i zjechać. A tico wbrew pozorom nie miał tak mało miejsca, przyhamował, kiedy go autor nagrania zaczał brać z lewej strony.

I niezależnie od tico uważam, że zapie**alanie pasem do jazdy w drugą stronę przez 400m i wyprzedzanie w takiej sytuacji na trzeciego to kurestwo. Gość jechał 120km/h, także powinien wyhamować na luzie. Lubię jeździć szybko, potrafię wyprzedzić i 5-6 samochodów po kolei jak jest długa prosta, ale k***a, jak jest odstęp między samochodami to się chociaż na chwilę schowam i znowu wyjadę za chwilę. Nie jeżdżę sam po drogach i wiem, że nie każdy patrzy w lusterka. Nawet nie wiesz ilu jest kierowców, którzy sobie nie zdają sprawy, że coś może jechać szybciej niż ich samochodzik 150km/h. A to już uczy przewidywania.

kaiwaciol1

2017-05-25, 17:02
Nauczcie się w końcu, że jak są 3 "auta" to nie jest wyprzedzanie na trzeciego. Ciężarówka sama się nie wyprzedzi w tym przypadku.